PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Łyssy pisze:Ech, jak to jedno nie przemyślane zdanie potrafi przysłonić autorytet i dorobek człowieka..... ;)
To nie jest śmieszne. To jest przykre.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Łyssy »

dragoness pisze:Takie tam... publiczne grosze https://www.money.pl/gospodarka/elektro ... 9809a.html
Ta, jak platfusy darły z niej kasę to było be , a jak pisowcy to jest cacy ;)
dojna zmiana....
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3884
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

dragoness pisze:
grzeh pisze:nie pytałem Ciebie, ja wiem o kim mowa

Wykład I - prof. zw dr hab inż. Jan Obrębski
https://www.youtube.com/watch?v=k2peugT9dDY

Czy i dziś rektor Politechniki odciąłby się od prof. Obrębskiego? Chyba by nie wypadało. Prestiżowe wyróżnienie dla naukowca
https://wpolityce.pl/polityka/167038-cz ... a-naukowca
Cóż... a może coś w temacie Tupolewa? Jakieś magiczne słowo? A w sumie nie neguje się dorobku naukowego profesora, tylko konkretne bzdury, które opowiada.
dragoness, poprzednio chodziło mi o odpowiedź Jozina ;)
Cóż... a może coś w temacie Tupolewa? Jakieś magiczne słowo?
nie rozumiem; rozwiń
A w sumie nie neguje się dorobku naukowego profesora, tylko konkretne bzdury, które opowiada.
akurat nie mam pod ręką tej Jego wypowiedzi, coś mi się zdaje że to w prokuraturze powiedział (?) nie pamiętam

Dla mnie ważne jest to co przedstawił na konferencji i jakimi posługiwał sie tam argumentami
a do tego to raczej nie pamiętam aby ktos miał zarzuty. później to podobnie mówił Ziółkowski
ale niedouczeni znawcy z GW uznali że puszki nie zachowują się jak elementy cienkościenne ;)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Cóż... a może coś w temacie Tupolewa? Jakieś magiczne słowo?

nie rozumiem; rozwiń
viewtopic.php?f=65&t=3734&start=2055
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3884
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

dragoness pisze:
Cóż... a może coś w temacie Tupolewa? Jakieś magiczne słowo?

nie rozumiem; rozwiń
viewtopic.php?f=65&t=3734&start=2055
aa.. że nie został odkryty trotyl tylko związki po wybuchowe po trotylu? ;)

tu możesz mieć racje, ale daj mi jeszcze czas bo tego wogóle nie czytałem,
tzn KCHT Wrońskiego oczywiście oglądałem i wstawiłem tylko dlatego że warto zapamiętać jego metodologie postępowania,
choc już jego pytania, odnośnie np sprawdzenia pirotechnicznego - to raczej sie wcześniej nie interesował tematem,
bo na kilka to by mu każdy laik interesujący się tym odpowiedział ;)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

tu możesz mieć racje, ale daj mi jeszcze czas bo tego wogóle nie czytałem,
Nie czytałeś, ale po mojej skromnej osobie pojechać zdążyłeś. I dlatego teraz oczekuję przeprosin. Oczywiście jak masz jaja.
luc_ponownie
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 473
Rejestracja: 4 lipca 2018, 17:48

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: luc_ponownie »

Obrazek

I niech mi ktoś jeszcze powie,że PiS powinien wszystkim nauczycielom dawać podwyżkę... Niektórzy nauczyciele zasługują na podwyżkę,ale jak widać są i tacy co zasługują na naganę co najmniej. Matematyczka/Matematyk od tych zadań na pewno. Za odpowiedź i jednostki u tego dzieciaka którego kartkówkę wrzucono nie powinno być odjęte więcej niż 2 punkty ,4 do 4+ należne jak psu buda a nie 3+.

Na szczęście nie Jasło.Pabianice...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Niestety, obrazek niewidoczny. I znowu wracamy do kwestii kto i na jakiej podstawie ma oceniać i nagradzać.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3884
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

dragoness pisze:
tu możesz mieć racje, ale daj mi jeszcze czas bo tego wogóle nie czytałem,
Nie czytałeś, ale po mojej skromnej osobie pojechać zdążyłeś. I dlatego teraz oczekuję przeprosin. Oczywiście jak masz jaja.
akurat ja tego tak nie odbieram,
i odpowiadam w tamtym temacie:
viewtopic.php?f=65&t=3734&p=306703#p306703
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

grzeh pisze:
dragoness pisze:
tu możesz mieć racje, ale daj mi jeszcze czas bo tego wogóle nie czytałem,
Nie czytałeś, ale po mojej skromnej osobie pojechać zdążyłeś. I dlatego teraz oczekuję przeprosin. Oczywiście jak masz jaja.
akurat ja tego tak nie odbieram,
i odpowiadam w tamtym temacie:
viewtopic.php?f=65&t=3734&p=306703#p306703
Oczywiście, że tak nie odbierasz, co mnie nie dziwi.
I niech mi ktoś jeszcze powie,że PiS powinien wszystkim nauczycielom dawać podwyżkę... Niektórzy nauczyciele zasługują na podwyżkę,ale jak widać są i tacy co zasługują na naganę co najmniej. Matematyczka/Matematyk od tych zadań na pewno. Za odpowiedź i jednostki u tego dzieciaka którego kartkówkę wrzucono nie powinno być odjęte więcej niż 2 punkty ,4 do 4+ należne jak psu buda a nie 3+.
https://tech.wp.pl/nauczycielka-obciela ... 702871169a Powiem krótko. Nauczycielka jest idiotką. Jej wykładowcy z tzw. "metodyki" nauczania matematyki też są idiotami. Niestety nie jest to odosobniony przypadek, spotkałam się z tym osobiście w Jaśle, sytuacja praktycznie identyczna, tłumaczenie pani brzmiało: Córka ma rozwiązywać równania sposobem podanym na lekcji. Moja odpowiedź do cytowania się raczej nie nadaje :zdegustowany:
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6253
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

https://www.facebook.com/wtvpl/videos/2 ... zNTMwOTQ3/ jaką trzeba być hipokrytką..., albo idiotką. Wystarczyło 10 lat. Co do artykułu z postu wyżej, bardzo rozsądny, tylko teraz na odbudowę infrastruktury potrzeba będzie wiele lat.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6253
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... Pani magister w żadnej kwestii w ciągu ostatnich 10 lat nie zmieniła zdania? Bo wie pani magister, o ludziach, którzy pod wpływem zdobytej wiedzy i życiowych doświadczeń nie modyfikują swoich poglądów na wiele różnych spraw można by pewnie powiedzieć, że mają tzw. zakuty łeb... Bo mam np. znajomego, który radykalnie zmienił stosunek do seksu przedmałżeńskiego. Podobno ma to związek z tym, że jego córka skończyła 15 lat...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Taaa, jasne. Tylko krowa nie zmienia poglądów? A mnie się wydaje, że punkt widzenia zależy u tej pani od punktu siedzenia. Jak była w opozycji to miała "przepis" na oświatę, teraz nagle zmieniła zdanie? Taka ślepa obrona świadczy o zakuciu, faktycznie.
ODPOWIEDZ