PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: antykieckowy »

Taaaaa, a to napisałem pewnie ja:
juve-fan pisze: jednak z uwagi na wolność w przestrzeni medialnej TV Trwam ta koncesja należy się jak psu buda. Bez względu na to, jakie poglądy polityczne ma Pan Dworak i cała ta śmieszna świta w KRRiT.
Interesuje się ktoś psychologią? Jest jakieś określenie na chorobliwą hipokryzję? Czy to po prostu jakaś młodzieńcza frustracja?

@PiS
http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/ ... zelew.html
160 tysięcy złotych - tyle Jarosław Kaczyński zarobił na swojej książce "Polska naszych marzeń". "Newsweek" postanowił jednak sprawę podrążyć i odkrył ślad tajemniczego przelewu. Kto zapłacił za książkę "Polska naszych marzeń"? Czytelnicy czy może... Prawo i Sprawiedliwość? Tygodnik "Newsweek" postanowił przyjrzeć się sprawie honorarium prezesa PiS.
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... ionej.html
"Newsweek" sprawdził dokumentację finansową PiS za zeszły rok. I wylicza: kosztowna obsługa prawna procesów sądowych Jarosława Kaczyńskiego, ponad milion złotych na jego ochronę, również ponad milion zł za usługi firmy dyrektora biura eurodeputowanych PiS. - O, Jezu... - odpowiada jeden z europosłów PiS, kiedy tygodnik mówi mu o części wydatków partii.
"Poręba nie miał jednak pojęcia i interesach swojego młodszego kolegi, a gdy usłyszał o milionie przelanym na konto jego spółki, tylko jęknął: O, Jezu..." - pisze tygodnik.
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin »

Poręba ? To juz wiemy kto w znacznym stopniu ukształtował światopogląd naszego "kolegi"..... :hurra:
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: antykieckowy »

Jozin pisze:Poręba ? To juz wiemy kto w znacznym stopniu ukształtował światopogląd naszego "kolegi"..... :hurra:
Tak, to ten sam pan, który głosował ZA przyjęciem ACTA. A czym było ACTA wszyscy wiemy.

Kolejny dowód na wolność mediów wg PiS :ok:
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: juve_fan »

Funkcjonariusz Lis ze swoim Newsweekiem w natarciu:) Tematy o księżach Panu redaktorowi się wyczerpały? :)

Za bardzo nie znajduję w tym paszkwilu konkretnych zarzutów. Natomiast samo "O Jezu" i interpretacja owego "jęknięcia" w wykonaniu dziennikarzy jest przezabawna :)
Ostatnio zmieniony 20 maja 2013, 13:15 przez juve_fan, łącznie zmieniany 1 raz.
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin »

odejście od tematu z braku argumentów ?
jak zwykle.....
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: juve_fan »

Jak można dyskutować z czymś co wychodzi od głównego propagandysty rządu, który co tydzień w swoim programiku włazi Premierowi bez mydła. Ogarnijcie się troszkę.

Panika na POkładzie! Teraz pora na informacje za ile rocznie zjada JK, jak dużo mydła i cennej wody zużywa... Lizie musisz! Ponoć również były członek PO Ryszard Cyba jest oburzony wydatkami na ochronę Jarosława Kaczyńskiego :)
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: antykieckowy »

@Cyba
Jak miło widzieć gdy śmieszek jest tak bardzo sfrustrowany i zapędzony w kąt, że posuwa się do takiego populizmu.

:hurra:
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: juve_fan »

Do jakiego stopnia populizmu w takim razie ty się posuwasz by cytować LisWeeka? :)
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin »

Jak tam biblioteka ? Działa jeszcze ?
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: antykieckowy »

Newsweek to jeden najpopularniejszych mediów w Polsce i na świecie. Czy linkowanie do ich artykułów jest populizmem? Nie wiem, być może, wszak nie ma mediów niezależnych. Z całą pewnością jednak cytowanie Tv Trwam w sprawie Tv Trwam jest raczej o wiele większym populizmem i powodem do śmiechu.
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: juve_fan »

antykieckowy pisze:Newsweek to jeden najpopularniejszych mediów w Polsce i na świecie.
:szok: Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz. Potem unikasz kompromitacji. Profil i jakość gazety na ogół zależą od osoby redaktora naczelnego (w republikach bananowych takich jak PL często również od wydawcy).
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: antykieckowy »

Żaden szloch naszego śmieszka nie zmieni faktu, że Newsweek to jedno z najpopularniejszych mediów w Polsce... chyba, że po raz kolejny, nasz śmieszek spróbuje kreować rzeczywistość na nowo i dowiemy się, że najpopularniejszą gazetą w Polsce jest Nasz Dziennik albo Gazeta Polska.

No ale gdy nie ma się żadnych argumentów to wystarczy rzucić "uone nie soo niezalezneee a redaktur jes żyd i mason".


ps. pisałem tylko i wyłącznie o popularności i tylko idiota może doszukać się w tej wypowiedzi czegokolwiek innego.
ps2. Same żydy w tym kraju skoro żydomasońskie gazety synów byłych UBeków pochodzenia rosyjsko-żydowskiego cieszą się największą popularnością a gazety prawdziwych Polaków zajmują ostatnie miejsca http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ja ... y-w-polsce
Awatar użytkownika
zielony87
VIP
VIP
Posty: 1395
Rejestracja: 27 lutego 2013, 22:08

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: zielony87 »

1.Antykieckowy, z tym newsem Lisa masz w porównaniu ze mną całe 2 dni spóźnienia ;) Co za refleks ;)
Juve-Fan pisze: Do jakiego stopnia populizmu w takim razie ty się posuwasz by cytować LisWeeka?
2.Nie wiem jak Antykieckowy ale ja dyskutując z wami posunął bym się do PiSowskiego stopnia populizmu... Juve-Fan ten wasz PiS to partia populistyczna http://pl.wikipedia.org/wiki/Populizm . No przecież kilkakrotnie pisałem o tym waszym całym programie gospodarczym i o tym jak jest utopijny i jak w gruncie rzeczy gra na nastrojach (opodatkować banki,opodatkować zachodnie firmy - "ludzie to pewnie poprą,a jak to by wpłynęło na gospodarkę tego kraju będącego skrzyżowaniem montowni i kolonii to was nie obchodzi - liczy się to,żeby was wybrali") i tak z całą resztą od robienia spisku z awarii instalacji w stoczni szczecińskiej po wiele innych rzeczy...
3.Tym razem Lis wytoczył poważne oskarżenia,było nie było - oskarża o wyprowadzanie budżetowych pieniędzy z budżetowego finansowania partii politycznych (bo tym jest kasa partii) na prywatne konto szefa partii. Jeśli więc jest to kłamstwo to powinno się to skończyć pozwem dla Newsweeka czy też Lisa,udowodnieniem kłamstwa i zasądzeniem ogromnego odszkodowania które powinno zostać wypłacone - zaś jeśli się nie nim nie skończy... No cóż,nie będzie to dobrze świadczyło o partii i jej prezesie - raczej bardzo ale to bardzo źle... Tym bardziej że były już dawniej oskarżenia o podobną działalność ale na większą skalę wcześniej ze strony (skazanego co prawda - a więc przestępcy) Pineiro. I chociaż ci którzy oskarżali Kaczyńskich w sprawie Porozumienia Centrum i FOZZ musieli dzięki wyrokowi sądu przeprosić,smród pozostał - bo brak dowodów oznacza tylko,że kogoś nie można nazywać winnym żeby nie narazić się na zarzut oszczerstwa i to,że nie było procesu... Tylko tyle.
Ostatnio zmieniony 20 maja 2013, 19:27 przez zielony87, łącznie zmieniany 1 raz.
noisey
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 233
Rejestracja: 18 października 2012, 21:04

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: noisey »

zielony - domyślam się, że nadal nie ma w tym kraju pracy dla ludzi z Twoim wykształceniem? :rotfl:
Awatar użytkownika
zielony87
VIP
VIP
Posty: 1395
Rejestracja: 27 lutego 2013, 22:08

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: zielony87 »

Noisey - ładnie to się nabijać z ludzi ? Obecnie mam pracę,choć nie dla ludzi z moim wykształceniem i marnie płatną.
I wypraszam sobie to porównanie,kiepskim inżynierem to ja nie jestem bynajmniej, jestem tylko inżynierem który nie może dostać pracy wg specjalności a to z powodu omówionego wg poniższego schematu:

/---->Nikt mnie nie chcę przyjąć do pracy wg specjalności---Ponieważ->-\
\------<-Ponieważ-----Nie mam doświadczenia<------------------------------/

Błędne koło którego chyba nie można obejść w tym chorym kraju inaczej jak przez jakieś "znajomości" których nie posiadam... :( :mur: Ale to nic, odłożę trochę pieniędzy i "kocham cię Polsko" - z najlepiej z bardzo daleka...
Ostatnio zmieniony 20 maja 2013, 19:39 przez zielony87, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ