PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: antykieckowy »

Sun Tzu pisze:
Pani M. nie była moim chlebodawcą, byli nim podatnicy - to po pierwsze.
Oooo... To ciebie Naród zatrudnił w biurze poselskim? Popatrz - nie wiedziałem... Myślałem, że posłanka cię zatrudniła a Naród ci płacił z podatków! Niestety, TNS OBOP nie przeprowadził sondażu, po twoim odejściu z pracy w biurze poselskim, więc nie wiem, czy Naród płakał. Posłanka podobno nie...
Po drugie "nie robiłem" nikomu kampanii wyborczej.
http://www.jaslo4u.pl/malgorzata-marcin ... aslo-11608

Jakie ładne zdjęcie... Znasz tego po lewej? Wiem, wiem - to na pewno nie była kampania wyborcza. Po prostu, wszyscy przechodzący robili sobie takie zdjęcia z kandydatką Rucha Palikota. I jeszcze kciukami pokazywali, że jest ok, że taki słoneczny dzień się trafił.
Zdjęcie i sam artykuł to 07.10., wybory odbyły się 09.10. Nie mogłem robić żadnej kampanii wyborczej bo takiej w ogóle nie było (zero spotkań z wyborcami, zero spotów wyborczych itd.). Kilka plakatów na tablicach (w których rozwieszaniu zresztą nie uczestniczyłem) to nie kampania wyborcza. Moja obecność na zdjęciu to czysty zbieg okoliczności bowiem na długo przed zalinkowanym wywiadem nie uczestniczyłem w życiu partii (praca od pon. do soboty) ale kolega (po prawej) zadzwonił tego dnia z prośbą o spotkanie, a że "praca się skończyła" to nie miałem nic przeciwko. Dopiero już podczas samego spotkania okazało się, że to ma być wywiad. Nie miałem wtedy powodów by się nie zgadzać na wspólne zdjęcie i by nie pomóc w odpowiedzi na niektóre pytania. Jeśli to według ciebie jest "robienie kampanii wyborczej" to okej.

:rotfl:
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin »

Liczysz na to, że do betonu coś trafi ???
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: antykieckowy »

Nawrócony "aborcjonista-morderca" (jak to określać lubią lekarzy PiSowcy) Bolesław Piecha z PiS o zabiegu masektomii.

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju, ... 25691.html
To dość dziwne zachowanie. Pewien event, bardzo zły sygnał psujący profilaktykę - ocenia Bolesław Piecha z PiS. Odniósł się w ten sposób do informacji, że aktorka Angelina Jolie, jako nosicielka wadliwego genu, z obawy przed rakiem piersi, zdecydowała się na profilaktyczną podwójną mastektomię.
noisey
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 233
Rejestracja: 18 października 2012, 21:04

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: noisey »

"pewien event" - niech spierdala debil..
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6310
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Taak... A obcięcie głowy ochroni przed guzem mózgu, ślinianki, wargi, rakiem krtani, jaskrą, wylewem i zezem... Dlatego chłopki nie krępujcie się - idźcie śladem boskiej Angeliny!
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: antykieckowy »

Sun Tzu pisze:Taak... A obcięcie głowy ochroni przed guzem mózgu, ślinianki, wargi, rakiem krtani, jaskrą, wylewem i zezem... Dlatego chłopki nie krępujcie się - idźcie śladem boskiej Angeliny!
Gdyby można było potraktować głowę tak jak piersi to z pewnością byłby to ratunek dla wielu osób. Podejście do prewencyjnej masektomii przez takich jak ty pokazuje idealnie jak prymitywnym środowiskiem jesteście.

:mur:
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6310
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Wiesz antykieckowy... Czasami przypominasz mi Kubusia Puchatka. Tego misia o bardzo małym rozumku!
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: antykieckowy »

Ty mi nie przypominasz niczego, sorry.
noisey
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 233
Rejestracja: 18 października 2012, 21:04

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: noisey »

Sun Tzu pisze:Taak... A obcięcie głowy ochroni przed guzem mózgu, ślinianki, wargi, rakiem krtani, jaskrą, wylewem i zezem... Dlatego chłopki nie krępujcie się - idźcie śladem boskiej Angeliny!
Obyś zdechł na raka.
Awatar użytkownika
dax
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 292
Rejestracja: 25 listopada 2010, 07:24

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dax »

Ostatnio słyszałem że rak prostaty spowodowany jest przebiałkowaniem, gdyby okazało się to prawda to Panowie którzy spożywają namiętnie mięsko powinni zastanowić się nad usunięciem przyrodzenia, gdyż ryzyko wystąpienia raka zwiększa się z każdym kęsem.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6310
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Obyś zdechł na raka
Taaak... Ty przynajmniej masz to szczęście, że rak mózgu ci nie grozi...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18440
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Porąbało was wszystkich!? Przestańcie się nawzajem głupio obrażać. :wstyd:
noisey
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 233
Rejestracja: 18 października 2012, 21:04

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: noisey »

Sun Tzu pisze:
Obyś zdechł na raka
Taaak... Ty przynajmniej masz to szczęście, że rak mózgu ci nie grozi...
Taak..Jesteś śmieciem. Życzę ci raka.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18440
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

noisey pisze:
Sun Tzu pisze:
Obyś zdechł na raka
Taaak... Ty przynajmniej masz to szczęście, że rak mózgu ci nie grozi...
Taak..Jesteś śmieciem. Życzę ci raka.
Jak wyżej. Opanuj się, facet. Klątwy wracają, nota bene
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: juve_fan »

antykieckowy pisze:Nawrócony "aborcjonista-morderca" (jak to określać lubią lekarzy PiSowcy) Bolesław Piecha z PiS o zabiegu masektomii.

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju, ... 25691.html
To dość dziwne zachowanie. Pewien event, bardzo zły sygnał psujący profilaktykę - ocenia Bolesław Piecha z PiS. Odniósł się w ten sposób do informacji, że aktorka Angelina Jolie, jako nosicielka wadliwego genu, z obawy przed rakiem piersi, zdecydowała się na profilaktyczną podwójną mastektomię.
Z cyklu Boguś znowu bredzi...
http://kontrowersje.net/cycki_and_eliny ... ym_ra_eniu
ODPOWIEDZ