Łóżeczko dla małego dziecka

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
shadowman25
Guru
Guru
Posty: 115
Rejestracja: 20 kwietnia 2009, 14:36

Łóżeczko dla małego dziecka

Post autor: shadowman25 »

Możecie poradzić jakie i gdzie najlepiej kupić łóżeczko dla noworodka. Do tego cała reszta wyposażenia tj. materac (jakiego typu), pościel itp. ?
niezapominajka
Guru
Guru
Posty: 126
Rejestracja: 17 grudnia 2008, 12:12

Re: Łóżeczko dla małego dziecka

Post autor: niezapominajka »

ja mam łóżeczko KLUPś i jestem z niego bardzo zdowolona, materacyk łózeczko i pościel kupowałam w sklepie ABA na Krasińskiego, ale wiem że Duduś ma tez przystepne ceny, ale jak zamierzasz to wszystko kupić to najlepiej jedz sobie do marketu Sezam w Machowej koło Pilzna, tam jest duzy wybór i jak robisz zakupy za gotowke za min 1000zł dostajesz 10% rabatu..aha posciel firmy Feretti, bardzo dobra gatunkowo..:)
niezapominajka
Guru
Guru
Posty: 126
Rejestracja: 17 grudnia 2008, 12:12

Re: Łóżeczko dla małego dziecka

Post autor: niezapominajka »

zapomniałam dodac że moja niunia na poczatku swego słodkiegio zycia wolała spać w wózku niz w łózeczku, noworodek woli jak jest przytulniej, nie potrzebuje duzej przestrzeni, to mu przypomina ciasny brzuszek mamusi i czuje sie lepiej, a i ty bujając dzieciątko w wózku szybciej je usypiasz..
Rita
Guru
Guru
Posty: 122
Rejestracja: 6 marca 2011, 11:50

Re: Łóżeczko dla małego dziecka

Post autor: Rita »

My całą wyprawkę dla maluszka - oprócz wózka, robiliśmy w hurtowni w Machowej za Pilznem - łóżeczko Klupś z szufladą - można zmieścić tam wiele rzeczy, materac (kokos-pianka-kokos )dwustronny, kołderka, odzież, wanienka, butelki, pieluchy tetrowe itd. Akurat pościel dostałam w prezencie. Zrobiłam listę i chodziliśmy po sklepie 2-3 godz :)
Duży wybór, fachowa obsługa, przy zakupach powyżej 1000zł rabat 10%.

Natomiast co do kosmetyków to rossmann, pozostałe artykuły apteka. Aha zamiast typowej gruszki do noska polecam aspirator NoseFrida, dziwnie wygląda, ale jest bezpieczniejsza dla dziecka.
Awatar użytkownika
shadowman25
Guru
Guru
Posty: 115
Rejestracja: 20 kwietnia 2009, 14:36

Re: Łóżeczko dla małego dziecka

Post autor: shadowman25 »

Czy łózeczko kupić lakierowane czy też nie? i jeszcze czy warto dopłaćić i kupić z szufladą ?
Liebre
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 24 września 2010, 12:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Łóżeczko dla małego dziecka

Post autor: Liebre »

shadowman25 pisze:Czy łózeczko kupić lakierowane czy też nie? i jeszcze czy warto dopłaćić i kupić z szufladą ?
Drewniane łóżeczka dla dzieci pokrywane są atestowaną wodną bejcą, bezpieczną dla niemowląt. Taką powierzchnię łatwiej utrzymać w czystości. A co do szuflady, to nam ona pomogła bardzo. Mieszkania wielkiego nie mamy więc mnóstwa mebli nie wstawimy, a taka pojemna szuflada jest idealnym miejscem na rzeczy dla niemowlaka.
niezapominajka pisze:zapomniałam dodac że moja niunia na poczatku swego słodkiegio zycia wolała spać w wózku niz w łózeczku, noworodek woli jak jest przytulniej, nie potrzebuje duzej przestrzeni, to mu przypomina ciasny brzuszek mamusi i czuje sie lepiej, a i ty bujając dzieciątko w wózku szybciej je usypiasz..
A już się bałem, że tylko my mamy ten problem;).
niezapominajka
Guru
Guru
Posty: 126
Rejestracja: 17 grudnia 2008, 12:12

Re: Łóżeczko dla małego dziecka

Post autor: niezapominajka »

:) też tak myślałam, ale tak naprawdę to nie jest problem..dziecko kołysane czy w wózku, czy na rękach, tulone, pieszczone, które ma zapewniony fizyczny kontakt z rodzicami jest potem spokojniejsze, ma większe poczucie bezpieczeństwa niz dziecko odłożone do łóżeczka jak jakis przedmiot i "ma spać"
hinana
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 29 grudnia 2012, 19:03

Re: Łóżeczko dla małego dziecka

Post autor: hinana »

ja mam lozeczko turystyczne polskiej solidnej firmy coneco. serdecznie polecam. mam tez specerowke tej firmy i jestem w 100 % zadowolona. a materac kokos super sie sprawdza
milagroo
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 22 lutego 2018, 15:06

Re: Łóżeczko dla małego dziecka

Post autor: milagroo »

z materacy to polecam te z Fiki Miki , mają nawet materace antyalergiczne specjalnie żeby dziecko przed roztoczami chronic , my mamy od nich własnie model Sensitive
Awatar użytkownika
Zynek6
VIP
VIP
Posty: 530
Rejestracja: 19 kwietnia 2013, 21:33

Re: Łóżeczko dla małego dziecka

Post autor: Zynek6 »

milagroo pisze:z materacy to polecam te z Fiki Miki , mają nawet materace antyalergiczne specjalnie żeby dziecko przed roztoczami chronic , my mamy od nich własnie model Sensitive
Dawniej dzieci spały na siennikach ze słomy i nikt tam o roztoczach nie myślał. :rozpacz:
ODPOWIEDZ