PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: juve_fan »

antykieckowy pisze:
Ani nie jestem członkiem Ruchu Palikota, ani nie robiłem kampanii wyborczej palikociarni. Podziękuj anonimowości bo dzięki niej możesz dzielić się swoim ohydnym i kłamliwym usposobieniem. Gdyby nie anonimowość to byś siedział cichutko jak wielu tobie podobnych.
Uwielbiam jak odcinasz się od swojej przeszlości. Niestety Rucha Palikota będzie zawszsze widnieć w twojej biografii:)
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: antykieckowy »

Nie odcinam się od swojej przeszłości. Anonimowy cwaniak napisał, że jestem członkiem Ruchu Palikota a to zwykłe kłamstwo. Jeśli nie widzisz różnicy w byciu członkiem jakiejś partii a byciu byłym członkiem jakiejś partii to już nie mój problem.

Zresztą do koga ja to piszę... do osobnika, który nie widzi nic złego w tym, że politycy kłamią i nie dotrzymują obietnic.
Awatar użytkownika
zielony87
VIP
VIP
Posty: 1395
Rejestracja: 27 lutego 2013, 22:08

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: zielony87 »

Antykieckowy pisze:Nie odcinam się od swojej przeszłości. [...] Jeśli nie widzisz różnicy w byciu członkiem jakiejś partii a byciu byłym członkiem jakiejś partii to już nie mój problem.
:D :hyhy: :rotfl:
@Antykieckowy chłopie wyluzuj.Ależ ty odcinasz się od przeszłości,odcinasz się od tej partii,przyznaj to,miej to za sobą i wtedy wypominaj spokojnie @Juve-Fanowi że nie odcina się nie tylko od tych wypowiedzi które krytykujesz słowami:
Zresztą do koga ja to piszę... do osobnika, który nie widzi nic złego w tym, że politycy kłamią i nie dotrzymują obietnic.
Niedawno przecież piętnowałeś Ruch Palikota oskarżając tą partię o nepotyzm itd.Bądźże konsekwentny - popierasz partię, czy już nie popierasz :?: :]
Juve-Fan pisze:Niestety Rucha Palikota będzie zawszsze widnieć w twojej biografii:)
No będzie w jego biografii,ale on przynajmniej może się usprawiedliwiać,że to błędy młodości. I na "postępowym" zachodzie akurat tej partii nie będą mu mieli za złe,przynajmniej do czasu,aż turbaniarze na serio wezmą się za ten szariat,bo wtedy wcześniej czy później zwolennicy tolerancji będą mieć 2 Utoyę na kontynencie i w UK niezależnie czy wygrają miejscowi czy muślimy. Natomiast jak słyszeli o tym co PiS wyczynia w sprawie Smoleńska i nie tylko to hmm... U ciebie @Juve-Fan ten PiS w biografii jest dużo wyraźniejszy,opinie najbogatszych i "pracodawców" o PiS w Polsce też są jasne,więc to ty możesz mieć problem z biografią jeśli któregoś dnia ta partia sromotnie upadnie (zaraz po PO albo śmierci ze starości Prezesa Kaczyńskiego który ma w końcu te 64 lata - życz mu 100 lat @Juve-Fan,oj życz mu choć te sto lat ;) ).
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin »

antykieckowy pisze: Zresztą do koga ja to piszę... do osobnika, który nie widzi nic złego w tym, że politycy kłamią i nie dotrzymują obietnic.
Mała poprawka Boguś - niektórzy politycy :)
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: antykieckowy »

zielony87 pisze:
Antykieckowy pisze:Nie odcinam się od swojej przeszłości. [...] Jeśli nie widzisz różnicy w byciu członkiem jakiejś partii a byciu byłym członkiem jakiejś partii to już nie mój problem.
:D :hyhy: :rotfl:
@Antykieckowy chłopie wyluzuj.Ależ ty odcinasz się od przeszłości,odcinasz się od tej partii,przyznaj to,miej to za sobą i wtedy wypominaj spokojnie @Juve-Fanowi że nie odcina się nie tylko od tych wypowiedzi które krytykujesz słowami:
Czytaj chłopie ze zrozumieniem.
Sun Tzu napisał, że jestem członkiem RP co jest nieprawdą bo do RP nie należę już chyba ponad rok. Nie odcinam się od przeszłości bo nie zaprzeczam, że kiedyś należałem do tej partii. To tak jakby ktoś ci próbował teraz wmówić, że jesteś aktualnie wychowankiem żłobka i ssiesz smoczek mimo, że nie jesteś już nim ponad 20 lat. A gdy zaprzeczysz i powiesz, że nie jesteś już wychowankiem żłobka to przyjdą jakieś chłopki zza krzaka i będą ci wmawiać, że odcinasz się od swojej przeszłości.

:mur:
zielony87 pisze:Niedawno przecież piętnowałeś Ruch Palikota oskarżając tą partię o nepotyzm itd.Bądźże konsekwentny - popierasz partię, czy już nie popierasz :?: :]
Gdzieś ty chłopie wyczytał moje rzekome aktualne poparcie dla RP - nie mam kompletnie najmniejszego pojęcia :szok:

Piłeś - nie pisz.


@jozin
Wszyscy.

@PiS
żydokomunomasoneria znowu atakuje
Ponad milion złotych na ochronę Jarosława Kaczyńskiego wydaje rocznie Prawo i Sprawiedliwość. O bezpieczeństwo szefa partii dba jednocześnie nawet 20 ochroniarzy - donosi najnowszy "Newsweek", który przeanalizował dokumentację finansową PiS za ubiegły rok.

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-ile ... ign=chrome
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin »

Nie Boguś, według pisowatych tylko im tak wolno a reszta to podli kłamcy i zdrajcy. Pamiętaj, im wolno!!!Sam mi to kiedyś wyjaśniałeś :)))

Kaczyńskiemu wolno być kłamcą i hipokrytą ale Tuskowi i reszcie już absolutnie nie !!!!

Jak to leciało w tej przypowieści o Kalim.....?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18365
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Zaczyna się wyciąganie brudów i zrzucanie odpowiedzialności http://wiadomosci.onet.pl/kraj/miller-d ... omosc.html
Awatar użytkownika
zielony87
VIP
VIP
Posty: 1395
Rejestracja: 27 lutego 2013, 22:08

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: zielony87 »

Oj czytam ze zrozumieniem,a jakże widocznie mamy jednak różne definicje terminu: "odciąć się od przeszłości".
Antykieckowy pisze:To tak jakby ktoś ci próbował teraz wmówić, że jesteś aktualnie wychowankiem żłobka i ssiesz smoczek mimo, że nie jesteś już nim ponad 20 lat. A gdy zaprzeczysz i powiesz, że nie jesteś już wychowankiem żłobka to przyjdą jakieś chłopki zza krzaka i będą ci wmawiać, że odcinasz się od swojej przeszłości
Antykieckowy ty sobie kpisz czy jesteś tak rozgarnięty jak oni ? Po prostu mówisz,że to,że byłeś kiedyś nie znaczy że jesteś, proste i logiczne...
Antykieckowy pisze:Gdzieś ty chłopie wyczytał moje rzekome aktualne poparcie dla RP - nie mam kompletnie najmniejszego pojęcia
No więc jak nie popierasz to nie popierasz,więc de facto odcinasz się obecnie od popierania obecnie.Jak nie jesteś w żłobku to nie jesteś w żłobku... Daruję sobie rozwlekanie tłumaczenia tego,ta awantura po prostu kojarzy to mi się z tym fragmentem filmu:
http://www.youtube.com/watch?v=JsTvrSvqmBk ;)

To,że byłeś czy to że jesteś to są 2 różne sprawy ja rozumiem,że Polski język to trudny język zwłaszcza dla "Wolaków" którzy nie rozumieją drobnej różnicy pomiędzy czasem przeszłym i teraźniejszym (i nie tylko w przypadku Antykieckowego chyba niestety)... (O rety... czyżbym właśnie odkrył wyjaśnienie ich zachowania ? ;) )

To że ktoś był kiedyś np w żłobku nie znaczy,że jest w nim teraz,to że ktoś popierał Ruch Palikota nie znaczy,że popiera go teraz (choć z tym "wstrzykiwaniem marichuany" to...) A resztę już wyjaśniłem @Juve-Fanowi, niech myśli najpierw co z własną biografią,nie co z cudzą,bo jego też w przyszłości mogą oceniać,on też może chcieć się kiedyś wyprzeć PiSu przyszłość może być baaaardzo różna i tyle w temacie...
Dragoness pisze: Zaczyna się wyciąganie brudów i zrzucanie odpowiedzialności
A czego Pani po nich oczekuje ? Sejm to istny chlew a Posłowie walczą o koryto ot i wszystko. Czy Pani jako nauczycielka mogła by przyjść bezkarnie pijana do pracy,albo notorycznie się w niej nie pojawiać - i nie dostać dyscyplinarki ? Raczej nie sądzę,była by sprawa w sądzie.Ja też nie,każdy zwykły obywatel - też nie.A oni mogą to robić nagminnie. :cenzura:
Odpowiedzialności żadnej za swoją działalność,setki beznadziejnych ustaw,brak realnego działania dla dobra kraju,przeregulowanie państwa.Ot jedne z powodów dla których pomimo faktu,że uważam że każdy obywatel powinien mieć jakiś wpływ na państwo bo inaczej będzie jego niewolnikiem nie uważam by ta "demokracja" - zwłaszcza ta jej przedstawicielska parodia miała jakikolwiek sens.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Sun Tzu napisał, że jestem członkiem RP co jest nieprawdą bo do RP nie należę już chyba ponad rok
Poprawię, by ci poprawić nastrój i być zgodnym ze stanem faktycznym:

Były członek Rucha Palikota postanowił zostać specjalistą od moralności, hipokryzji, a nawet od honoru... Zabawne...

Zadowolony?
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: antykieckowy »

Jozin pisze:Nie Boguś, według pisowatych tylko im tak wolno a reszta to podli kłamcy i zdrajcy. Pamiętaj, im wolno!!!Sam mi to kiedyś wyjaśniałeś :)))

Kaczyńskiemu wolno być kłamcą i hipokrytą ale Tuskowi i reszcie już absolutnie nie !!!!

Jak to leciało w tej przypowieści o Kalim.....?
Ostatnio jednak zaczęli dobitnie i całkowicie otwarcie przyznawać, że akceptują a nawet aprobują te wszystkie patologie.
zielony87 pisze:(choć z tym "wstrzykiwaniem marichuany" to...)
http://www.youtube.com/watch?v=XZxzJGgox_E
zielony87 pisze:Po prostu mówisz,że to,że byłeś kiedyś nie znaczy że jesteś, proste i logiczne...
Nie dla wszystkich.
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: antykieckowy »

Dałem linka wcześniej ale pewnie nie wszyscy zaglądają więc wklejam co bardziej ważne fragmenty.

Wyrok WSA w Warszawie w sprawie Rydzyka tłumaczący dlaczego nie dostał miejsca na multipleksie- http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/F8121160BC
Z przedstawionej dokumentacji finansowej wnioskodawcy wynika, że F. w minionych latach generowała na działalności operacyjnej ujemne wyniki finansowe, które były pokrywane z pozostałych przychodów operacyjnych (głównie darowizn). Wnioskodawca posiadał na koniec 2010 r. sytuację finansową pozwalającą na terminowe wywiązywanie się z bieżących zobowiązań, jednak nie wypracował nadwyżki środków, którymi mógłby finansować wysokie koszty nadawania drogą naziemną cyfrową.

Przeprowadzona przez organ analiza bilansu wskazuje, że majątek F. za 2010 r. zamykał się kwotą [...] zł i w 81 % był finansowany kapitałem obcym, głównie zadłużeniem długoterminowym, które na koniec tego okresu wynosiło [...] zł, natomiast wskaźnik ryzyka zadłużenia długoterminowego wynosił 3,33. Wysokość wskaźnika powinna zawierać się w przedziale zamkniętym do poziomu 1, a w przypadku przekroczenia poziomu 1, podmiot uważa się za bardzo zadłużony. Również badanie struktury majątku do kapitałów F. wskazuje, że działalność inwestycyjna jest obarczona wysokim ryzykiem.

W ocenie organu, F. w żaden sposób nie udokumentowała możliwości pozyskania wpływów z powyższych źródeł, a przychody ze sprzedaży w niewielkim stopniu pokrywały koszty prowadzonej działalności.
http://orzeczenia.nsa.gov.pl/doc/BB39908087 - postanowienie NSA z 23 listopada 2012 roku
Podkreślić należy, iż w uzasadnieniu wniosku skarżąca ograniczyła się jedynie do gołosłownych stwierdzeń, skupiając się na wyłącznie wyrażeniu sprzeciwu wobec poglądu wyrażonego w zaskarżonym skargą kasacyjną wyroku WSA w Warszawie.

(…) Fundacja w żaden sposób nie wykazała, aby wykonanie powyższej decyzji naraziło ją na niebezpieczeństwo wyrządzenia znacznej szkody lub spowodowania trudnych do odwrócenia skutków.
A więc nie jest to żadna dyskryminacja mediów tylko potraktowanie TV Trwam na równi z innymi i sprawiedliwie wg prawa. Rydzyk chce po prostu spłacić swoje długi kosztem podatnika :]
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin »

Dzięki Mistrzu, nie ma to jak walnąć faktami prosto w oczy hipokrytów :)))
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: juve_fan »

antykieckowy pisze: A więc nie jest to żadna dyskryminacja mediów tylko potraktowanie TV Trwam na równi z innymi i sprawiedliwie wg prawa
A teraz przyglądnij się na jakich zasadach były przyznawane koncesje tym, którzy je otrzymali. Jak już sobie dokonasz analizy stacji kolegów Dworaka to daj znać i popraw tą głupotę, którą zacytowałem powyżej.

Nawiasem. Świetny tekst, choć pewnie dla wielu "nihil novi"
http://solidarni2010.pl/12946-dr-barbar ... ii-rp.html
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin »

juve_fan pisze: Bo po przejęciu władzy z mediami zawsze robi się porządek (patrz Orban). JK był zbyt dobrotliwy i potem go wykończyli.
Adrianku, zdecyduj się w końcu, czy aktualna władza ma wyrżnąć w pień niewygodne media czy traktować wszystkie na równi....
Załączniki
Hipo of the day  :)
Hipo of the day :)
max_hipo_min.jpg (175.5 KiB) Przejrzano 1334 razy
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: juve_fan »

Robi to co jest dla niej najwygodniejsze, blokując dostęp telewizji nieprzychylnych, więc Boguś ze swoją sprawiedliwością i równym traktowaniem delikatnie mówiąc (po raz enty) ośmiesza się publicznie.
ODPOWIEDZ