PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18436
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:Taaak... Ty i logika to nie są cycki tej samej krowy... :rotfl:
najłatwiej obrażać, to w twoim stylu, a może spojrzymy na realia. Moja teściowa przepracowała kilka lat, potem przyszły dzieci, czwórka, PiS byłby dumny. Oczywiście z pracy nici, mąż utrzymywał rodzine, Korwin byłby dumny. Tylko, że teraz rząd ma ją gdzieś (KAŻDY). Dostaje zasiłlek pielegnacyjny, bo skończyła 75 lat. Ile wynosi, proszę sobie wygooglać. Takich kobiet bedzie więcej, ale co tam, najważniejsze są kolejne wybory.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18436
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

A tu opinia na temat ekonomicznego geniuszu naszych rządzących https://www.bankier.pl/wiadomosc/MF-opl ... n=socialfb
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6306
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... Po pierwsze: nie wiedziałem, że wytknięcie komuś braków w logice jest obrażaniem... Po drugie, sugeruję byście się wreszcie na coś zdecydowali: albo korwinizm albo socjalizm. Z konsekwencjami płynącymi z wyboru. Zęby mnie bolą od czytania postów zadeklarowanych korwinistów, wyznawców Hayeka i MIssesa, dla których wszelka polityka socjalna Państwa jest strasznie be, pod warunkiem, że jak przyjdzie co do czego, to Państwo powinno zapewnić środki na utrzymanie na starość. Gdyby wąż miał takie poglądy jak Ty czy imć jozin to by sobie kręgosłup złamał...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18436
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:Hmm... Po pierwsze: nie wiedziałem, że wytknięcie komuś braków w logice jest obrażaniem... Po drugie, sugeruję byście się wreszcie na coś zdecydowali: albo korwinizm albo socjalizm. Z konsekwencjami płynącymi z wyboru. Zęby mnie bolą od czytania postów zadeklarowanych korwinistów, wyznawców Hayeka i MIssesa, dla których wszelka polityka socjalna Państwa jest strasznie be, pod warunkiem, że jak przyjdzie co do czego, to Państwo powinno zapewnić środki na utrzymanie na starość. Gdyby wąż miał takie poglądy jak Ty czy imć jozin to by sobie kręgosłup złamał...
Socjalizm to już mamy. Polityka socjalna, prowadząca do wzrostu liczby osób bez dochodów na starość to robienie z ludzi idiotów. No ale przecież liczy się jedynie znaczek w odpowiedniej kratce.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3952
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

Jozin.1 pisze:Sam sobie czytaj - mnie interesuje przyszłość bo tam spędzę resztę życia....
a mnie interesuje jak wypowiadali się niektórzy na tym forum
jaki był tego cel, czy to wogóle sie sprawdziło i czy było zgodne z prawdą.
Przykład: zielony na temat Ukrainy i kto mu w tym wtórował.. ;)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18436
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

grzeh pisze:
Jozin.1 pisze:Sam sobie czytaj - mnie interesuje przyszłość bo tam spędzę resztę życia....
a mnie interesuje jak wypowiadali się niektórzy na tym forum
jaki był tego cel, czy to wogóle sie sprawdziło i czy było zgodne z prawdą.
Przykład: zielony na temat Ukrainy i kto mu w tym wtórował.. ;)
Co ma do tego Ukraina, przepraszam, bo nie nadążam....
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3952
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

dragoness pisze:Co ma do tego Ukraina, przepraszam, bo nie nadążam....
ściśle: relacje polsko - ukraińskie, sugestie niczym nie poparte, które okazały się tylko i wyłącznie straszeniem
a to jest jeden z przykładów

np 500+
1) na początku (przed wyborami) jest to złe - bo nie będzie na to pieniędzy
2) później po wyborach (gdy pieniądze się znalazły) jest to złe - bo "obiecali na każde dziecko" ;)
3) teraz jest to złe - bo będzie rokowało źle na przyszłość
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18436
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Fakt. nasze relacje z Ukrainą są mlekiem i miodem płynące :rotfl: Fakt, że kobiety nie idą do pracy bo im się "nie opłaca" z różnych względów, absolutnie nie będzie miał wpływu na wysokość ich emerytur :rotfl:
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3952
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

Fakt. nic nie zrozumiałaś
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6306
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Socjalizm to już mamy. Polityka socjalna, prowadząca do wzrostu liczby osób bez dochodów na starość to robienie z ludzi idiotów. No ale przecież liczy się jedynie znaczek w odpowiedniej kratce.
Taaak... Polityka socjalna Twoich idoli z Platformy i PSL-u polegająca na tym, że nie było ani pomocy na starość ani pomocy tu i teraz dla rodzin wychowujących dzieci była idealna... Moje gratulacje pani magister!
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

Państwo, komuchu, ma zapewnić bezpieczeństwo, podstawowa opiekę zdrowotna,podstawowe wykształcenie a w reszcie nie przeszkadzać !!!!
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6306
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... I jakoś zwolenniku darwinizmu społecznego twoje poglądy nie przeszkadzają ci biegać po 500+ do opieki społecznej... Wiem, wiem... Ty to robisz w ramach walki z systemem :rotfl:
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

Odbieram co mi ukradziono - co w tym niezrozumiałego dla zwykłego komucha po podstawówce ???
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6306
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... Grab zagrabione jak mawiali ideowi komuniści. Tfu, chciałem napisać: współcześni korwiniści :rotfl:
wibar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 438
Rejestracja: 18 kwietnia 2013, 18:11

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: wibar »

Jozin.1 pisze:Odbieram co mi ukradziono - co w tym niezrozumiałego dla zwykłego komucha po podstawówce ???
I nie brzydzisz się tymi pisowskimi pieniędzmi ? Gdzie Twoje zasady ? :szok:
ODPOWIEDZ