PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

dragoness pisze:
Sun Tzu pisze:Nie mam konta na facebooku, więc zapytam po raz kolejny: na czym polegała "kompromitacja" prezydenta? Umiesz udzielić odpowiedzi na to pytanie czy - tradycyjnie - przekracza to Twoje ograniczone zdolności intelektualne?
Jednak nie musisz robić z siebie durnia :rotfl: :rotfl:
Ech, Dragoness, tyla let na tym forum i jeszcze nie zauważyłaś, że w sprawach typu "jaki jest koń każdy widzi", Mundek modelowo rżnie głupa w stylu: o co ci się właściwie rozchodzi ??? itp ....
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: gara »

abc1 pisze:https://www.youtube.com/watch?v=8gR1QKasty8 na poprawę humoru nigdy nie zaszkodzi :rotfl:

Fachowa robota Rafała :)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Mój błąd, zdjęcie było ograniczone w odbiorze. Aha, nowość "Wystarczy nie kraść" Oczywiście wszystko zgodnie z nowymi, dobrymi przepisami https://wiadomosci.onet.pl/kraj/wynagro ... ie/j9jmjm0
Załączniki
kompromitacja.jpg
kompromitacja.jpg (28.54 KiB) Przejrzano 2005 razy
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6273
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Ooo... Widzę, że osiągnęłaś już wyższy poziom i przeszłaś na memy. To poważny argument w dyskusji! Naprawdę bardzo poważny :rotfl:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Dostosowałam poziom do "eksperta".
luc_ponownie
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 473
Rejestracja: 4 lipca 2018, 17:48

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: luc_ponownie »

Sun Tzu pisze:A tam gdzie jesteś to można spotkać tylko Napoleona, czy jest może i więcej postaci historycznych?
Gdybym był złośliwy powiedziałbym,że odsyłanie mnie do psychuszki świadczy tylko,jak bardzo PiS jest blisko zbrodniczych tradycji komunistycznych i o tym,że w istocie jest partią komunistyczną ale...
Ale ostatecznie coś mi się zdaje,że ty podobnie jak spora część waszej partii właśnie z takiego zakładu się urwaliście - czego zresztą dowodzą wyczyny czołowych partyjnych od pierwszego sekretarza kc poczynając. A skoro tak to dyskusja z tobą Sunuś jest tylko marnowaniem mojego czasu na chorego człowieka...
gara pisze:
abc1 pisze:https://www.youtube.com/watch?v=8gR1QKasty8 na poprawę humoru nigdy nie zaszkodzi :rotfl:
Fachowa robota Rafała :)
"Fachowiec" niewątpliwie - ale nadający się do programu "Usterka" (jak oglądaliście to #pdk ) :rotfl:

Ja tam nie Warszawiak,ale na prezydenta Warszawy bym nie wybierał człowieka robiącego tak paskudną prowizorkę.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Ja tam na prezydenta miasta nie wybrałabym kogokolwiek, kto tam przynajmniej 10 lat nie mieszkał, no ale przecież tępa dziunia ze mnie, jak mi tu regularnie powtarzają "eksperci" mający problemy z czytaniem podlinkowanych artykułów. Ad rem, wpompujemy kolejne pieniądze w reanimację trupa TVP https://businessinsider.com.pl/media/tv ... ry/typn1c0
luc_ponownie
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 473
Rejestracja: 4 lipca 2018, 17:48

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: luc_ponownie »

dragoness pisze:J Ad rem, wpompujemy kolejne pieniądze w reanimację trupa TVP https://businessinsider.com.pl/media/tv ... ry/typn1c0
Bo to pierwszy raz ? Niestety każdy rząd tuby propagandowej potrzebuje,więc... To że TVP akurat nie przynosi dochodów nie nowina,większy problem że niektóre spółki skarbu państwa tak samo nie przynoszą.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6273
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Ja tam na prezydenta miasta nie wybrałabym kogokolwiek, kto tam przynajmniej 10 lat nie mieszkał, no ale przecież tępa dziunia ze mnie
Hienna Gronkiewicz-Waltz mieszka w Warszawie od urodzenia ale tylko bardzo "tępe dziunie" powiedzą, że była dobrym prezydentem Warszawy...
"eksperci" mający problemy z czytaniem podlinkowanych artykułów
Problem "tępych dziuń" polega na tym, że linkują każdy tekst, który w ich mniemaniu może zaszkodzić PiS-owi. Gdyby "tępa dziunia" nie była tak zafiksowana na kopaniu w PiS (to od tego czasu, gdy okazało się, że 500+ nie dostaną samotne matki, które mają dochód wyższy niż 800 zł?), to sprawdziłaby w paru źródłach jak wygląda stan faktyczny. Ale fiksacja ma swoje prawa. Prawda? ;)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Stan faktyczny konfliktu między premierem i prezydentem? Skutkujący robieniem z niego durnia jak za najlepszych "tuskowych" czasów?
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6273
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Konfliktu? A na czym on polegał i czego dotyczył?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

W udawaniu kretyna poszedłes krok za daleko. No chyba że w psychuszce nie ma dostępu do mediów.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

W rżnięciu głupa Mundek jest klasą sam dla siebie....
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6273
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... To na czym pani magister dragoness polegała "kompromitacja" prezydenta Andrzeja Dudy, którą tu pani - urbi et orbi - głosiła? To czego pani magister dragoness dotyczył "konflikt" między prezydentem Andrzejem Dudą i premierem Mateuszem Morawieckim o którym pani głosiła? Potrafi pani udzielić odpowiedzi? Bo w końcu chciałbym się dowiedzieć...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18355
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Ja mam pytanie; Dlaczego on jeszcze nie siedzi? Podobno reforma sądownictwa idzie gladko, więc o co chodzi? https://wiadomosci.wp.pl/mateusz-kijows ... 186048641a
Aha, tak wygląda tablica upamiętniająca katastrofę lotniczą. W Smoleńsku, więc można ją mieć w żopie. Grunt się pokazać na Krakowskim.
Załączniki
Tablica katastrofy smoleńskiej.jpg
ODPOWIEDZ