LYONESS - oszustwo !!!! ????

O wszystkim, czyli o niczym...
Garbus
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 16 lutego 2011, 21:58

LYONESS - oszustwo !!!! ????

Post autor: Garbus »

Poniższy temat poruszyłem na innym portalu i czekam na odpowiedź ale do rzeczy:

jest taka dziwna organizacja LYONESS.
Mniej więcej polega to na tym aby każdy kto w to wejdzie mógł dostać jakiś zwrot kasy za swoje zakupy.
Powyższy tekst to jest mój skrót a teraz rozwinięcie:
załóżmy takie przedstawienie:
JA- jestem cwaniakiem i z kumplami pomyślałem sobie o takim biznesie:
Wiele dużych firm ( sieci handlowych) daje znaczne rabaty przy większych zakupach - tak jest bo takie jest prawo rynku.
Mam trochę kasy -załóżmy 2 do 5 milionów pln czy też jakieś inne euro. ( tak na prawdę o takiej kasie nigdy nie śniłem)
Zalazłem kilkudziesięciu potencjalnych klientów na różne towary i w ich imieniu wystąpiłem np. do takiej sieci jak Carrefour.
Firma Carrefour chętnie sprzeda mi za równowartość powiedzmy dwóch baniek bonów z rabatem 10%
Teraz zaczyna być ciekawie:
Carrefour ( z całym szacunkiem do tej sieci ) jest rad że zarobił 1800000 pln – jest ok. dla nich
Uczestnik ( bo jak nazwać taką osobę?) LYONESSa zarobił 1 % ze swojej transakcji. – też jest ok. ( no powiedzmy wydał 200 pln – dostał 2 pln) dla niektórych może to być ok.
Teraz załóżmy że uczestnik znalazł ( tak na przykład )10 naiwnych osób od każdego poniżej uczestnika zarabia ten sam kolejny 1 %
Zaczyna budować się dziwna figura geometryczna…. ( nazwijmy to …. a dlaczego nie PIRAMIDĄ)
Poniżej uczestnika są kolejni uczestnicy itd. Itp….
Popatrzmy teraz na ( jak to w tym gronie się nazywa) kupców:
Firma X mając na uwadze obrót swoim towarem ( usługami) – każdy potencjalny klient jest na wagę złota, ale to ta firma za to że nie ma rozwiniętego programu marketingowego płaci największy haracz w tym interesie.
Za to że ich marketing jest do [...] dają zarabiać takim firmom jak LYONESS.
Dlaczego? Bo procenty z marży są dzielone przez cwaniaków.
Czyli JA zarobiłem KASE!!!!!!
Może to źle zabrzmi ale - nie dajcie się kochani wrobić w bambuko!!!
Wszyscy, którzy Was namawiają na dziwne spotkania w jakiś knajpach i obiecują zwrot kasy za zakupy są to NACIĄGACZE !!! Tak na prawdę są to ludzie naiwni, którzy zainwestowali jakąś kasę i teraz chcą ją odzyskać!!!
Tak - co do inwestycji- na takich spotkaniach prowadzący mówi też o możliwości szybszego zarobku poprzez "zaliczkowanie pozycji" - sorry ale kto myślący wpłaci komuś kasę z myślą że za powiedzmy pół roku będę za tą kasę robił zakupy?
Jeszcze jedno ważne spostrzeżenie -wpłacając "zaliczkę na pozycję" ( zajebiście to brzmi) nie można liczyć na to że tą kasę dostanę s powrotem, owszem dostanę jakieś dziwne bony - których nie da się zamienić na kasę - niestety.
Ok. Dla uspokojenia niektórych komentujących.
Ktoś powie: a dlaczego mam się wtrącać w czyś biznes- to on wywalił kasę aby zarobić!!!
A czy ktoś słyszał o kodeksie biznesu?
Ja w LYONESSa się nie bawię ….ale ciekawy jestem Waszego zdania.
Nie mam nic wspólnego z ta firma
Ostatnio w Jaśle coraz czecie słychać o LYONESS
Proszę was o konkrety!!!!
maciejed
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 7 marca 2011, 23:07

Re: LYONESS - oszustwo !!!! ????

Post autor: maciejed »

Cześć Garbus.
Byłem dzisiaj na spotkaniu. Poidobnie jak tobie troche mi to pachnie nie teges.
Wiem że w jest coś takiego jak Etyka Biznesu, ale czy to tutaj działa to licho wie.
Wiem równierz ze swojego doświadczenia że Amway ma coś takiego jak Kodeks Etyczny.
Tak byłem kiedyś dystrybutorem Amway, i powiem iż moje doświadczenie jest pozytywne.
To dlaczego byłem, sponsor wyjechał góra była za woda, poprostu brak wsparcia i sie rozmyło.
Pozdawiam maciejed.
Awatar użytkownika
luki666
VIP
VIP
Posty: 697
Rejestracja: 5 czerwca 2010, 23:49
Lokalizacja: okolice Jasla

Re: LYONESS - oszustwo !!!! ????

Post autor: luki666 »

co to za durny temat? jeden wypisuje swoje problemy ,a nastepnie sztucznie probuje przekonac innych ,ze temat jest godny uwagi!!! co za bzdet!!! proponuje go usunac!
Maciek46
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 3 marca 2011, 23:53

Re: LYONESS - oszustwo !!!! ????

Post autor: Maciek46 »

już o tym słyszałem wcześniej - to nic innego jak zwykła piramida - ludzie nie wierzcie w takie bzdury!!
w zyciu spotkalem sie juz z wieloma podobnymi firmami -haha ciekawe gdzie one teraz sa?!
WRO-cławian
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2011, 10:58

Re: LYONESS - oszustwo !!!! ????

Post autor: WRO-cławian »

Witam wszystkich forumowiczów, którzy tak dużo piszą o tym, czego nawet nie rozumieją..., bądź nie chcieli spróbować zrozumieć!
:padam:
nie chcę się rozpisywać, bo i o czym!?
mowa o Amway'u jest tu nie na miejscu, bo Lyoenss to naprawdę pierwsza liga, a Amway, to XXXXX i osobom, które bez szczegółowej wiedzy te dwie firmy porównują, powinno się :krzeslem: !
Lyoness posiada nadzór niemieckiego TUV'u, posiada certyfikaty ISO, w których opisane są wszelkie kroki i reguły systemu.

kto chce, ten spróbuje i się przekona..., ten co pisze różne bzdety, nie wiedząc nawet z czym się "to" je powinien..., sami wiecie. :cenzura:
ja jestem członkiem Lyoness'u od kwietnia b.r. i powiem Wam, że system działa i to nawet całkiem fajnie i bez większego wysiłku z mojej strony..., ba, nawet moi znajomi odkryli system dla siebie i cieszą się zakupami...

HASŁO przewodnie firmy jest całkiem adekwatne do systemu działania....
każdy z nas musi i będzie robił zakupy do końca swoich dni...
tego nikt z nas nie ominie - niestety.
ale tylko niektórzy zauważą szansę i wykorzystają niniejszy system dla siebie i może nawet komuś o nim powie i ten ktoś też zrobi to samo.

faktem jest, że to nie my, bądź nasi znajomi nas finansusją i nie z nich "ciągniemy" pieniądze, jak co poniektórzy piszą, a od sieci handlowych, w których system ten działa - i na tym bym zakończył...

gorąco polecam, naprawdę warto sprawdzić i samemu się przekonać...
:hurra:
Awatar użytkownika
yarpen
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 62
Rejestracja: 7 października 2010, 09:26

Re: LYONESS - oszustwo !!!! ????

Post autor: yarpen »

WRO-cławian, a najlepiej jeszcze, gdybym "sprawdzał i przekonywał" się w hierarchii zaraz pod Tobą ;)
krzysztofN
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 5 czerwca 2011, 13:55

Re: LYONESS - oszustwo !!!! ????

Post autor: krzysztofN »

Garbus pisze:Poniższy temat poruszyłem na innym portalu i czekam na odpowiedź ale do rzeczy:

jest taka dziwna organizacja LYONESS.
Może to źle zabrzmi ale - nie dajcie się kochani wrobić w bambuko!!!
Wszyscy, którzy Was namawiają na dziwne spotkania w jakiś knajpach i obiecują zwrot kasy za zakupy są to NACIĄGACZE !!! Tak na prawdę są to ludzie naiwni, którzy zainwestowali jakąś kasę i teraz chcą ją odzyskać!!!
Ja w LYONESSa się nie bawię ….ale ciekawy jestem Waszego zdania.
Proszę was o konkrety!!!!
do: Grabus, jarekgor czy jak tam się nazywasz, bo podpisujesz tego posta na różnych forach różnymi nickami ...

pytasz o konkrety w tej sprawie, czyli jeszcze ich nie znasz, a klientów lyoness nazywasz jak? naciągaczami ?
najpierw wysil to coś, co nosisz na szyi, i poczytaj trochę na necie, potem spróbuj pomyśleć (wiem że to trudno, ale chociaż spróbuj), a potem dopiero zabieraj się do pisania postów.

żeby może nie powtarzać informacji, które już są na sieci, zajrzyj na strony
lyoness-piramida<kropka>pl
goldenline<kropka>pl/forum/984422/lyoness-etap-budowy-business-teamu/s/57

poczytaj. poświęć choć tyle czesu, ile poświęciłeś , aby wypisywać powyższy post.
triic
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 25 lipca 2011, 16:29

Re: LYONESS - oszustwo !!!! ????

Post autor: triic »

witam,
ostatnio także poznałem firme Lyoness ale tylko powierzchownie dlatego mam kilka pytań, mianowicie: chcąc zarabiać dużo muszę samemu werbować klientów dla Lyoness, bo jeśli tego nie zrobię to mój zwrot z zakupów będzie wynosił tylko 2%?
bartexx
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 29 lipca 2011, 10:29

Re: LYONESS - oszustwo !!!! ????

Post autor: bartexx »

triic pisze:witam,
ostatnio także poznałem firme Lyoness ale tylko powierzchownie dlatego mam kilka pytań, mianowicie: chcąc zarabiać dużo muszę samemu werbować klientów dla Lyoness, bo jeśli tego nie zrobię to mój zwrot z zakupów będzie wynosił tylko 2%?
Witam.
Ty za zrobione zakupy otrzymasz do 2% (są wyjątki np.orlen) + resztę prowizji (np. kupując w Vistuli do tych 2% otrzymasz 16% ) na konto pozycyjne, ale firma lyoness daje jeszcze możliwość zaproszenia nowych klientów gdzie od ich zakupów otrzymasz 0.5% i to działa do 2 lini (np. Ty zaprosiłeś mamę a mama tatę )i Ty masz możliwość zaproszenia dowolnej liczby ludzi, ale za to że zaprosisz w pierwszej lini min 4 osoby otrzymasz jeszcze premię systemową +594 do każdej zamkniętej pozycji.
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: LYONESS - oszustwo !!!! ????

Post autor: CYNGIEL »

Cztając pańskie wyjaśnienia panie Mariuszu Szmigiel coraz bardziej jestem przekonany,że Lyoness to takasama firma dla naiwnych jak Amway tylko trochę podresetowana. :mur: :mur:
Awatar użytkownika
aff
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 204
Rejestracja: 24 maja 2010, 21:10

Re: LYONESS - oszustwo !!!! ????

Post autor: aff »

Jestem absolutnie pewien że to piramida jakich wiele. Unikać najlepiej.
bartexx
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 29 lipca 2011, 10:29

Re: LYONESS - oszustwo !!!! ????

Post autor: bartexx »

Możecie mi wytłumaczyć czym dla was jest piramida??

Idąc waszym tokiem rozumowania to każdy z nas już od urodzenia jest w piramidzie bo zawsze jest ktoś nad nami kogo mamy słuchać najpierw rodzice potem nauczyciele, później pracodawca


Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o Lyoness a jesteś z okolic Bochni, Limanowej lub Gdowa to napisz do mnie na [email protected]
thash
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 3 września 2011, 10:38

Re: LYONESS - oszustwo !!!! ????

Post autor: thash »

Ściema i tyle. Miałem okazje spotkać się z tym i od razu powiedziałem "nie".
bartexx
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 29 lipca 2011, 10:29

Re: LYONESS - oszustwo !!!! ????

Post autor: bartexx »

thash pisze:Ściema i tyle. Miałem okazje spotkać się z tym i od razu powiedziałem "nie".
Miałeś okazję się z tym spotkać a nie przetestować...

Ja też miałem okazję zobaczyć Porsche i tak jak ty twierdzę że to auto jest zrobione z plastiku, żre 50l i wyciąga max 100 km/h to mój opel jest najlepszy na świecie... ale dobrze że mamy takich ludzi jak ty którzy tylko popatrzą i wiedzą że to jest złe
Awatar użytkownika
aff
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 204
Rejestracja: 24 maja 2010, 21:10

Re: LYONESS - oszustwo !!!! ????

Post autor: aff »

Jakby to było najlepsze, to nie musieliby ludzi namawiać tylko sami by się do tego garnęli.
Coś tu wyraźnie śmierdzi piramidą, na samym systemie zarabiasz grosze, dopiero pieniądze masz za nowych ludzi których w to wciągniesz.
Sposób stary jak świat, zmienia się tylko szyld i 'produkt', zasada działania nadal ta sama.

Do powiedzenia tylko pozostaje:
DZIĘ-KU-JE-MY !
ODPOWIEDZ