PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6253
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Wie pani magister... Wystarczy ze zrozumieniem przeczytać pierwsze 12 wyrazów z leadu, by stwierdzić, że mamy do czynienia z dziennikarskim bełkotem, ale to - jak zauważyłem wcześniej - wymaga rozumienia czytanego tekstu o co pani magister nigdy nie podejrzewałem. Czasami pani magister, zanim uruchomi pani palce, warto byłoby zaczekać aż mózg pani magister (w przypływie dobrego humoru zakładam, że taki organ pani magister posiada) dokona paru analiz i zada sobie parę pytań:
a/ stanowisko wiceprezesa odpowiedzialnego za???, bo ulubiona lektura wszystkich półgłówków, czyli "Fakt" o tym - przez przeoczenie zapewne - zapomniała napisać...
b/ wynagrodzenie brutto czy netto, bo ulubiona lektura...
c/ kogo zastąpi ów dżentelmen i z jakiej partii ów poprzednik pochodził oraz jakie miał kwalifikacje, bo ulubiona lektura...
d/ jakie w chwili obecnej ma wykształcenie p. Michał Stachów, bo ulubiona lektura...
e/ kto w ramach koalicji rządzącej Dolnym Śląskiem otrzymał możliwość nominowania swoich ludzi do DCZP: PiS czy Bezpartyjni Samorządowcy, bo ulubiona lektura...

Przy okazji mam jedno pytanie: pani magister ktoś za pracę w charakterze forumowego pudła rezonansowego płaci i stąd to wklejanie linków czy pani pani magister robi to jako wolontariuszka? :rotfl:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Słowotok ma przykryć miałkość argumentów?
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6253
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Jak pisał poeta: Próżno głową w kamień tłuc...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Zakres odpowiedziałności jak u "aniołka" Glapińskiego, czy p. Szydło. Czy brutto, czy netto, to i tak wiecej niż średni nauczycielska, czy lekarska pensja. Z jakiej partii pochodził poprzednik, to powinno być najmniej istotne, ale żeby nie było, należał do PO oczywiście. Nowy wice jest po AWF, miejmy nadzieję, że nie tak samo jak nasza lokalna celebrytka, niemniej jednak z zarządzaniem wiele to wspólnego nie ma. Instytucja podlega Urzędowi Marszałkowskiemu. No i ostatnie, Nasz wice bezskutecznie starał się o mandat radnego, więc dostał posadkę na otarcie łez.
asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: asterka »

witam panią ,rząd PO -to byli sami fachowcy i profesjonaliści. Pani premier w Niemczech,Pan prezydent w Japoni . Mam wyliczać dalej ??????????????????
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6253
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... Jest też pani magister absolwentem Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej w Jeleniej Górze, rozpoczął studia doktoranckie na Politechnice Wrocławskiej, prowadzi własny biznes, jest też prezesem jakiejś tam federacji fitness... Aaa... zapomniałem... "Kulturysta" na stanowisku wiceprezesa zarządu" brzmi znacznie lepiej dla niezorientowanych półgłówków, prawda? Pani już nie zauważa, jaka pani jest śmieszna? :szok:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

O tak. Licencjat z wuefu faktycznie kwalifikuje. Ciekawe również jaki wydział tych studiów doktoranckich. Prezes federacji fitness to idealny kandydat na stanowisko prezesa poradni zdrowia psychicznego. Ciocia Witek na pewno jest z niego dumna, a ludzie mu ufają, skoro w wyborach spuścili go po brzytwie. Pan nie zdaje sobie sprawy jakiego idiotę pan z siebie robi?
rząd PO -to byli sami fachowcy i profesjonaliści.
A coś na temat można prosić?
asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: asterka »

małpa może mnie uderzyć,opluć ale małpa nie może mnie obrazić,bo jest tylko małpą. pozdrawiam
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

asterka pisze:małpa może mnie uderzyć,opluć ale małpa nie może mnie obrazić,bo jest tylko małpą. pozdrawiam
Pozdrawiam również. Prawda nie obraża, tylko skłania do refleksji ludzi inteligentnych.
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Łyssy »

dragoness pisze:O tak. Licencjat z wuefu faktycznie kwalifikuje. Ciekawe również jaki wydział tych studiów doktoranckich. Prezes federacji fitness to idealny kandydat na stanowisko prezesa poradni zdrowia psychicznego. Ciocia Witek na pewno jest z niego dumna, a ludzie mu ufają, skoro w wyborach spuścili go po brzytwie. Pan nie zdaje sobie sprawy jakiego idiotę pan z siebie robi?
"Dodał, że "studiuje na kierunku MBA".... buhahahah coś jak Misiu:
- Jakie prawo studiujesz ?
- Zwyczajne - z rozbrajającą szczerością odparł Misiu....
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3884
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

SZOK! USA ma gdzieś polskie prawo i żąda roszczeń żydowskich! Czaputowicz kłamie? Sierpińska u Roli!
https://www.youtube.com/watch?v=oJhFbHnwEoY
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Absolwenci wychowania fizycznego robią kariery wszędzie, jak widać.
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Łyssy »

dragoness pisze:Absolwenci wychowania fizycznego robią kariery wszędzie, jak widać.
O tu się muszę zgodzić, zwłaszcza gdy zaczynają od noszenia teczki czy skakania po flachę..... ;)
ciniak77
Weteran
Weteran
Posty: 72
Rejestracja: 1 kwietnia 2015, 07:35

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: ciniak77 »

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

ODPOWIEDZ