PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Łyssy »

Sun Tzu pisze:Hmm... Dopóki w tej sprawie nie ukaże się oświadczenie podpisane przez Alka, Bolka, Buyera, Carexa, Musta czy Oskara to nie wiem co myśleć...
A wykładnia p. Mazurek ci nie wystarczy ?
ciniak77
Weteran
Weteran
Posty: 72
Rejestracja: 1 kwietnia 2015, 07:35

KONIEC INTERNETU ???

Post autor: ciniak77 »

Unia Europejska Potajemnie Przegłosowała Acta 2. To koniec wolnego internetu ??

A można było zbudować swoje medium na przykład na np.: miziaforum.com
Co to będzie ???
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6253
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

dragoness pisze:
Sun Tzu pisze:Hmm... Dopóki w tej sprawie nie ukaże się oświadczenie podpisane przez Alka, Bolka, Buyera, Carexa, Musta czy Oskara to nie wiem co myśleć...
O rany... to coś w wodzie, czy żywności?
Nie, to o tym:
dragoness pisze:I kogoś z hakami łatwiej kontrolować.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

A jednak w powietrzu. Fale jakieś, albo co... Które powodują między innymi relatywizm moralny, tak pięknie wypunktowany http://www.nienawisc.pl/magda-ogorek-i- ... VjEjrZzCh8
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6253
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Fakt! Zachwycanie się i cytowanie wypowiedzi Kwaśniewskiego, Wałęsy, Cimoszewicza, Rosatiego, Olechowskiego czy Tuska atakujących PiS i jednoczesne atakowanie Kujdy za to, że robił prawie to samo co tamci wymienieni wcześniej, jest przykładem relatywizmu moralnego. Opowieść o tym, jak pani magister udaje się łączyć te dwa - bądźmy szczerzy - odmienne stanowiska, ubrana w formę literacką, mogłaby kandydować co najmniej do literackiej nagrody "Nike". Proszę się zatem nie krępować i to opisać. Obiecuję, że kupię jeden egzemplarz i postawię na poczesnym miejscu. Obok "Krytyki czystego rozumu" Kanta...
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Łyssy »

Ta, ale ci wymienieni nie mieli na ustał hasełek o walce z komuną.... taka malutka dygresja.......
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:Fakt! Zachwycanie się i cytowanie wypowiedzi Kwaśniewskiego, Wałęsy, Cimoszewicza, Rosatiego, Olechowskiego czy Tuska atakujących PiS i jednoczesne atakowanie Kujdy za to, że robił prawie to samo co tamci wymienieni wcześniej, jest przykładem relatywizmu moralnego. Opowieść o tym, jak pani magister udaje się łączyć te dwa - bądźmy szczerzy - odmienne stanowiska, ubrana w formę literacką, mogłaby kandydować co najmniej do literackiej nagrody "Nike". Proszę się zatem nie krępować i to opisać. Obiecuję, że kupię jeden egzemplarz i postawię na poczesnym miejscu. Obok "Krytyki czystego rozumu" Kanta...
A jednak jest coś nie tylko w powietrzu. Czy to odlot spowodowany wysokim stanowiskiem? Mówię o relatywizmie opisanym w podlinkowanym artykule, no, ale to trzeba przeczytać. Prawda wyzwoli. Może.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6253
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... Proszę mnie nie zmuszać do czytania bełkotliwych artykułów, które obrażają moją wrodzoną inteligencję!
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:Hmm... Proszę mnie nie zmuszać do czytania bełkotliwych artykułów, które obrażają moją wrodzoną inteligencję!
Ot, klasyka. To może czas się zastanowić na poziomem tej inteligencji? To ja bezinteresownie pomogę:
minister spraw wewnętrznych Joachim Brudziński i dwie wypowiedzi z różnych dat.

2 września 2018, po uderzeniu kobiety w twarz: Panią pełnomocnik poniosły emocje
2 lutego 2019, po krzyknięciu „wstyd” za Magdą Ogórek: kulturowa dzicz i damscy bokserzy

Krystyna Pawłowicz, posłanka Prawa i Sprawiedliwości

2 września 2018, uderzenie kobiety w twarz: symboliczna forma niezgody
2 lutego 2019, krzyknięcie „wstyd”: opozycja walczy terrorem

Michał Rachoń, pracownik TVP

2 września 2018 zaprasza na antenę Cejrowskiego i kiwa głową, gdy ten mówi o uderzonej kobiecie, że „drze mordę i przeszkadza”, a samo uderzenie nazywa „pięknym, honorowym gestem zgodnym z polską tradycją” i żałuje, że uderzenie było „za słabe”.
2 lutego 2019 Rachoń pisze o krzyknięciu „wstyd” za Ogórek: napaść, która sama w sobie powinna być ukarana i potępiona. To próba wpłynięcia przemocą na pracę dziennikarza. To też rodzi odpowiedzialność karną.

Cezary Gmyz, pracownik TVP

2 września 2018: Przemoc w przestrzeni publicznej jest niedopuszczalna. Ale na swojej krótkiej liście mam trzy nazwiska do wypłacenia z liścia.
2 lutego 2019: Napaść na Madę Ogórek jest aktem ohydnej agresji

Beata Mazurek, rzeczniczka partii Prawo i Sprawiedliwość

26 września 2017 po tym, jak grupa Młodzieży Wszechpolskiej skopała w Radomiu leżącego działacza KOD: To sytuacja, która nie powinna mieć miejsca, ale też ich rozumiem
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Łyssy »

Według poglądów pana Sun Tzu pani Mazurek jest kretynką....
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Łyssy pisze:Według poglądów pana Sun Tzu pani Mazurek jest kretynką....
Przynajmniej w tym się zgadzamy. Jest.
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Łyssy »

Dla mnie też ale dla NIEGO ???
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6253
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Pani dragoness... Proszę wybaczyć, ale wyjątkowo nie lubię idiotów, którzy próbują obrażać moją wrodzoną inteligencję! Skoro zatem postanowiła mi pani cytować polityków PiS, to proszę też przypomnieć parę wypowiedzi drugiej strony. Proszę sobie darować te, którymi epatuje TVP. Wie pani, te o "dorzynaniu watahy", "waleniu dechą", itp. Proszę przypomnieć wypowiedź guru i wodza WOŚP Jerzego Owsiaka o "dawaniu z baski" tym, którzy mają inne zdanie o agenturalnej przeszłości Bolka. Proszę przypomnieć fizyczny atak nowego świeckiego świętego Pawła Adamowicza na członka MW... Różnica między nami polega na tym, że w przeciwieństwie do pani, nie mam oczu szeroko zamkniętych. A najśmieszniejsze jest to, że ja jasno deklaruję po której stronie sporu politycznego stoję, a pani udaje "obiektywizm" :rotfl: Pani naprawdę w to wierzy??? :szok:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Pan chyba nie w temacie. Jesteśmy przy "napaści" na p. Ogórek, a nie cofamy się do czasów zamierzchłych.
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

dragoness pisze:Pan chyba nie w temacie. Jesteśmy przy "napaści" na p. Ogórek, a nie cofamy się do czasów zamierzchłych.
Przez przypadek wstawił się Pani cudzysłów przy słowie napaść, co mogłoby prowadzić do błędnego wrażenia, że ocenia Pani to wydarzenie z pewnym takim lekceważeniem, :szok: charakterystycznym dla kojarzących inaczej ludzi z radykalnego nurtu OTUA, błądzących po krętych ścieżkach podręcznika etyki dla początkujâcych murarzy. Ludzie ci po analizie mimiki Magdaleny Ogórek (bardzo ładny Ogórek) doszli do wniosku, że takie powitania bardzo jej się podobają, bo nie mdlała przed kamerami, jak kopnięty podstepnie w kostkę, zdradziecko i poza zasięgiem kamer TVN, uczestnik ruchu obrony sâdów od morza anginy i Kaczyńskiego ROSOMAK. Niech Pani to poprawi, bo my PISiory gotowi jesteśmy pomyśleć, że rosomaki będą eskalować swoją agresję, w walce o lepsză przeszłość nowego świętego.
ODPOWIEDZ