PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: gara »

Joziiin pisze: Kaczyński chowa się za Szydłem bo doskonale wie, że jego morda jest gwarancją kolejnej porażki więc drugi raz próbuje tego samego numeru co z Atrakcyjnym Kazimierzem, choć wywiozło go to na manowce...
Co w tym dziwnego, że chce zyskać jak najwięcej głosów? Przecież to chyba normalne?
Joziiin
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 7 maja 2015, 12:44

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiin »

gara pisze:
Joziiin pisze: Kaczyński chowa się za Szydłem bo doskonale wie, że jego morda jest gwarancją kolejnej porażki więc drugi raz próbuje tego samego numeru co z Atrakcyjnym Kazimierzem, choć wywiozło go to na manowce...
Co w tym dziwnego, że chce zyskać jak najwięcej głosów? Przecież to chyba normalne?
Taaa, zwłaszcza, że nie swoim ryjem...............ale mam nadzieję, że ciemny lud drugi raz tego nie kupi...
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: gara »

Joziiin pisze:
gara pisze:
Joziiin pisze: Kaczyński chowa się za Szydłem bo doskonale wie, że jego morda jest gwarancją kolejnej porażki więc drugi raz próbuje tego samego numeru co z Atrakcyjnym Kazimierzem, choć wywiozło go to na manowce...
Co w tym dziwnego, że chce zyskać jak najwięcej głosów? Przecież to chyba normalne?
Taaa, zwłaszcza, że nie swoim ryjem...............ale mam nadzieję, że ciemny lud drugi raz tego nie kupi...
No nie gadaj, żebyś wolał by ciemny lud kupił w maju Komora. Nie rób jaj.
Joziiin
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 7 maja 2015, 12:44

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiin »

Chciałem by kupił JKM ale wolał klamczucha....
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: gara »

Joziiin pisze:Chciałem by kupił JKM ale wolał klamczucha....
Co w II turze było duuuzo lepszym rozwiązaniem niż człowiek służb. Chyba nie zaprzeczysz.
Joziiin
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 7 maja 2015, 12:44

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiin »

Po porażce JKM druga tura już mnie nie interesowała....ciężko się wybiera między biegunką a zatwardzeniem.....
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Łyssy »

A ten wredny Lis nie ma się kogo czepić to czepił się dziewczyny......

http://polska.newsweek.pl/aniolki-kaczy ... 382,1.html

POdłość liska nie zna granic...TFU!
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: gara »

Łyssy pisze:A ten wredny Lis nie ma się kogo czepić to czepił się dziewczyny......

http://polska.newsweek.pl/aniolki-kaczy ... 382,1.html

POdłość liska nie zna granic...TFU!

Lis potwierdza, że widmo utraty roboty w telewizji publicznej, gdzie zgarnia kilkadziesiąt tysięcy złotych za odcinek swojej szczujni, strasznie napiera na jego zwoje umysłowe. Kobietę, która ukończyła soclogię na Uniwersytecie Warszawskim i która zdobyła ponad 30 tys. głosów do Sejmiku nazwać "makijażystką" - GRUBO, nawet jak na tą kanalię z Newsweeka.

Jak widać odklejanie przez Kaczyńskiego starych działaczy PiSu sprawia, że ci latają do Lisa, by sprzedawać im tanie historie o konkurentach. Ahhh, ta polityka.

Dziwi mnie tylko, że Ty łyssy kolportujesz te pierdoły z gadzinówki żelusia na usługach władzy.
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Łyssy »

No normalnie wqrw mnie łapie jak widzę jak taka POdłota niszczy ludziom karierę......
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18438
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Artykuł na poziomie tego na portalu niezalezna pl http://niezalezna.pl/71318-chirurg-popr ... k.facebook Obie strony tracą poziom. Gwałtownie.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6310
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Kogo obchodzi, że tej kłamliwej babie zmieniono twarz? Kłamała, kłamie i będzie kłamać, aż 25 października zostanie odesłana w polityczny niebyt!
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Łyssy »

Dokładnie - nie POmoże jej nawet jak jej zrobią uśmiech a'la Joker z Batmana.....
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18438
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:Kogo obchodzi, że tej kłamliwej babie zmieniono twarz? Kłamała, kłamie i będzie kłamać, aż 25 października zostanie odesłana w polityczny niebyt!
W porządku. Zostanie odesłana. natomiast zajmowanie się takimi sprawami przez "organ", który chce być uważany za poważny, to żenada. Poziom pudelka. I Newsweeka pod rządami Lisa.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3952
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

Jarosław Kaczyński w Jaśle: Idźmy i nie marnujmy głosów. Żeby Polska się zmieniła my musimy mieć 250 mandatów
http://wpolityce.pl/polityka/267338-jar ... 0-mandatow

/opublikowano: 11 minut temu/

szybko działają..
Awatar użytkownika
luc
VIP
VIP
Posty: 1019
Rejestracja: 8 sierpnia 2014, 18:11

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: luc »

grzeh pisze:http://wpolityce.pl/polityka/267338-jar ... 0-mandatow

/opublikowano: 11 minut temu/

szybko działają..
Chyba nie zdajesz sobie sprawy,że to medium okołopisowskie :hyhy: Wydawcą jest Fratria,a Fratria to własność spółki Apella + Karnowski jako akcjonariusz mniejszościowy. W gruncie rzeczy istotne powiązanie kapitałowe i medialne z PiS ewidentnie jest. A skoro tak,to chyba jasne,że z prezesem wysłali dziennikarzy i relacjonują na bieżąco - no nie :?: Kasa grzesiu,kasa... :hyhy:

Tak przy okazji,to tutaj masz artykuł z Lisweeka: http://biznes.newsweek.pl/skok--prawico ... 5,1,1.html - oczywiście pozytywne to nie jest tak do końca, w końcu Lisweek to lisweek.
ODPOWIEDZ