PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

dragoness pisze: ...Aha, tak wygląda tablica upamiętniająca katastrofę lotniczą. W Smoleńsku, więc można ją mieć w żopie. Grunt się pokazać na Krakowskim.
a miałem nadzieje że zostało Ci już to wytłumaczone..
viewtopic.php?f=65&t=9723&p=290481#p290481
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

gara pisze:
abc1 pisze:https://www.youtube.com/watch?v=8gR1QKasty8 na poprawę humoru nigdy nie zaszkodzi :rotfl:

Fachowa robota Rafała :)
Taaa, jamochłonie, błąd Rafała polegał na tym, że nie użył profesjonalnego kleju, ale skąd mógł wiedzieć, że w randomowym mieszkaniu natknie się na taką usterkę....

Za to konkurent znów wyprzedził go o kilka długości i zdobył już sławę wykraczającą poza granice nie tylko poza granice okręgu wyborczego ale nawet kraju ;)

Obrazek
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

Sun Tzu pisze:Taaak... To na czym pani magister dragoness polegała "kompromitacja" prezydenta Andrzeja Dudy, którą tu pani - urbi et orbi - głosiła? To czego pani magister dragoness dotyczył "konflikt" między prezydentem Andrzejem Dudą i premierem Mateuszem Morawieckim o którym pani głosiła? Potrafi pani udzielić odpowiedzi? Bo w końcu chciałbym się dowiedzieć...
W sumie Mundek, przyzwyczailiście nas już do tego, że w tym kraju już prawie każdy pomiata Adrianem....
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: ajaks1 »

Ta akcja z szybą to była zwykła ustawka, właścicielem tego mieszkania jest pani Grażynka, koleżanka jednej rudej z Kodu, która słynie z tego, że zakłóca spotkania wyborcze Patryka Jakiego z mieszkańcami, szarpiąc nawet osoby starsze.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

Ta, to coś w stylu wożeniu za Jakim aktywistów z prowincji udających rodowitych warszawiaków..... :hyhy:
luc_ponownie
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 473
Rejestracja: 4 lipca 2018, 17:48

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: luc_ponownie »

błąd Rafała polegał na tym, że nie użył profesjonalnego kleju, ale skąd mógł wiedzieć, że w randomowym mieszkaniu natknie się na taką usterkę....
Och błąd tego POpieprzonego kandydata polegał na tym,że zabrał się za coś na czym tak naprawdę się nie zna.Prezydent miasta nie jest po to,by grzebać przy drzwiach w randomowym mieszkaniu - a jak już się ma zajmować taką rzeczą to niech profesjonalnie zorganizuje do tego profesjonalistów jak na profesjonalistę zajmującego się ZARZĄDZANIEM przystało.

Zosia-Samosia Trzaskowski udowodnił tym,że d.pa z niego a nie menadżer i nie nadaje się na stanowisko kierownicze,bo zamiast myśleć pieprzy się z jakimś mikrozarządzaniem - które na dodatek potrafił tylko spieprzyć.

Ja wiem,że kampania wyborcza itd - ale to,że robi to opcja którą popierasz nie zmienia faktu,że to idiotyzm. Jak byś ocenił Pabiana,gdyby jako prezydent Miasta Jasła bawił się w kelnera na Dniach Wina ?
Tej całej Elwiry Musiałowicz-Czech co dogadała się z Pabianem też nie lubisz - nie miałbyś ubawu,gdyby robiła na Dniach Wina za hostessę ? I to jeszcze gdyby jako hostessa potłukła butelki :?: :P

No więc właśnie ten twój "Rafał" zrobił coś na tym poziomie. Nie żeby (jak większość polityków) nadawał się do lepszej roboty niż ta, której akurat nie potrafił nawet porządnie zrobić... ;) :rotfl:
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

Ta, widzę, że Jaki serwujący hot-dogi w śmiesznej czapce był bardziej oryginalny....

Co do Pabiana i tej rudej maskotki to choćby nie wiem co robili ode mnie mają jedna opcję : WON !!!
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18363
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

grzeh pisze:
dragoness pisze: ...Aha, tak wygląda tablica upamiętniająca katastrofę lotniczą. W Smoleńsku, więc można ją mieć w żopie. Grunt się pokazać na Krakowskim.
a miałem nadzieje że zostało Ci już to wytłumaczone..
viewtopic.php?f=65&t=9723&p=290481#p290481
To znaczy co tu jest do tłumaczenia? Nadal syf i zaniedbanie. Bo jakoś nie widzę zdjęć jak to tam jest czysto i schludnie. To by było jakieś wytłumaczenie.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

dragoness pisze:
grzeh pisze:
dragoness pisze: ...Aha, tak wygląda tablica upamiętniająca katastrofę lotniczą. W Smoleńsku, więc można ją mieć w żopie. Grunt się pokazać na Krakowskim.
a miałem nadzieje że zostało Ci już to wytłumaczone..
viewtopic.php?f=65&t=9723&p=290481#p290481
To znaczy co tu jest do tłumaczenia? Nadal syf i zaniedbanie. Bo jakoś nie widzę zdjęć jak to tam jest czysto i schludnie. To by było jakieś wytłumaczenie.
to była celowa akcja dla ludzi pokroju "anty-pis" którzy linkują wszystko bez zastanowienia.
jak widać jest jeszcze wielu takich, którzy takie coś łykają


Nadal syf i zaniedbanie. Bo jakoś nie widzę zdjęć jak to tam jest czysto i schludnie. To by było jakieś wytłumaczenie.
naprawde? syf i zaniedbanie?
potrafisz to udowodnić?
Ostatnio zmieniony 26 sierpnia 2018, 14:44 przez grzeh, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18363
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Potrafisz udowodnić, że jest czysto i schludnie? Czekam....
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

dragoness pisze:Potrafisz udowodnić, że jest czysto i schludnie? Czekam....
To Ty twierdzisz że jest, cytuje: "Nadal syf i zaniedbanie."

więc pytam czy to potrafisz udowodnić?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18363
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Ja twierdzę, ty mi udowodnij, że tak nie jest, bo ja wiem swoje.
wibar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 438
Rejestracja: 18 kwietnia 2013, 18:11

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: wibar »

Jozin.1 pisze:Ta, to coś w stylu wożeniu za Jakim aktywistów z prowincji udających rodowitych warszawiaków..... :hyhy:
Tak samo jak Czaskoski od trzech pokoleń był rodowitym krakowianinem,a teraz jest od wielu pokoleń warszawiakiem. :rotfl:
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

wibar pisze: Tak samo jak Czaskoski od trzech pokoleń był rodowitym krakowianinem,a teraz jest od wielu pokoleń warszawiakiem. :rotfl:
debil wrócił.....
wibar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 438
Rejestracja: 18 kwietnia 2013, 18:11

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: wibar »

Jozin.1 pisze:
wibar pisze: Tak samo jak Czaskoski od trzech pokoleń był rodowitym krakowianinem,a teraz jest od wielu pokoleń warszawiakiem. :rotfl:
debil wrócił.....
... skoro sam sobie wystawiasz taką diagnozę to widocznie tak jest. Czy przypadkiem w dzieciństwie nie kopnął cię koń w głowę?
ODPOWIEDZ