PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:
Oj... nerwy puszczają.
Tak... I dlatego w co drugim poście określam rozmówcę mianem "twardogłowego pożytecznego idioty", a jego dzieci subtelnym mianem "pomiotu"...
Miło mi, że wreszcie na wlasnej skórze doświadczyłeś obrazy. Skoro cel został osiągnięty, mogę skupić się na konkretach. Na przykład na przekopywaniu Mierzei Wiślanej bez zgody na budowę. :hyhy: Kiedy malowanie trawy na zielono?
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

Pani nie rozumie. Nie ma na forum tematów, w których atakuje się KOD, toralnych obrońców konstytucji itp towarzystwo, gdzie czuwają dyżurni krytycy gotowi wkleić każdy, najgłupszy nawet link byle tylko uderzyć w przeciwnika. Konserwatyści, katolicy, wyborcy PISu, mocherowe berety żyją sobie spokojnie, a reagują tylko wtedy, kiedy wklejane przez Was linki przekraczają nieprzekraczalny zdawałoby się poziom. Podobnie jest w życiu. Ilekroć spotkam obrońcę konstytucji, staram się jak mogę, mimo jego wielokrotnych, napastliwych prób, rozmawiać o tematach neutralnych, dopóki nie zaczyna mnie personalnie lub drogich mi wartości obrażać. My Polska B lubimy żyć konstruktywnie, zajmować się własnymi sprawami, nie szukać wojny, nie nazywać cudzych dzieci "pomiotomami", a gdy przeginacie reagujemy i jak mówi młodzież, dokonujemy zaorania bzdurnych ataków
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Och, you've made my day :rotfl: Czyli potocznie, żeby każdy zrozumiał, chrzanisz pan głupoty. No to jedziemy, perełki w pisowskim wykonaniu:
Niepełnosprawnym intelektualnie, którzy nie potrafią sobie znaleźć wyników
Gazeta dla idiotow tworzona przez idiotow.
Znam inną wersję tego powiedzenia najgłupsi zbierają największe kartofle stara kozo.
Zmarszcz sobie freda pajacu. To pochwal się czym się teraz zajmujesz, a twoich postów nie śledzę bo mam ciekawsze rzeczy do roboty.W konkursie na największego chama to nikt ciebie nie przebije, chyba tylko dragoness może z tobą konkurować. Jozin przedstawiciel jasielskiego plebsu, olewam cię ciepłym moczem.
Długo na tym myślałeś kozi bobku? Kolejny ynteligent plebejski
Ty jesteś jednak głupsza niż ustawa przewiduje i takie coś zostało nauczycielem,
Jeśli chodzi o ten policzek wymierzony temu rudzielcowi, to moim zdaniem ta pani, która to zrobiła użyła niewłaściwej techniki, bo powinna jej przyłożyć z pięści w tą rudą zakłamaną i fałszywą gębę.
Swoje buziaczki wsadź sobie w du..pę paniusiu, to po pierwsze. Po drugie robienie afery z jednego policzka jest po prostu tak śmieszne, że aż żałosne. Po trzecie tej rudej kozie należał się strzał w ten głupi ryj, idiotka z pewnością nie zna ani jednego artykułu z Konstytucji tylko pysk drze Konstytucja, nie każdy ma ochoty słuchać takiej wiochy.
Tytuł z pytajnikiem zawsze jest przeznaczony dla debili. Jak widać zadziałało. Dla autora pytajnik jest zrzuceniem odpowiedzialności za słowa i ewentualnych konsekwencji karnych. Dla całej reszty to idealny program selekcji idiotów i ludzi rozumnych.
Dyskusja z półanalfabetką pokroju pani magister może być cokolwiek utrudniona...
Więc nie rób z siebie i swoich kumpli matki Teresy, ktora akurat, jak się okazało miała sporo za uszami. To tylko kilka przykladów pisokultury i pisochrześcijańskiego miłosierdzia, więc sorry, mea culpa, ale naprawdę obawiam się jak wychowacie wasze dzieci i czy faktycznie nie okażą się pomiotem. Możesz prześledzić resztę wątku, bo te "margeritas" to tylko kilkanaście stron.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6311
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... To teraz poczekam aż pani magister w ramach tego swojego do granic skrajności posuniętego obiektywizmu z którego pani magister na tutejszym forum jest doskonale znana przedstawi fragmenty wypowiedzi swoich pobratymców ideowych...

p.s.
Dyskusja z półanalfabetką pokroju pani magister może być cokolwiek utrudniona...
Hmm... Nie chwaląc się ale to chyba ja byłem autorem ;)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:Taaak... To teraz poczekam aż pani magister w ramach tego swojego do granic skrajności posuniętego obiektywizmu z którego pani magister na tutejszym forum jest doskonale znana przedstawi fragmenty wypowiedzi swoich pobratymców ideowych...

p.s.
Dyskusja z półanalfabetką pokroju pani magister może być cokolwiek utrudniona...
Hmm... Nie chwaląc się ale to chyba ja byłem autorem ;)
Post był skierowany DO MNIE, ja na niego odpowiadam. Skończ z tymi pobratymcami, bo naprawdę twoja twardogłowośc okaże się prawdą i nawet twój rycerz we francuskiej zbroi cię nie ochroni. A retoryka MY i WY jest rodem z poprzedniego ustroju i jego antenatów.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6311
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Pani magister z całym szacunkiem dla pani powszechnie znanego obiektywizmu (jak ktoś kiedyś będzie chciał stworzyć Wzór Obiektywizmu to uważam, że powinien panią magister wziąć na miarę) ale mam pewien problem ze zrozumieniem tego, co pani magister pisze. Otóż nie mogę zrozumieć, dlaczego w ramach tego swojego, powszechnie znanego obiektywizmu, nie chce przedstawić pani magister postów (albo tych bardziej smakowitych ich części) swoich pobratymców ideowych? Oczywiście, istnieje jeszcze jedno wytłumaczenie ale jest ono tak nieprawdopodobne, że aż boję się je przedstawić... Otóż podejrzewam, że pani magister z tym swoim deklarowanym obiektywizmem ma tyle wspólnego co ja z Platformą Obywatelską! Jest to jednak teza tak nieprawdopodobna, że zwyczajnie nie jestem w stanie w nią uwierzyć! Bo gdybym w to uwierzył to straciłbym wiarę w panią magister i musiałbym uznać, że pani magister jest - mówiąc wprost - zwykłą propagandystką Totalnej Opozycji. I to nie najwyższych lotów.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

https://biografia24.pl/jerzy-urban/ proszę uzupełnić wiedzę o swoim duchowym ojcu.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3955
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

WITOLD GADOWSKI - W 1918 ROKU MICHNIK, KUROŃ CZY GEREMEK MOGLIBY DOSTAĆ "KULĘ W ŁEB"
https://www.youtube.com/watch?v=Npgjd2K4cPo
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

grzeh pisze:WITOLD GADOWSKI - W 1918 ROKU MICHNIK, KUROŃ CZY GEREMEK MOGLIBY DOSTAĆ "KULĘ W ŁEB"
https://www.youtube.com/watch?v=Npgjd2K4cPo
Czy ja dobrze pamiętam, ale przy okrągłym stole z wyżej wymienionymi siedzieli także panowie Kaczyńscy?
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

Ale to byli całkiem inni Kaczyńscy... i nawet dostali za to jakiś medal :)

że też rodzice zaszczepili tego idiotę i może teraz wyPiSywać swoje bzdety....
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

Fajny przypadek srania w pory na samo nazwisko TUSK... :hyhy:

https://crowdmedia.pl/mistrzowska-ripos ... g32avDyT-0
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6311
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

dragoness pisze:https://biografia24.pl/jerzy-urban/ proszę uzupełnić wiedzę o swoim duchowym ojcu.
I znowu mam problem, bo nie wiem, czy pani magister składa hołd dla mojego talentu polemicznego czy też sugeruje, że jestem żydem? Pierwsze nieco niezasłużone, a drugie takie antysemickie... A fe! Ale jak to mawiają: tonący brzydko się chwyta...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:
dragoness pisze:https://biografia24.pl/jerzy-urban/ proszę uzupełnić wiedzę o swoim duchowym ojcu.
I znowu mam problem, bo nie wiem, czy pani magister składa hołd dla mojego talentu polemicznego czy też sugeruje, że jestem żydem? Pierwsze nieco niezasłużone, a drugie takie antysemickie... A fe! Ale jak to mawiają: tonący brzydko się chwyta...
Biedny chlopczyk...
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6311
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Biedna antysemitka...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

ODPOWIEDZ