Sklep z odzywkami pełen asortyment

O wszystkim, czyli o niczym...
Grunwald
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 461
Rejestracja: 10 stycznia 2010, 12:54

Sklep z odzywkami pełen asortyment

Post autor: Grunwald »

Witam Serdecznie .

Mam pytanie do forumowiczów co sądzilibyscie o sklepie z odzywkami pełnoprofesionalnym chodzi mi o wszystkie firmy jaki mamy na rynku w tej branży.... mamy w Jasle pare punktów lecz niestety ku rozczarowaniu sa to jedno lub dwu firmowe punkty :kwasny: francyza lub kilka masówek gdzies upchanych... pytam bo wiem jak w Naszym miescie wzrosło zapotrzebowanie na odzywki suplementy bo chodzi róweniez suplementacje........ wzrosło chocby poprzez nawet sporty walki... wiekoszosc kojarzy taki sklep z ogromnymi wiadrami paszy he a to tylko mity.... co do firm :

activlab

olimp

trec

fitmax

dymatize

hi-tec

muscletech

aminostar

kaizen

universal

weider

megabol

i wiele wiele innych :) co o tym sadzicie?
Awatar użytkownika
obiektywnyObserwator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 27 maja 2010, 16:16

Re: Sklep z odzywkami pełen asortyment

Post autor: obiektywnyObserwator »

a po co sztucznie pompować rynek jeszcze jednym sklepem? Jasło jest za małe żeby taki sklep miał racje bytu, tym bardziej, że w Jaśle tylko jedna siłownia, niestety. ten w galerii nie jest taki zły a w sportowych to faktycznie mało mają, ale jestem pewien że jak poprosisz to Ci sprowadzą co chcesz. No ale wtedy nasuwa się mi pytanie: to po co mamy pewien serwis aukcyjny na a...? tam sam wybierasz co chcesz, sprawdzisz sobie wszystko o danym produkcie na necie a i cena jest nieraz niższa bo nie dochodzi marża za prowadzenie sklepu, zatrudnianie ludzi itp itd. Nie kupowałem nic w sklepie w Galerii ani też w sportowych bo wszystko brałem na a.....pl ;), tanio, szybko i nigdy się nie naciąłem na niczym. A bywało tak że na odżywki wydawałem po kilkaset złotych miesięcznie, teraz ograniczam się do witamin, jakichś preparatów wzmacniających i ewentualnie białka.
Awatar użytkownika
luki666
VIP
VIP
Posty: 697
Rejestracja: 5 czerwca 2010, 23:49
Lokalizacja: okolice Jasla

Re: Sklep z odzywkami pełen asortyment

Post autor: luki666 »

dobry temat :rotfl: bedzie mozna posmiac z "okolicznych karczkow"a raczej z ich wypowiedzi :hyhy:
Mastah
Guru
Guru
Posty: 104
Rejestracja: 25 grudnia 2009, 14:21
Lokalizacja: Jasełko

Re: Sklep z odzywkami pełen asortyment

Post autor: Mastah »

Nie rozumiem za bardzo twojej wypowiedzi luki666, jak chcesz się z nich pośmiać to idź na siłownię to może powiedzą coś zabawnego. A co do sklepu to bardzo bym był zadowolony jakby taki sklep został w Jaśle otworzony, tylko taki z prawdziwego zdarzenia abym kupując produkt mógł się dopytać dobrze o jego właściwości i aby mógł mi ktoś doradzić co jest dla mnie odpowiednie a nie jak na różnorakich serwisach, ściema i tyle.
Awatar użytkownika
dawideqq
Guru
Guru
Posty: 182
Rejestracja: 31 maja 2010, 15:48
Lokalizacja: ŚRÓ

Re: Sklep z odzywkami pełen asortyment

Post autor: dawideqq »

Według mnie długo by sie taki sklep nie utrzymał, dlaczego ?
A chociaż by dlatego że każdy ma internet i sobie może zamówić co mu sie podoba a tak samo cięzko było było zrobić konkurencyjne ceny. Po 2 w ty, sklepiku w galerii tez wszystkiego troche jest a ruchu jakos tam nigdy nie widzę.

a "okoliczne karki" maja "inne odzywki" :hyhy:
Grunwald
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 461
Rejestracja: 10 stycznia 2010, 12:54

Re: Sklep z odzywkami pełen asortyment

Post autor: Grunwald »

tylko że taki sklep jest w stanie zrobić niższe ceny nawet niż na allegro :) a czasem dodając koszty mozesz kupic jeszcze jedna odzywke na miejscu za przesyłke... co jeszcze nie kazdy bierze masowe odzywki chociaż większość tak obrazuje ten sport i niech tak mysla dalej.... moim zdaniem kluczowe jest odpowiednia osoba doradzajaca oraz bardzo szeroki asortyment :) wiele osób szuka porad a tego u Nas niema.... zawsze na pytanie to bedzie dobre pada odp: ta tak.... słucham dalszych spekulacji na ten temat może nawet oczekiwań wobec takiego miejsca...
Awatar użytkownika
obiektywnyObserwator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 27 maja 2010, 16:16

Re: Sklep z odzywkami pełen asortyment

Post autor: obiektywnyObserwator »

Grunwald pisze:tylko że taki sklep jest w stanie zrobić niższe ceny nawet niż na allegro :) a czasem dodając koszty mozesz kupic jeszcze jedna odzywke na miejscu za przesyłke... co jeszcze nie kazdy bierze masowe odzywki chociaż większość tak obrazuje ten sport i niech tak mysla dalej.... moim zdaniem kluczowe jest odpowiednia osoba doradzajaca oraz bardzo szeroki asortyment :) wiele osób szuka porad a tego u Nas niema.... zawsze na pytanie to bedzie dobre pada odp: ta tak.... słucham dalszych spekulacji na ten temat może nawet oczekiwań wobec takiego miejsca...
jeszcze się nie spotkałem żeby na allegro ceny mieli wyższe jak w sklepie. "Masowe" masz na myśli że na przyrost masy? Czy że masowo kupowane? To była by ostatnia odżywka jaką bym jadł, nigdy nie wspomagałem swoich ćwiczeń odżywką typu Gainer itp. A bardziej skupiałem się na czymś poprawiającym wydolność, wzmacniającym stawy czy spalającym tłuszcz, długo by jeszcze wymieniać jakiego typu są jeszcze suplementy. Jeśli chcesz porad to przyjdź na siłownię i zapytaj trenera a i nawet każdy kto ma dłuższy staż na siłowni udzieli Ci odpowiedzi. Jeśli chcesz więcej porad zaloguj się na jakimś forum dla kulturystów, lub szperaj w internecie to nic nie kosztuje i wysiłek nieduży.
Dalej podtrzymuje swą tezę, nowy sklep w Jaśle tego typu wcale nie jest potrzebny.
Grunwald
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 461
Rejestracja: 10 stycznia 2010, 12:54

Re: Sklep z odzywkami pełen asortyment

Post autor: Grunwald »

To słabo szukałes :) jest taka opcja... co do odzywek to niemusze na ten temat czytac uwierz :) pozatym jezeli ktoś dobrze sie odzywia spełnia indeks glikemiczny i kaloryczny w ciagu dnia.. jedzonko w proszku zwane gainerem niemusi spozywac... dobrze napisałeso innych kwestiach odżywek ja chciałem zauważyć ze temat jest słabo przerabiany bo mentalność mówi oj na pewno koks...
Awatar użytkownika
obiektywnyObserwator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 27 maja 2010, 16:16

Re: Sklep z odzywkami pełen asortyment

Post autor: obiektywnyObserwator »

No mentalności nie zmienisz :) już i ja się z tym określeniem spotkałem. A i na forum luki napisał że poczyta co koksy maja do powiedzenia :D Na siłownie chodzi każdy, i czasem się też trafi ktoś tego typu. Tak jest wszędzie i tego już nie zmienimy.
Ale ogólnie to polecam jasielską siłownię i atmosfera też jest spoko ;) Nikt tam nikomu krzywdy nie zrobi ;)
xkubx
Guru
Guru
Posty: 154
Rejestracja: 9 czerwca 2010, 23:27
Lokalizacja: Jasło

Re: Sklep z odzywkami pełen asortyment

Post autor: xkubx »

Taki sklep byłby dobry i jeśli ceny nie były by zbyt wygórowane to myślę żeby dał rade, a co do all.. to ceny są tańsze niż w sklepach, ale do tego dochodzi jeszcze koszt przesyłki pozdrawiam:))
loginspl
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 24 maja 2010, 20:07

Re: Sklep z odzywkami pełen asortyment

Post autor: loginspl »

no w jasle jest juz pare sklepów także troche konkurencji jest ... w galeri, na lwowskiej i na kościuszki ale próbuj :)
Awatar użytkownika
TxT
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 6 czerwca 2006, 01:34
Lokalizacja: z brzucha mamy

Re: Sklep z odzywkami pełen asortyment

Post autor: TxT »

taki sklep nie ma racji bytu w jasle, na mosirze sprzedawanych jest raptem 100 karnetow miesiecznych z czego moze polowa z tych osob uzywa jakiejkolwiek suplementacji, to komu ty chcesz to sprzedawac?? po okolicznych wsiach niech ci dojdzie drugie 50 osob chetnych na odzywki ktore trenuja poza mosirem, mamy 100 potecjalnych klientow ktorzy juz maja 3 sklepy w miescie i allegro, wiec nie wiem gdzie tu sens wbijac sie w nasz lokalny jasielski rynek.
Loko
Guru
Guru
Posty: 130
Rejestracja: 9 września 2006, 10:04
Lokalizacja: Jasło

Re: Sklep z odzywkami pełen asortyment

Post autor: Loko »

Ojj, niektórzy dalej błędnie myślą, ze odżywki i suplementy są tylko i wyłącznie dla tych co chodzą na siłownię. Nic bardziej mylnego! Z suplementów nie korzystają tylko pakerzy, bo i także osoby uprawiające inne dyscypliny np. kolarstwo, biegi, pływanie, piłkę nożną, piłkę siatkową, sztuki walki, itp. Mało tego, mamy pełną gammę suplementów typowo prozdrowotnych dla zwykłych wyjadaczy chleba, którzy w ogóle nie uprawiają żadnych sportów. Są odpowiednie preparaty wzmacniające stawy, poprawiające pamięć, pobudzające, podnoszące libido, itp. Na chwilę obecną tylko sklep Body Bio Active posiada największy pakiet suplementów i odżywek. Niestety większość na zamówienie, choć mam nadzieję, że niedługo się to zmieni.
pomocny
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 26 lutego 2012, 20:35

Re: Sklep z odzywkami pełen asortyment

Post autor: pomocny »

A czy ktoś mógłby napisać gdzie są te sklepy z suplementami w Jaśle po za tym w Galerii??
Awatar użytkownika
Messer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 418
Rejestracja: 29 kwietnia 2011, 15:09

Re: Sklep z odzywkami pełen asortyment

Post autor: Messer »

pomocny pisze:A czy ktoś mógłby napisać gdzie są te sklepy z suplementami w Jaśle po za tym w Galerii??

koło małego Kościółka. dokładnie to idąc od parkowej jest czy był totolotek potem jakies odziezowe sklepy, tunel w osiedle i ksiegarnia. sklep z odzywkami jest naprzeciw tunelu. :)
ODPOWIEDZ