Torty dla Dzieci na urodziny

O wszystkim, czyli o niczym...

Moderatorzy: paul_proteus, President

Re: Torty dla Dzieci na urodziny

Postprzez boroniowie » 1 maja 2015, 12:11

Polecam cukiernia Renaty Kafel. Cudowne znajdziesz na fejsie są zdjęcia i są bardzo smaczne sprawdziłam :super:
boroniowie
Debiutant
Debiutant

Postprzez boss » 16 sierpnia 2017, 14:30

Polecam panią z Nawsia Brzosteckiego. Jej arcydzieła można zobaczyć na fb. Cenowo,smakowite i wygladowo super!
boss
Guru
Guru

Postprzez mamakrysia » 11 października 2017, 15:25

Jeśli chodzi o tort to tylko na https://e-torty.pl/kategoria/torty-urodzinowe-dostawa. Super wzory, smaki i cena nie jest wygórowana. Zawsze na czas. Zamawiam u nich od 6 lat i szczerze mówiąc zawsze wszystko jest cacy.

pozdrawiam
mamakrysia
Debiutant
Debiutant

Postprzez nyna15 » 12 października 2017, 11:05

Serdecznie polecam torty z Cukierni Ania siedziba mieści się w Jaśle na ulicy Kazimierza Wielkiego 1
Pyszne torciki, zamówiłam córeczce na roczek i pięknie wykonanie były a smak obłędny pyszny. Serdecznie polecam.
Wysłałam zdjęcie im i się dostosowali do mojego pomysłu był nawet piękniejszy. Serdecznie dziekuje Cukierni Ania z pyszny tort i super wykonanie.
nyna15
Debiutant
Debiutant

Postprzez bejkowa » 20 czerwca 2018, 14:37

Staram się sama piec torty urodzinowe dla moich dzieci, ponieważ jest to upominek wyjątkowy i niepowtarzalny. Wybieram ich ulubione owoce oraz słodycze. Najczęściej na urodzinowych przyjęciach serwuję wiele różnorodnych dań. Niezastąpione są dla mnie akcesoria do wytrawnych wypieków, dzięki którym wszystkie potrawy wychodzą znakomicie
bejkowa
Debiutant
Debiutant

Postprzez Monika888 » 20 czerwca 2018, 14:50

zdecydowanie najlepsze są torty z bajkowymi postaciami, oczywiście ulubionymi bohaterami dzieci. Moja siostrzenica niedawno dostała torcik z Kubusiem Puchatkiem i była bardzo zadowolona.
Monika888
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez andaluzja » 29 czerwca 2018, 18:17

Jak dla mnie te torty co tu reklamują to niestety badziew pełny lukru i masy cukrowej... nie dałabym tego dziecku.
andaluzja
Początkujący
Początkujący

Poprzednia strona

Powrót do Wolna strefa