PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

Wiesz co, nie mam nic do gejów, dopóki obsesyjnie, publicznie nie piszą o swoich chorych fantazjach w porze obiadu.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

Ta, wypłynął właśnie twój deficyt albo raczej prymityw, kiedy po przytoczeniu pierdzielenia Kaczora sprzed 7 lat co to by on nie zrobił gdy drożeje paliwo , a teraz gdy podrożało to milczy, masz do powiedzenia tylko swoje wyświechtane pisie frazesy o wszechwładzy Kaczora-dykatora.....

Wiesz co, siedź lepiej tam gdzie siedzisz i liż komu liżesz....

Obłuda poziom EXPERT. :wstyd:
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

A ty potrafisz objąć umysłem, że od kilku miesięcy paliwo drożeje wszędzie? Poza tym za rządów PO paliwo było droższe, czyli wykonał swojâ obietnicę, przy czym PO nie robiła NIC w sferze socjalnej, nie pomagała niepełnosprawnym dzieciom, więc miała jak najbardziej możliwość obniżyć podatki, jednak tego nie zrobiļa. Gdzie poszły pieniądze, skoro nie do ludzi, a budowniczowie autostrad do dziś zbierają szparagi, by spłacić długi, bo nie było kasy dla nich.
O deficycie umysłowym możemy pogadać, gdy przyswoisz wiedzę, którą próbowałem ci uzupełnić ostatnimi czasy.
Jeśli jeszcze raz użyjesz wobec mnie jakiegokolwiek obraźliwego zwrotu, będziesz tu przepraszał podpisujâc się imieniem i nazwiskiem.
Podobnie ma się sprawa z publicznym ranieniem rodzin osób tragicznie zmarłych i wypowiadaniem kłamliwych opinii pod ich adresem. Nie jestem i nie chcę być politykiem, nie muszę darzyć wielką symapatiă osób publicznie ranionych obrzydliwymi wypowiedziami, ale nie mam zamiaru zgadzać się, jako człowiek, na podlość i będę zaeiadamiał odpowiednie instytucje, gdy ocenię, że należy. Mi to zwisa, czy moje nazwisko.zostanie upublicznione, bo nikomu niczego nie zawdzięczam.
Ostatnio zmieniony 8 maja 2018, 17:08 przez człowiek z lasu, łącznie zmieniany 1 raz.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

Nie strasz nie strasz bo się....... Jak na razie to obrażam anonimowego patriotę, chwilowo na euro emigracji więc wiesz..... :hyhy:
A anonim wie ile podatku jest aktualnie w cenie paliwa ????
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

Bardzo mało wiesz o prawie Jozin. Jak to antypisowiec.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

człowiek z lasu pisze:ędę zaeiadamiał odpowiednie instytucje, gdy ocenię, że należy. Mi to zwisa, czy moje nazwisko.zostanie upublicznione, bo nikomu niczego nie zawdzięczam.
Czy ty masz coś w tej pustej głowie ??? Będziesz się skarżył, że jakiś anonim pojechał w necie po drugim anonimie, którego nikt nie zna więc nie wiadomo kogo obrażał ???? Ty naprawdę studiowałeś prawo ??????? :padam:

byłeś sygnalistą zanim stało się to modne ??? :hyhy:
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

Tak jak pisałem. Bardzo mało wiesz o prawie Jozin.

PS
Wywalczę na tym forum kulturę wypowiedzi, bo to moje rodzinne miasto, bo je kocham, kupiłem tu dwa domy, zapłaciłem duuuużo podatków, zatrudniałem ludzi i guzik komu do tego, że pracuję za granicą. Różnie się losy ludzkie toczą i nikogo to nie powinno obchodzić. Nie krzywdzę nikogo, nie obrażam złym słowem i szlag mnie trafia, gdy ktoś nie szanuje uczuć bliskich zmarłych tragicznie ludzi i innych uczuć ludzkich. Nie jest ważne, czy lubię jakąś panią polityk, czy nie lubię, ale ostatnią podłością jest kpienie z uczuć kogoś komu bliska osoba zginėła w wypadku.
Ostatnio zmieniony 8 maja 2018, 17:21 przez człowiek z lasu, łącznie zmieniany 2 razy.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

To może zaoszczędzę ci czasu i od razu zamieszczę przeprosiny:

"Ja, anonimowy troll internetowy ukrywający się pod nickiem Jozin.1 przepraszam anonimowego użytkownika ukrywającego się pod nickiem Człowiek z lasu za nazywanie go Członkiem z lasu.
Przeprosiny te nie są podyktowane przegranym procesem sądowym a szacunkiem dla organu odpowiadającego za przedłużenie gatunku."

Chłopie jesteś bardziej żałosny od tych pisich kundelków które tutaj czasem sobie poszczekają.... :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

człowiek z lasu pisze:Tak jak pisałem. Bardzo mało wiesz o prawie Jozin.

PS
Wywalczę na tym forum kulturę wypowiedzi, bo to moje rodzinne miasto, bo je kocham, kupiłem tu dwa domy, zapłaciłem duuuużo podatków, zatrudniałem ludzi i guzik komu do tego, że pracuję za granicą. Różnie się losy ludzkie toczą i nikogo to nie powinno obchodzić. Nie krzywdzę nikogo, nie obrażam złym słowem i szlag mnie trafia, gdy ktoś nie szanuje uczuć bliskich zmarłych tragicznie ludzi i innych uczuć ludzkich. Nie jest ważne, czy lubię jakąś panią polityk, czy nie lubię, ale ostatnią podłością jest kpienie z uczuć kogoś komu bliska osoba zginėła w wypadku.
Wyjechałeś czyli uciekłeś stąd, a teraz z wygodnej zagranicy próbujesz mówić nam, którzy tu zostali, co jest dla nas dobre. Nazwiesz to fachowo ???
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

Rozwijaj dalej swoje myśli. Nie przeszkadzaj sobie.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

To ty mi nie przeszkadzaj - żyj sobie tam gdzie żyjesz i nie próbuj ustawiać mi życia skoro ciebie te zmiany nie dotyczą, hipokryto jeden.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

człowiek z lasu pisze:Tak jak pisałem. Bardzo mało wiesz o prawie Jozin.

PS
Wywalczę na tym forum kulturę wypowiedzi, bo to moje rodzinne miasto, bo je kocham, kupiłem tu dwa domy, zapłaciłem duuuużo podatków, zatrudniałem ludzi i guzik komu do tego, że pracuję za granicą. Różnie się losy ludzkie toczą i nikogo to nie powinno obchodzić. Nie krzywdzę nikogo, nie obrażam złym słowem i szlag mnie trafia, gdy ktoś nie szanuje uczuć bliskich zmarłych tragicznie ludzi i innych uczuć ludzkich. Nie jest ważne, czy lubię jakąś panią polityk, czy nie lubię, ale ostatnią podłością jest kpienie z uczuć kogoś komu bliska osoba zginėła w wypadku.
Ooo, czyżby złożył pan zawiadomienie do prokuratury? Mam nadzieję, że pójdzie panu lepiej, niż posłowi, czy staroście. Czy na tego pana też złoży pan doniesienie? https://www.facebook.com/JanGrabiecLegi ... M4MDQ5MTI/
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

dragoness pisze:Ciekawe, czyje jest YouTube, że takie ciekawostki się na nim znajduje.
akurat portal ten jest tak powszechny
że zadałbym pytanie: co tam się nie może znaleźć lub co jest z niego usuwane.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

grzeh pisze:
dragoness pisze:Ciekawe, czyje jest YouTube, że takie ciekawostki się na nim znajduje.
akurat portal ten jest tak powszechny
że zadałbym pytanie: co tam się nie może znaleźć lub co jest z niego usuwane.
To dobrze. Nikt nie przyczepi się do źródła.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

dragoness pisze:To dobrze. Nikt nie przyczepi się do źródła.
prosze o wyjaśnienie. jakiego źródła?
ODPOWIEDZ