PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18360
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:Ooo... Pracę licencjacką Misiewicza też czytałaś? Moje gratulacje! Podasz link, żebym też mógł przeczytać czy tylko idiotkę z siebie robisz?
Po roku studiowania co można napisać?
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6274
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... Mnie się wydaje, że między 2015 a 2018 rokiem upłynęły 3 lata ale co ja, absolwent podstawówki, mogę wiedzieć? Bo jak domniemywuję, dla pani magister między 2015 a 2018 to tylko rok jest. Cóż... Czas to wprawdzie pojęcie względne, ale, żeby też arytmetyka?
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

Na rozweselenie tego smętnego piątku ;)

Obrazek
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5BC4DE84
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: gara »

Sun Tzu pisze:Hmm... Mnie się wydaje, że między 2015 a 2018 rokiem upłynęły 3 lata ale co ja, absolwent podstawówki, mogę wiedzieć? Bo jak domniemywuję, dla pani magister między 2015 a 2018 to tylko rok jest. Cóż... Czas to wprawdzie pojęcie względne, ale, żeby też arytmetyka?
Pani Profesor wie wszystko. Jeszcze się do tego nie przyzwyczaiłeś?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18360
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Pan Misiewicz w 2015 roku studiował prawo. "Zwykłe" prawo. Licencjat "zrobił" z politologii. No, geniusz po prostu.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6274
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... Ulubione źródło Bronisława "Bul" Komorowskiego podaje: Podejmował studia licencjackie na Społecznej Akademii Nauk w Łodzi, na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, a w 2015 w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. W 2018 ukończył studia licencjackie na ostatniej z uczelni, broniąc pracy pt. „Szczyt NATO 2016 w Warszawie i jego wpływ na bezpieczeństwo Polski”. Z tego, co absolwentom podstawówek takim jak ja jest wiadomo, to przy zmienie uczelni czy też kierunku kształcenia istnieje zasada uznawania efektów kształcenia osiągniętych przez przenoszącego się studenta. Ale co tam moja wiedza do nie podlegających dyskusji stwierdzeń pani magister...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18360
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

On sam dobrze nie wie, ile, gdzie i co studiuje :rotfl: http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/ ... ie/h22ml5c Z tego wynika, że powinien skończyć ROK temu. Nie wiedziałam , że po dwóch latach "normalnego" prawa https://www.youtube.com/watch?v=aZcM-lcgCVI można przeskoczyć na kierunek "politologiczno-prawniczy", ktorego w kuźni talentów nie ma, a na koniec, z rocznym poślizgiem, napisać pracę porównywalną w swej głębi do szkolnego referatu z... politologii. Rozumiem twoje oddanie matce-partii, ale to przypomina jako żywo osiągnięcia dydaktyczne specjalistki od owsa i kurwików.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6274
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Zapytam jeszcze raz: czytałaś pracę licencjacką napisaną przez B. Misiewicza czy nie? Pytanie jest na tyle proste, że nawet MAGISTER powinien potrafić na nie odpowiedzieć!
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18360
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:Zapytam jeszcze raz: czytałaś pracę licencjacką napisaną przez B. Misiewicza czy nie? Pytanie jest na tyle proste, że nawet MAGISTER powinien potrafić na nie odpowiedzieć!
ooo, zmieniamy temat, jak widzę?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18360
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

A jest może nadzieja, że to "dzieło" o dwóch dniach szczytu NATO doczeka się publikacji?
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6274
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... Z całej pracy licencjackiej napisanej przez B. Misiewicza znasz tylko tytuł... Po co zatem kompromitujesz się tu przez dwa dni oceniając coś o czym nie masz pojęcia?
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: gara »

Sun Tzu pisze:Taaak... Z całej pracy licencjackiej napisanej przez B. Misiewicza znasz tylko tytuł... Po co zatem kompromitujesz się tu przez dwa dni oceniając coś o czym nie masz pojęcia?
Ile razy mam powtarzać. Dragoness jak nauczyciel z czasów PRL: wie wszystko.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18360
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:Taaak... Z całej pracy licencjackiej napisanej przez B. Misiewicza znasz tylko tytuł... Po co zatem kompromitujesz się tu przez dwa dni oceniając coś o czym nie masz pojęcia?
Kompromituje się pisowski BMW studiując zdalnie, nie wiedząc co i pisząc referacik. Proszę bardzo, niech udostępni to "dzieło". A przy tym to nawet POwskie ośmiorniczki wymiękają... https://www.facebook.com/RuchEmiR/photo ... =3&theater
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: gara »

dragoness pisze:
Sun Tzu pisze:Taaak... Z całej pracy licencjackiej napisanej przez B. Misiewicza znasz tylko tytuł... Po co zatem kompromitujesz się tu przez dwa dni oceniając coś o czym nie masz pojęcia?
Kompromituje się pisowski BMW studiując zdalnie, nie wiedząc co i pisząc referacik. Proszę bardzo, niech udostępni to "dzieło". A przy tym to nawet POwskie ośmiorniczki wymiękają... https://www.facebook.com/RuchEmiR/photo ... =3&theater
Zamówienie na stołówkę sejmową. Niesamowity skandal, że ludzie jedzą owoce morza! Przecież posłowie powinni jeść tylko schabowego.

Wczoraj też byłem burzujem bo kupiłem oprócz kurczaka w biedronce również krewetki w Lidlu za 14zl/kg.

Pani wkleja to bezmyślnie czy po prostu nie grzeszy inteligencja. Zaczynam się gubić. Strasznie psuje Pani reputację nauczycielom z naszego powiatu. Niektórzy mogą pomyśleć że w Jaśle belfrzy to poziom wklejaczy memów i artykułów z natemat. Tragiczny wizerunek.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18360
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Przypominam o pyskowaniu wniebogłosy o "ośmiorniczki", panie hipokryto z moralnością Kalego.
ODPOWIEDZ