PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Jedyne czym dysponują oskarżyciele Kozłowskiej to tzw. raport Marcina Reya.

O noszącym znamiona pomówienia raporcie tropiciela rosyjskiej agentury w Polsce Marcina Reya Onet pisał w sierpniu 2017 roku w artykule "Kolejne uderzenie w Fundację Otwarty Dialog. I kolejna kompromitacja". Prawnicy Otwartego Dialogu wezwali Reya do usunięcia raportu z jego stron internetowych oraz przeprosin. Kiedy ten odmówił, prawnicy fundacji zaczęli pisać pozew. (...) Onet zwrócił się do Marcina Reya o komentarz w sprawie deportacji Kozłowskiej na Ukrainę. Ten odmówił.
pan Rey w ogóle słynie z paszkwili, ale dopóki to wygodne dla rządzących, bedą go cytować, robiąc z siebie durniów http://blogpublika.com/2014/11/28/marci ... rzesadzil/ A najzabawniejsze, że teraz gryzie rękę, która go kiedyś karmiła
Rzekomymi prześladowaniami Reya zajęła się m.in. Fundacja Otwarty Dialog, która miała w tej sprawie złożyć doniesienie do prokuratury. Fundacja włączyła się również w internetową akcję obrony Reya, zatytułowaną „Je suis Marcin Rey”.
https://warszawskagazeta.pl/kraj/item/4 ... a-wyborcza
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

https://wpolityce.pl/m/polityka/349913- ... aczmy-rzad
Takie tam selfie przy destabilizacji kraju
Charztak #ukraińskadziewczyna miły uśmiech z mężem paraliżowaćkraj zatrzymać reżim polskimajdan
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

Skowyt pisowskich kundli może oznaczać tylko jedno: STRACH :)))
Jak mawia wasz klasyk: Słychać wycie ? Znakomicie !
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6310
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... Może powinieneś odpocząć i pojechać nad morze? Bo wiesz, tam jest dużo jodu, a tobie, osobie z wrodzonym zespołem niedoboru jodu, może to pomóc...
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

Ta, przy braku argumentów zaczynamy osobiste wycieczki ...... :hyhy:
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: gara »

Jozin.1 pisze:Skowyt pisowskich kundli może oznaczać tylko jedno: STRACH :)))
Jak mawia wasz klasyk: Słychać wycie ? Znakomicie !
O co chodzi z tym wyciem? Przecież to nikt z PiSu nie płacze, że wydalono go z Polski. Jedynym płaczkiem jest ta ruska cichodajka.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

gara pisze:
Jozin.1 pisze:Skowyt pisowskich kundli może oznaczać tylko jedno: STRACH :)))
Jak mawia wasz klasyk: Słychać wycie ? Znakomicie !
O co chodzi z tym wyciem? Przecież to nikt z PiSu nie płacze, że wydalono go z Polski. Jedynym płaczkiem jest ta ruska cichodajka.
Poważne problemy seksualne tu czuję.... ;)
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

Znalazłem ten( chyba ) filmik gdzieś na FB i za wiele to tam nie było: jakiś koleś w kalesonach i laska....Akcji brak.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Jozin.1 pisze:Znalazłem ten( chyba ) filmik gdzieś na FB i za wiele to tam nie było: jakiś koleś w kalesonach i laska....Akcji brak.
Twarde "dowody". Jak wszystko na ten temat, ale obrazić i zwyzywać zawsze można, bo to taka "szkoła".
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: gara »

dragoness pisze:
Jozin.1 pisze:Znalazłem ten( chyba ) filmik gdzieś na FB i za wiele to tam nie było: jakiś koleś w kalesonach i laska....Akcji brak.
Twarde "dowody". Jak wszystko na ten temat, ale obrazić i zwyzywać zawsze można, bo to taka "szkoła".
Nie "jakiś" koleś. Nie "laska" tylko Ludmyla - żona (chyba nadal) Bartka Kramka.
Dragoness przecież Ty nie masz zielonego pojęcia o fundacji otwarty dialog. Po co się produkujesz?
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

gara pisze:
dragoness pisze:
Jozin.1 pisze:Znalazłem ten( chyba ) filmik gdzieś na FB i za wiele to tam nie było: jakiś koleś w kalesonach i laska....Akcji brak.
Twarde "dowody". Jak wszystko na ten temat, ale obrazić i zwyzywać zawsze można, bo to taka "szkoła".
Nie "jakiś" koleś. Nie "laska" tylko Ludmyla - żona (chyba nadal) Bartka Kramka.
Dragoness przecież Ty nie masz zielonego pojęcia o fundacji otwarty dialog. Po co się produkujesz?
Szczerze mówiąc to też nie miałem świadomości istnienia tego czegoś, dopóki Dragoness nie wkleiła kolejbego linka w ramach walki z PISem #przywróćmynormalność i po przeczytaniu kilku artykułów biorących w obronę to coś, włos mi się na głowie zjeżył, że w Polsce pozwala się na istnienie podmiotów, których członkowie zarządu wywodząc się z innego kraju nawołują do paraliżu państwa, obalenia, wyłączenia legalnej władzy, handlują z zagranicą militariami angażując nasz kraj w konflikt zbrojny, unikają ujawnienia źródeł finansowania. W každym normalbym kraju takie towarzystwo zapoznano by z pracą tajnych służb, urokami więziennictwa, wyciągając wszelkie informacje, a nie puszczano wolno.
Już nie mówię o banderowskich politykach, bo znałem ludzi, co nie spali spokojnie do końca swych dni, w obawie, że "oni" wrócą. A jeszcze jakieś manifesty, jak obalić rząd. A weźcie tą totalną opozycję, z tymi kalesonami i ich popi ..nn&^%### ymi idolami i dajcie im tą władzę, bo jeszcze narobią prawdziwego nieszczęścia.
Ostatnio zmieniony 16 sierpnia 2018, 09:47 przez człowiek z lasu, łącznie zmieniany 1 raz.
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: gara »

człowiek z lasu pisze: Szczerze mówiąc to też nie miałem świadomości istnienia tego czegoś, dopóki Dragoness nie wkleiła kolejbego linka w ramach walki z PISem #przywróćmynormalność i po przeczytaniu kilku artykułów biorących w obronę to coś, włos mi się na głowie zjeżył, że w Polsce pozwala się na istnienie podmiotów, których członkowie zarządu wywodząc się z innego kraju nawołują do paraliżu państwa, obalenia, wyłączenia legalnej władzy, handlują z zagranicą militariami angażując nasz kraj w konflikt zbrojny, unikają ujawnienia źródeł finansowania. W každym normalbym kraju takie towarzystwo zapoznano by z pracą tajnych służb, urokami więziennictwa, wyciągając wszelkie informacje, a nie puszczano wolno.
Ale w Polsce w ich obronie staje przedstawiciel rady pedagogicznej :) Bo przecież na wp.pl piszą o niej dobrze i robią z kremlowskiego szpicla ofiarę faszystów z PiSu! :)

Problemem nie jest jej deportacja. Problemem jest to, że PiS ociągał się w tej sprawie ponad rok!
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

gara pisze:
człowiek z lasu pisze: Szczerze mówiąc to też nie miałem świadomości istnienia tego czegoś, dopóki Dragoness nie wkleiła kolejbego linka w ramach walki z PISem #przywróćmynormalność i po przeczytaniu kilku artykułów biorących w obronę to coś, włos mi się na głowie zjeżył, że w Polsce pozwala się na istnienie podmiotów, których członkowie zarządu wywodząc się z innego kraju nawołują do paraliżu państwa, obalenia, wyłączenia legalnej władzy, handlują z zagranicą militariami angażując nasz kraj w konflikt zbrojny, unikają ujawnienia źródeł finansowania. W každym normalbym kraju takie towarzystwo zapoznano by z pracą tajnych służb, urokami więziennictwa, wyciągając wszelkie informacje, a nie puszczano wolno.
Ale w Polsce w ich obronie staje przedstawiciel rady pedagogicznej :) Bo przecież na wp.pl piszą o niej dobrze i robią z kremlowskiego szpicla ofiarę faszystów z PiSu! :)

Problemem nie jest jej deportacja. Problemem jest to, że PiS ociągał się w tej sprawie ponad rok!
Bo antyPIs nie wstydzi się swojej nienawiści do ludzi myślących inaczej. Ludzie myślący inaczej nie nienawidzą, bo są wierzący i nie szukają wśród ludzi idoli, bo Autorytet mają pozaziemski. Dlatego my im wyjaśniamy, co myślimy i dlaczego, a oni nas nienawidzą, niezależnie od tego co powiemy. Oni nie rozumią, że my popieramy ideę, a nie czcimy ludzi, bo u nich jest dokładnie na odwrót. Oni nas pokonają i bardzo nas ośmieszą, gdy dojdą do władzy, bo tu na tym świecie zwycięża nienawiść, a oni toczą walkę z tym czego nienawidzą, my zaś nie możemy toczyć walki, tylko próbujemy tłumaczyç, że też mamy prawo do życia i reprezentacji. To nie politycy dzielą ludzi tylko wartości i antywartości.
Oni rozpaczliwie potrzebują autorytetu. Może być nim nawet ta Ludmiłka, byleby nienawidziła tego co oni nienawidzą. Ponieważ nienawiść jest kompromitująca dla pojedynczego człowieka, ich autorytety szybko upadają i co miesiąc mają nowego #superlidera, ale w grupie nienawiść już nie wygląda kompromitująco, dlatego są w setkach organizacji, raz na #czarnymmarszu, raz na #obrońmysądyprzeddemokracją itp
Dla przykładu. Ja unikam obrażania ludzi, nie dlatego, że się boję np fizycznie, że ktoś mnie pobije, bo przez całe życie uprawiam sporty, również sztuki walki, tylko staram się dawać ludziom zaufanie na kredyt. Podobnie jeat na tym forum. Pytam się, czym sobie zasłużyłem, jakim słowem wyrażonym wobec naszego ciała pedagogicznego, że jestem określany tu jako idiota, pisowski kundel, dalej nie chce mi się przypominać. Ja, Pano Profesor, nie jestem prawdopodobnie zbyt ociężałym umysłowo człowiekiem, zwisa mi czy ktoś z PISu mnie lubi, czy nie, pracuję za granicą, bardzo dovrze zarabiam i nie szukam niczyjego poklasku, ani pochwał.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Panów elaboraty mnie wzruszają do łez. Jedno pytanie. Mając takiego genialnego ministra sprawiedliwości i zreformowane sądy, dlaczego to "towarzystwo" jeszcze nie siedzi? I dlaczego uparcie powielają panowie głupoty z raportu p. Reya, nota bene, bronionego przed atakami przez fundację? A może należy o tę fundację zapytać jej współpracownicę, p. Gosiewską? Ograniczają się panowie do inwektyw, dziwnych filmików z internetu, o poważnych problemach, na przykład dotyczących stanu armii, ani słowa. Aha, "pożyteczny idiota" to cytat, nie inwektywa, tylko diagnoza. Skoro panom wolno cytować, to mnie chyba też.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6310
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Pani magister dragoness... Skoro chce pani dyskutować o siłach zbrojnych... Jak zapewne pani wie, z zasobów AMW zostało wycofano kilkadziesiąt czołgów T72, które zostaną poddane modernizacji dotyczącej wprowadzenia nowych systemów optoelektronicznych, reaktywnego pancerza czy amunicji o większej zdolnosci penetracji. Jaka jest opinia pani magister w kwestii wymiany w czołgach T72 jednostek napędowych?
ODPOWIEDZ