PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

żbik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 27 sierpnia 2018, 19:02

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: żbik »

luc_ponownie pisze:Helloł PiS - jak tam wstawanie z kolan ?
https://natemat.pl/263961,konferencja-b ... uze-wpadki
https://wiadomosci.dziennik.pl/media/ar ... odnia.html
https://wiadomosci.wp.pl/netanjahu-oska ... 989134977a

Konferencja Anty-Irańska - tak Ameryka i Izrael dziękują wiernemu Polskiemu pieskowi. Najpierw PiSowska władza im robi loda z połykiem a teraz jeszcze w ramach tych pięknych stosunków "przyjaciele" na Polskę nasikali.Pełna perwersja... :wsciekly:

Patrząc na to,że najpierw wymusili przeprowadzenie tej konferencji w Warszawie i na te "przypadkowe wpadki" to wychodzi na to,że ta konferencja była po to by nasz naród sponiewierać i zgnoić tak z czystej złośliwości.
Doprawdy, niektórym się wydaje, że cały świat nic nie robi, tylko myśli, jak by tu naród polski sponiewierać i zgnoić. Prawda jest taka, że Polska przy obecnych rządach jest idealna do wbijania klina w UE przez mocarstwa spoza UE.
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Łyssy »

Nowa metoda wyłudzania kasy, na "księdza"....

https://wiadomosci.wp.pl/jaroslaw-kaczy ... 028411009a
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Najnowsze posunięcie idola naszego rządu, Donalda niejakiego Trumpa https://fakty.interia.pl/swiat/news-pre ... Id,2837991 A u nas się nie da, kurcze.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Na czym polega dobra zmiana? Na hodowli krów w stadninie koni. https://innpoland.pl/150311,na-czym-zar ... I4tEZ6vmUk
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Łyssy »

dragoness pisze:Na czym polega dobra zmiana? Na hodowli krów w stadninie koni. https://innpoland.pl/150311,na-czym-zar ... I4tEZ6vmUk
To i tak lepiej bo mogli stadniny zamienić w ubojnie....
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

Co siè dzieje z naszymi kochanym opozycjonistami?
Nie komentujecie listy nieobecnych na pogrzebie premiera Olszewskiego? Czyżby pogrzeb porządnego człowieka nie poruszał Waszej nadwrażliwości? Przecież jesteście obiektywni, a nie zacietrzewieni w niechęci do wrogiego Wam środowiska. To jak to jest? W którym rzędzie był pogromca bolszewików, łowczyni dinozaurów, czy też wielki Otua?
żbik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 27 sierpnia 2018, 19:02

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: żbik »

człowiek z lasu pisze:Co siè dzieje z naszymi kochanym opozycjonistami?
Nie komentujecie listy nieobecnych na pogrzebie premiera Olszewskiego? Czyżby pogrzeb porządnego człowieka nie poruszał Waszej nadwrażliwości? Przecież jesteście obiektywni, a nie zacietrzewieni w niechęci do wrogiego Wam środowiska. To jak to jest? W którym rzędzie był pogromca bolszewików, łowczyni dinozaurów, czy też wielki Otua?
Kolego patrioto-gawędziarzu, czy ty naprawdę sądzisz, że kogoś obchodzi kto na jakie uroczystości przychodzi i w jakiej ławce siada? Naprawdę mi to lata. Mnie interesuje na co wydawana jest kasa, którą ja dla skarbu panstwa wypracowuję (dla porządku dodam, że kolega patriota-gawędziarz swoje podatki przekazuje do skarbu francji), a także jak jeszcze uprzykrzy mi życie zdewociały rząd (wczoraj jeździłem przez ponad godzinę, żeby upolować porcję rosołową na zupę dla dziecka). Więc weź człowieku zejdź na ziemię, albo przekuj swój gawędziarski patriotyzm w czyn i zrób coś konkretnego, np. zacznij placic podatki w Polsce, remontuj w Polsce (brak jest rąk do pracy), zatrudnij się jako wolontariusz w polskim hospicjum, albo zrób cokolwiek pożytecznego. Bo jak na razie z punktu widzenia polskiego to jesteś jedynie pasożytem i ostatnią osobą, która na temat rządu w Polsce ma coś do powiedzenia. Też pracowałem przez kilka lat za granicą i daleki wtedy byłem od umoralniania kogokolwiek w kwestii polskiej polityki. Przyjedź tutaj, zapraszam, załóż własną działalność - wtedy będziemy mieli o czym rozmawiać.
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

żbik pisze:
człowiek z lasu pisze:Co siè dzieje z naszymi kochanym opozycjonistami?
Nie komentujecie listy nieobecnych na pogrzebie premiera Olszewskiego? Czyżby pogrzeb porządnego człowieka nie poruszał Waszej nadwrażliwości? Przecież jesteście obiektywni, a nie zacietrzewieni w niechęci do wrogiego Wam środowiska. To jak to jest? W którym rzędzie był pogromca bolszewików, łowczyni dinozaurów, czy też wielki Otua?
Kolego patrioto-gawędziarzu, czy ty naprawdę sądzisz, że kogoś obchodzi kto na jakie uroczystości przychodzi i w jakiej ławce siada? Naprawdę mi to lata. Mnie interesuje na co wydawana jest kasa, którą ja dla skarbu panstwa wypracowuję (dla porządku dodam, że kolega patriota-gawędziarz swoje podatki przekazuje do skarbu francji), a także jak jeszcze uprzykrzy mi życie zdewociały rząd (wczoraj jeździłem przez ponad godzinę, żeby upolować porcję rosołową na zupę dla dziecka). Więc weź człowieku zejdź na ziemię, albo przekuj swój gawędziarski patriotyzm w czyn i zrób coś konkretnego, np. zacznij placic podatki w Polsce, remontuj w Polsce (brak jest rąk do pracy), zatrudnij się jako wolontariusz w polskim hospicjum, albo zrób cokolwiek pożytecznego. Bo jak na razie z punktu widzenia polskiego to jesteś jedynie pasożytem i ostatnią osobą, która na temat rządu w Polsce ma coś do powiedzenia. Też pracowałem przez kilka lat za granicą i daleki wtedy byłem od umoralniania kogokolwiek w kwestii polskiej polityki. Przyjedź tutaj, zapraszam, załóż własną działalność - wtedy będziemy mieli o czym rozmawiać.
Po pierwsze. Myślę kolego, że bardzo interesuje to koleżankę Dragoness.
Po drugie. Guzik Ci kolego do moich podatków.
Po trzecie. Guzik Ci do tego, gdzie remontuję,co remontuję, z czego żyję itp.
Po czwarte. Zapoznaj się z definicją słowa pasożyt. Zaśniesz mądrzejszy.
Po piąte. Skąd wiesz, że nie prowadzę działalności w Polsce? Gdzie tak powiedziałem?
Polowania na porcję rosołową dla dziecka nie skomentuję i pochylę się nad tym faktem w milczeniu.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

człowiek z lasu pisze:Co siè dzieje z naszymi kochanym opozycjonistami?
Nie komentujecie listy nieobecnych na pogrzebie premiera Olszewskiego? Czyżby pogrzeb porządnego człowieka nie poruszał Waszej nadwrażliwości? Przecież jesteście obiektywni, a nie zacietrzewieni w niechęci do wrogiego Wam środowiska. To jak to jest? W którym rzędzie był pogromca bolszewików, łowczyni dinozaurów, czy też wielki Otua?
Nie było ich i jest to dla mnie kompletnie niezrozumiałe. I dziwne.
Po pierwsze. Myślę kolego, że bardzo interesuje to koleżankę Dragoness.
Skąd ta supozycja?
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

dragoness pisze:
człowiek z lasu pisze:Co siè dzieje z naszymi kochanym opozycjonistami?
Nie komentujecie listy nieobecnych na pogrzebie premiera Olszewskiego? Czyżby pogrzeb porządnego człowieka nie poruszał Waszej nadwrażliwości? Przecież jesteście obiektywni, a nie zacietrzewieni w niechęci do wrogiego Wam środowiska. To jak to jest? W którym rzędzie był pogromca bolszewików, łowczyni dinozaurów, czy też wielki Otua?
Nie było ich i jest to dla mnie kompletnie niezrozumiałe. I dziwne.
Po pierwsze. Myślę kolego, że bardzo interesuje to koleżankę Dragoness.
Skąd ta supozycja?
Po pierwsze. Powiem Pani, że się tego po nich spodziewałem. Nie mam w sobie jakiejś nienawiści do tych ludzi. Zresztą do nikogo tego nie czuję. Są jacy są. Mali i śmieszni.
Po drugie. Wkleiła Pani link po śmierci Adamowicza o nieobecności Kaczyńskiego, w czasie trwania nagonki krzewicieli języka miłości na tego ostatniego. Dlatego pomyślałem, że Panią takie rzeczy interesują.
Ja osobiście mam duuuuży żal do polskiej hierarchii za sposób potraktowania Prezydenta na pogrzebie Adamowicza. Nie ma to wpływu na mój światopogląd, ale jak się wyraziła siostra profesor Borkowska, chrześcijaństwo to dialog z Chrystusem, a nie całowanie rąk urzędnikom. Hierarchia dużo robi dla odrodzenia się pierwotnego ducha chrześcijaństwa, choć zapewne nie jest to w jej interesie. Nie spodziewałem się, że tak kiedyś pomyślę. Ludzie są zawodni. To do Pani dylematu. Nie można budować światopoglądu na ludzkich autorytetach.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Nie można budować światopoglądu na ludzkich autorytetach.
Na innych się nie da.
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

dragoness pisze:
Nie można budować światopoglądu na ludzkich autorytetach.
Na innych się nie da.
Uważam, że jednak się da. Nawet, gdy jest się niewierzącym. Czy natura nie jest perfekcyjna i czy budowanie światopoglądu w oparciu o jej mądrość nie jest lepsze, niż podpieranie go zrozumiałymi słabymi ludźmi?
Przy okazji przypomniał mi się film Jean-Jacques Annaud L'ours, w wersji polskiej Niedźwiadek.
Wierzący nie mają problemu ze znalezieniem drogowskazu. Mają łatwiej.
żbik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 27 sierpnia 2018, 19:02

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: żbik »

Byłoby mi guzik gdzie płacisz podatki i pracujesz, gdybyś nie robił z siebie takiego patrioty. Jesteś pasożytem, bo pobierałeś naukę w Polsce za pieniądze tutejszych podatników, a swoje podatki płacisz Francuzom. Generalnie to zwisałoby mi to, gdybyś nie kreował się na ultrapatriotę. Bo nie robisz kompletnie NIC dla innych Polaków, od twojego gadania niczyj los się nie poprawi. Idź pouczać Francuzów i opowiadaj im brednie o żonach palonych na stosach.
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

żbik pisze:Byłoby mi guzik gdzie płacisz podatki i pracujesz, gdybyś nie robił z siebie takiego patrioty. Jesteś pasożytem, bo pobierałeś naukę w Polsce za pieniądze tutejszych podatników, a swoje podatki płacisz Francuzom. Generalnie to zwisałoby mi to, gdybyś nie kreował się na ultrapatriotę. Bo nie robisz kompletnie NIC dla innych Polaków, od twojego gadania niczyj los się nie poprawi. Idź pouczać Francuzów i opowiadaj im brednie o żonach palonych na stosach.
Widzę, že udało ci się wreszcie upolować porcję rosołową i niektóre czujniki nie wytrzymały napięcia traperskiego.
ODPOWIEDZ