PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

grzeh pisze:Fakt. nic nie zrozumiałaś
Fakt, nie masz nic do powiedzenia. Na temat podatku paliwowego rownież.
Taaak... Polityka socjalna Twoich idoli z Platformy i PSL-u polegająca na tym, że nie było ani pomocy na starość ani pomocy tu i teraz dla rodzin wychowujących dzieci była idealna... Moje gratulacje pani magister!
jednak jesteś ograniczony, jak koń dorożkarski, a mnie się nie chce udowadniać, że nie jestem wielbłądem.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

wibar pisze:
Jozin.1 pisze:Odbieram co mi ukradziono - co w tym niezrozumiałego dla zwykłego komucha po podstawówce ???
I nie brzydzisz się tymi pisowskimi pieniędzmi ? Gdzie Twoje zasady ? :szok:
Kolejny mądry inaczej.....
Jakie "pisowskie" pieniądze ??? Skąd pis ma pieniądze ?? Ano ma to co nam zabierze, mnie, tobie Mundkowi komuchowi, Dragoness i całej reszcie, więc pierdzielenie o pisowskich pieniądzach świadczy tylko o płyciźnie intelektualnej pierdzielącego.....
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

jednak jesteś ograniczony, jak koń dorożkarski, a mnie się nie chce udowadniać, że nie jestem wielbłądem.
;)
wibar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 438
Rejestracja: 18 kwietnia 2013, 18:11

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: wibar »

Jozin.1 pisze:
wibar pisze:
Jozin.1 pisze:Odbieram co mi ukradziono - co w tym niezrozumiałego dla zwykłego komucha po podstawówce ???
I nie brzydzisz się tymi pisowskimi pieniędzmi ? Gdzie Twoje zasady ? :szok:
Kolejny mądry inaczej.....
Jakie "pisowskie" pieniądze ??? Skąd pis ma pieniądze ?? Ano ma to co nam zabierze, mnie, tobie Mundkowi komuchowi, Dragoness i całej reszcie, więc pierdzielenie o pisowskich pieniądzach świadczy tylko o płyciźnie intelektualnej pierdzielącego.....
Aha.. .Czyli-jeśli nadążam za tokiem Twojego rozumowania-PiS daje pieniądze które nam zabrał,a PO-PSL dawało swoje pieniądze ?
I jeszcze jedna prawidłowość dająca się zauważyć-jeśli brakuje Ci kontrargumentów na poparcie swojej tezy to w prymitywny sposób starasz się obrażać przeciwnika,przyklejając mu różne epitety.To takie typowe dla Ciebie.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

A według ciebie to skąd pis ma pieniądze na rozdawnictwo ? Z totolotka ?
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

Co w takim razie z tymi pieniędzmi działo się przed PISem, gdy nie było rozdawnictwa?
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

Czy wy nie potraficie tłumaczyć wpadek ekipy dojącej inaczej niż przez pryzmat poprzedników ? Przecież miała być zmiana, dobra zmiana...
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

To chyba jest, skoro część pieniędzy, które wcześniej nie wiadomo czemu służyły, teraz służy dzieciom i ich rodzicom. Uważam to za dobrą zmianę.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

i dlatego dalej wybierasz emigrację ?
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

Jozin. Ja z żadnych zasiłków w życiu nie korzystałem. Zarabiać na siebie nauczyłem się kilka lat wcześniej, niż moi rówieśnicy, bo musiałem. Za granicę wyjechałem nie z przyczyn politycznych i żaden polityk nie byłby w stanie mieć na to wpływu.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

dragoness pisze:
grzeh pisze:Fakt. nic nie zrozumiałaś
Fakt, nie masz nic do powiedzenia. Na temat podatku paliwowego rownież.
Wybacz dragoness ale w przeciwieństwie do Ciebie zabieram głos w kwestiach, które mnie interesują lub w których mam jakąś wiedzę.
Z tych też względów nie zamierzam dyskutować na temat podatku paliwowego, co nie znaczy że nie przyjmę do wiadomości tego co napiszesz.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

dragoness pisze:
następna której nie podoba się że w Polsce może powstać Obrona Terytorialna :))
Następny, który kocha nadinterpretacje. Kto by niby miał ich szkolić? Na jakim sprzęcie? Skąd wziąć na to fundusze? Proszę bardzo o odpowiedź bez aluzji do przynależności agenturalnej i odwołań do konspiracji w czasie II WŚ, po obejrzeniu "Czasu Honoru". http://fakty.interia.pl/prasa/news-nasz ... Id,1691835 więc jeśli jakieś zastrzeżena to możesz najwyżej mieć do MONu.
viewtopic.php?f=65&t=13216&p=237814#p237814

Jak widzisz dragoness, pomimo Twojego tutaj na forum lamentowania jak to będzie źle
jak to na wymysły "pisowców" brak pieniędzy. To Obrona Terytorialna powstała.
Tagi: dragoness straszenie
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Powstała. I co? Oczywiście fundusze dla dziecka Macierewicza się znalazły. Zobaczymy co bedzie dalej, gdy poszedł w odstawkę.Co do braku glosu w dykusji na temat podatku paliwowego, nie wiedziałam, że jesteś ekspertem od wypadków lotniczych, skoro tk chętnie wypowiadasz się w temacie.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

dragoness pisze:Powstała. I co? Oczywiście fundusze dla dziecka Macierewicza się znalazły. Zobaczymy co bedzie dalej, gdy poszedł w odstawkę.Co do braku glosu w dykusji na temat podatku paliwowego, nie wiedziałam, że jesteś ekspertem od wypadków lotniczych, skoro tk chętnie wypowiadasz się w temacie.
Powstała. I co? Oczywiście fundusze dla dziecka Macierewicza się znalazły.
Jak wiedziałaś że to takie oczywiste to dlaczego wcześniej tak bardzo publicznie mówiłaś wręcz coś przeciwnego?
Zobaczymy co bedzie dalej, gdy poszedł w odstawkę.
Zobaczymy. Ja nie wiem.
Co do braku glosu w dykusji na temat podatku paliwowego, nie wiedziałam, że jesteś ekspertem od wypadków lotniczych, skoro tk chętnie wypowiadasz się w temacie.
Możesz rozwinąć? bo nie wiem w jakiej kwestii mam się wypowiedzieć?
Kogo nazywasz ekspertem? i z jakiego powodu?
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

Dragoness... tego świata nie da się już uratować.....a na pocieszenie pomyśl sobie , że ktoś inny musi się z nim męczyć ;)
ODPOWIEDZ