PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Cudzysłów był zamierzony. Wydarzenie oceniam racjonalnie, jako że moralność Kalego matki-partii jest znana od dawna. A pani Ogórek to klasyczna polityczna prostytutka. Szkoda, myślałam, że to jednak nie jest parytet.
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

dragoness pisze:Cudzysłów był zamierzony. Wydarzenie oceniam racjonalnie, jako że moralność Kalego matki-partii jest znana od dawna. A pani Ogórek to klasyczna polityczna prostytutka. Szkoda, myślałam, że to jednak nie jest parytet.
Jakkolwiek by Pani oceniała Magdalenę Ogórek, to jest to tylko Pani subiektywna, możliwe nawet krzywdzące opinia. Nie zmienia to faktu, że nikt nie powinien ani jej, ani nikogo w ten sposób traktować, o czym Ci ludzie pozbawieni złośliwie wychowania, kultury osobistej, dobrego smaku nie pamiętają. Nie wyglądają groźnie dla normalnego faceta, ale dla słabej kobiety już tak. W Polsce już dość jest tej jednostronnej, chorej nienawiści rosomaków.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

człowiek z lasu pisze:
dragoness pisze:Cudzysłów był zamierzony. Wydarzenie oceniam racjonalnie, jako że moralność Kalego matki-partii jest znana od dawna. A pani Ogórek to klasyczna polityczna prostytutka. Szkoda, myślałam, że to jednak nie jest parytet.
Jakkolwiek by Pani oceniała Magdalenę Ogórek, to jest to tylko Pani subiektywna, możliwe nawet krzywdzące opinia. Nie zmienia to faktu, że nikt nie powinien ani jej, ani nikogo w ten sposób traktować, o czym Ci ludzie pozbawieni złośliwie wychowania, kultury osobistej, dobrego smaku nie pamiętają. Nie wyglądają groźnie dla normalnego faceta, ale dla słabej kobiety już tak. W Polsce już dość jest tej jednostronnej, chorej nienawiści rosomaków.
Ależ oczywiście, że to moja subiektywna opinia, do której (jeszcze) mam prawo. Rozumiem, że potępia pan równie ogniście "patriotycznego liścia" wymierzonego "rudej z KODu"? Bo jakoś nie zauważyłam.
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Łyssy »

Bo Rudej ten patriotyczny liść się po prostu NALEŻAŁ..... Tak samo jak KODziarzowi z Radomia te patriotyczne kopy...
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

[/quote]
Jakkolwiek by Pani oceniała Magdalenę Ogórek, to jest to tylko Pani subiektywna, możliwe nawet krzywdzące opinia. Nie zmienia to faktu, że nikt nie powinien ani jej, ani nikogo w ten sposób traktować, o czym Ci ludzie pozbawieni złośliwie wychowania, kultury osobistej, dobrego smaku nie pamiętają. Nie wyglądają groźnie dla normalnego faceta, ale dla słabej kobiety już tak. W Polsce już dość jest tej jednostronnej, chorej nienawiści rosomaków.[/quote]
Ależ oczywiście, że to moja subiektywna opinia, do której (jeszcze) mam prawo. Rozumiem, że potępia pan równie ogniście "patriotycznego liścia" wymierzonego "rudej z KODu"? Bo jakoś nie zauważyłam.[/quote]
oczywiście, že ma Pani prawo obrażć ludzi. To kwestia smaku. Ja potępiam wszelki brak szacunku wobec innych ludzi, wyrażany w tak prymitywny sposób. Nie potępiam walki przy użyciu dobrze wyważonego poczucia humoru. Co miaļel robic w sprawie rudej z KODu? Przecież jest Pani i sygnalizuje Pani wszelkie naruszenia demokracji. Tym razem zagrożona została Magdalena Ogórek, a Pani w swoim obiekr'tywizmie bagatelizuje to wydarzenie. Przypomnę, że wszyscy tu z prawej strony wyrazili żal po teagicznej śmierci Adamowicza. Podobnie zrobił Kaczyński. A Prezydent Duda, jedyna osoba w naszym kraju, przešladowana na tle religijnym, dał się posadzić pod filarem w kościele na mszy pogrzebowej, naszym kościeknym hierarchom.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

zagrożona została Magdalena Ogórek
Można wiedzieć w jaki sposób?
potępiam wszelki brak szacunku wobec innych ludzi, wyrażany w tak prymitywny sposób.
Primo, na szacunek trzeba sobie zasłużyć, secundo, zmiana frontu o 180 stopni, jest dla mnie niczym innym jak polityczną prostytucją i to nie jest obraza, tylko fakt.
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

dragoness pisze:
zagrożona została Magdalena Ogórek
Można wiedzieć w jaki sposób?
potępiam wszelki brak szacunku wobec innych ludzi, wyrażany w tak prymitywny sposób.
Primo, na szacunek trzeba sobie zasłużyć, secundo, zmiana frontu o 180 stopni, jest dla mnie niczym innym jak polityczną prostytucją i to nie jest obraza, tylko fakt.
Rozumiem. Nie oglâdała Pani ataku tych szalonych ludzi na bezbronną kobietę. Nikt jej nie zabił, ani nie zgwałcił, więc jest spoko? To się mieści w kanonie obrońcòw demokracji. Blokowanie samochodu, zakłócanie wizyty na grobach bliskich osób, klejenie kartek na samochodzie, wyzwiska wściekle wykrzykiwane. Czym sobie mamy zasłużyć #myinniludzie, by obrońcy demokracji i Konstytucji 3 Maja nam tego nie robili? Krzyczeć razem z nimi, że Kaczyňski to kurdupel, a Tusk to wysoki brunet? To wystarczy? Niezłą demokrację chcą wprowadzić ci obrońcy. Tak jak było wcześniej, gdy wszyscy demokraci pytali człowieka, czy przypadkiem nie jesteś pisiorem. A fuj!
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Ależ oglądałam. Może pan sprecyzować, na czym polegał ten "szalony atak". Czy ktoś dotknął p. Ogórek? Jakie wyzwiska padły, oprócz oczywistego "kłamczucha", które nota bene nie jest uważane za słowo wulgarne?
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3884
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

Atak na Magdalenę Ogórek wychodzącą z TVP. KOD i Obywatele RP
https://www.youtube.com/watch?v=UGqbHWSBjWE

dragoness, tak masz racje. To zachowanie mieści się w kulturalnych granicach zachowania.
Ciekawy jestem gdy ktoś z Twojej rodziny, będzie tak potraktowany - to czy nadal będziesz tak sadzić.

polecam jeszcze raz:
Dr E. Kurek u Roli o ataku na M. Ogórek, Jedwabnem, antypolonizmie w Auschwitz, bierności PiS i TVP!
https://www.youtube.com/watch?v=Z8LIF1Tc5IU
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

dragoness pisze:Ależ oglądałam. Może pan sprecyzować, na czym polegał ten "szalony atak". Czy ktoś dotknął p. Ogórek? Jakie wyzwiska padły, oprócz oczywistego "kłamczucha", które nota bene nie jest uważane za słowo wulgarne?
Jeszcze tylko uwieszeni u jej samochodu nienawistni ludzie krzyczeli spieprzaj kłamliwa obrzydliwa babo, pluli, kleili śmieci na jej aucie, no ale to przecież nie agresja. To mowa miłości. Nie dotknęli. Powinna im podziękować, że jej nie dotykali. Kurczę blade, które ornitologicznie jest nie do udowodnienia jest bardziej prawdopodobnym zdarzeniem, niż pokojowe zamiary tych ludzi. Koleś, który zamordował na scenie człowieka przez 99 procent czasu zachowywał się jak wesoły Romek, a tylko przez chwilę zabijał. Czyli w 99 procentach mieści się w standardach? Tłumaczyć dorosłym ludziom takie rzeczy to zajęcie urągające godności robotnika. Agresja polityczna jest podsycana przez podłych ludzi. Nie powinno się tego typu zachowań bronić!
Jeden z działaczy lewicowej partii z okazji okresu świąt Bożego Narodzenia wkleił na fb karykaturę krzyża. Kiedy go zgasiłem jak dziecko, któremu odebrano mieczyk z plastiku zablokował mnie. Cała ta antyludzka, kocia opozycja opiera się na fundamencie byle jakiej nienawiści. Jak Stuhr, który nie wie, a mówi, bo ma organ.
żbik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 27 sierpnia 2018, 19:02

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: żbik »

Sun Tzu pisze:Hmm... Proszę mnie nie zmuszać do czytania bełkotliwych artykułów, które obrażają moją wrodzoną inteligencję!
Chyba megalomanię
:rotfl:
Wybacz, ale ktoś, kto uważa, że przyczyną obecnego wzrostu gospodarczego jest program 500+, czy też nie potrafi rozumem objąć na czym polega zagrożenie płynności finansowej przedsiębiorców wskutek split paymentu nie posiada na tyle dużej inteligencji, by można było ją obrazić. ;)
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

żbik pisze:
Sun Tzu pisze:Hmm... Proszę mnie nie zmuszać do czytania bełkotliwych artykułów, które obrażają moją wrodzoną inteligencję!
Chyba megalomanię
:rotfl:
Wybacz, ale ktoś, kto uważa, że przyczyną obecnego wzrostu gospodarczego jest program 500+, czy też nie potrafi rozumem objąć na czym polega zagrożenie płynności finansowej przedsiębiorców wskutek split paymentu nie posiada na tyle dużej inteligencji, by można było ją obrazić. ;)
Waouh! Żbik znalazł zgubiony przez Darwina wzorzec do pomiaru inteligencji. Jest nim wiedza o split payment. Drżyjcie ci, którzy nie w temacie! Darwin myślał, że jest nim cecha dryopitekoidalna. Wszystkie skomplikowane nazwy, które wkujesz, czynią z Ciebie inteligenta.
żbik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 27 sierpnia 2018, 19:02

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: żbik »

człowiek z lasu pisze:
dragoness pisze:Ależ oglądałam. Może pan sprecyzować, na czym polegał ten "szalony atak". Czy ktoś dotknął p. Ogórek? Jakie wyzwiska padły, oprócz oczywistego "kłamczucha", które nota bene nie jest uważane za słowo wulgarne?
Jeszcze tylko uwieszeni u jej samochodu nienawistni ludzie krzyczeli spieprzaj kłamliwa obrzydliwa babo, pluli, kleili śmieci na jej aucie, no ale to przecież nie agresja. To mowa miłości. Nie dotknęli. Powinna im podziękować, że jej nie dotykali. Kurczę blade, które ornitologicznie jest nie do udowodnienia jest bardziej prawdopodobnym zdarzeniem, niż pokojowe zamiary tych ludzi. Koleś, który zamordował na scenie człowieka przez 99 procent czasu zachowywał się jak wesoły Romek, a tylko przez chwilę zabijał. Czyli w 99 procentach mieści się w standardach? Tłumaczyć dorosłym ludziom takie rzeczy to zajęcie urągające godności robotnika. Agresja polityczna jest podsycana przez podłych ludzi. Nie powinno się tego typu zachowań bronić!
Jeden z działaczy lewicowej partii z okazji okresu świąt Bożego Narodzenia wkleił na fb karykaturę krzyża. Kiedy go zgasiłem jak dziecko, któremu odebrano mieczyk z plastiku zablokował mnie. Cała ta antyludzka, kocia opozycja opiera się na fundamencie byle jakiej nienawiści. Jak Stuhr, który nie wie, a mówi, bo ma organ.
Czy takie samo oburzenie wyrażasz w przypadku nienawistnych słów i czynów pro-pisowskich aktywistów?
Czy uważasz, że ludzie rzucający kamieniami w ZOMOwców byli agresywni i nienawistni?
Czy potępiasz chrześcijaństwo, kiedy niszczyło miejsca kultu innych religii?

Wszystko jest względne. Dajesz moralne prawo do ataków "swoich" na "obcych", a potępiasz je w stronę przeciwną. Tym samym podsycasz agresję.
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

żbik pisze:
człowiek z lasu pisze:
dragoness pisze:Ależ oglądałam. Może pan sprecyzować, na czym polegał ten "szalony atak". Czy ktoś dotknął p. Ogórek? Jakie wyzwiska padły, oprócz oczywistego "kłamczucha", które nota bene nie jest uważane za słowo wulgarne?
Jeszcze tylko uwieszeni u jej samochodu nienawistni ludzie krzyczeli spieprzaj kłamliwa obrzydliwa babo, pluli, kleili śmieci na jej aucie, no ale to przecież nie agresja. To mowa miłości. Nie dotknęli. Powinna im podziękować, że jej nie dotykali. Kurczę blade, które ornitologicznie jest nie do udowodnienia jest bardziej prawdopodobnym zdarzeniem, niż pokojowe zamiary tych ludzi. Koleś, który zamordował na scenie człowieka przez 99 procent czasu zachowywał się jak wesoły Romek, a tylko przez chwilę zabijał. Czyli w 99 procentach mieści się w standardach? Tłumaczyć dorosłym ludziom takie rzeczy to zajęcie urągające godności robotnika. Agresja polityczna jest podsycana przez podłych ludzi. Nie powinno się tego typu zachowań bronić!
Jeden z działaczy lewicowej partii z okazji okresu świąt Bożego Narodzenia wkleił na fb karykaturę krzyża. Kiedy go zgasiłem jak dziecko, któremu odebrano mieczyk z plastiku zablokował mnie. Cała ta antyludzka, kocia opozycja opiera się na fundamencie byle jakiej nienawiści. Jak Stuhr, który nie wie, a mówi, bo ma organ.
Czy takie samo oburzenie wyrażasz w przypadku nienawistnych słów i czynów pro-pisowskich aktywistów?
Czy uważasz, że ludzie rzucający kamieniami w ZOMOwców byli agresywni i nienawistni?
Czy potępiasz chrześcijaństwo, kiedy niszczyło miejsca kultu innych religii?

Wszystko jest względne. Dajesz moralne prawo do ataków "swoich" na "obcych", a potępiasz je w stronę przeciwną. Tym samym podsycasz agresję.
Wskaż jedno miejsce, w którym pochwalam przemoc wobec kogokolwiek, relatywizuję lub bagatelizuję. I nie powielać schematów na temat chrzescijanstwa, rodem z filmów klasy B, bo gdyby nie ono to dalej żony chowano by ze zmarłym panem ich życia. Wczoraj wyjaśniłem to przy obiedzie jednej francuskiej rodzinie, której wykonuje profesjonalna usługę szpachlowanie, płytkowanie i nauczanie. Byli co nieco zdziwieni, że tak mało wiedzieli na temat historii doktryn i religii.
żbik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 27 sierpnia 2018, 19:02

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: żbik »

człowiek z lasu pisze:
żbik pisze:
Sun Tzu pisze:Hmm... Proszę mnie nie zmuszać do czytania bełkotliwych artykułów, które obrażają moją wrodzoną inteligencję!
Chyba megalomanię
:rotfl:
Wybacz, ale ktoś, kto uważa, że przyczyną obecnego wzrostu gospodarczego jest program 500+, czy też nie potrafi rozumem objąć na czym polega zagrożenie płynności finansowej przedsiębiorców wskutek split paymentu nie posiada na tyle dużej inteligencji, by można było ją obrazić. ;)
Waouh! Żbik znalazł zgubiony przez Darwina wzorzec do pomiaru inteligencji. Jest nim wiedza o split payment. Drżyjcie ci, którzy nie w temacie! Darwin myślał, że jest nim cecha dryopitekoidalna. Wszystkie skomplikowane nazwy, które wkujesz, czynią z Ciebie inteligenta.
Wiedza nie, ale jeśli ktoś uważa się za znawcę tematu a w rozmowie wychodzi, że nie ma o tym pojęcia, co więcej - nie dociera do niego tłumaczenie istoty problemu, to o inteligencji to nie świadczy. Osoba inteligentna nie mająca wiedzy w temacie zwyczajnie go nie porusza.
ODPOWIEDZ