PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Joziiiiin
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 30 września 2017, 10:37

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiiin »

Powiedz mi tak szczerze, czy naprawdę jesteś aż taki idiotą czy tylko tak nas trollujesz ???

Bo trzeba być naprawdę megatumanem by myśleć, że 500 pln "podarowane" np. tatusiowi-pijakowi poprawi byt jego potomstwa...
Chyba, że masz na myśli ilość sprzedanych butelek....
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

Znasz takiego? Dla dobra dzieci, skieruj w jego stronę uwagę instytucji zajmujácych się rodziną. Jest wiele sposobów na alkoholika, który krzywdzi dzieci. Poza tym alkoholik ma swoje fizyczne możliwości. Pił wcześniej, pije dalej podobná ilość. Organizm alkoholika reguluje ilość i cz ęstotliwośç. Reszta pieniędzy pozostaje. Ostatnio udało mi się wyciágnāć z agonii chłopa wyższego ode.mnie, dwa metry, były sportowiec, który pił "tylko" piwo, przez "tylko" dwa tygodnie. I nie były to ogromne ilości, tylko dawkowane tak, by poziom alkoholu nie spadł. Po dwóch tygodniach ostry dyżur.
Ostatnio zmieniony 26 listopada 2017, 13:46 przez człowiek z lasu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

człowiek z lasu pisze:Znasz takiego? Dla dobra dzieci, skieruj w jego stronę uwagę instytucji zajmujácych się rodziną. Jest wiele sposobów na alkoholika.
Bzdura. I to dowód, że jest pan oderwany od rzeczywistości. jedyny dobry sposób na tatusia alkoholika to jego śmierć.
Joziiiiin
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 30 września 2017, 10:37

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiiin »

człowiek z lasu pisze:Znasz takiego? Dla dobra dzieci, skieruj w jego stronę uwagę instytucji zajmujácych się rodziną. Jest wiele sposobów na alkoholika.
Obrazek
Joziiiiin
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 30 września 2017, 10:37

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiiin »

dragoness pisze:
człowiek z lasu pisze:Znasz takiego? Dla dobra dzieci, skieruj w jego stronę uwagę instytucji zajmujácych się rodziną. Jest wiele sposobów na alkoholika.
Bzdura. I to dowód, że jest pan oderwany od rzeczywistości. jedyny dobry sposób na tatusia alkoholika to jego śmierć.
Niestety muszę się z Tobą zgodzić... Miałem takiego sąsiada.....rodzina odżyła dopiero jak odłożył łyżkę...
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

To niewiele wiecie na temat prawnych możliwości usadzenia tatusia.lub mamusi alkoholiczki i na temat tego jak załatwiać takie sprawy. Nie robi się tego z innych powodów niż niemożność. Dzisiaj mamusiek.alkoholiczek jest może nie mniej niż ojców. Potrafiá stworzyć dzieciom większe piekło niż facet. Miałem kiedyś dziewczynę po takiej mamusi i wiele wiem na ten temat.
Joziiiiin
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 30 września 2017, 10:37

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiiin »

Buhahahaha....na leczenie nie można wysłać nikogo bez jego zgody...i koło się zamyka. Mój dobry znajomy prowadzi terapię dla alkoholików i mówi, że jak taki sam nie chce sobie pomóc to żadna siła mu nie pomoże... więc WNP !!!!
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

Mylisz się Joziin. Po wystapieniu pewnych przesłanek, zwiazanych z sytuacja rodziny, czytaj małoletnich dzieci, alkoholika można poddać przymusowemu leczeniu. Tyle, że w Polsce tak dużo rzeczy ważniejszych jest od dzieci.
Joziiiiin
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 30 września 2017, 10:37

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiiin »

Taaaaaa, a jedyne o czym myśli taki delikwent po wyjściu to znowu się zalać.... nic na siłę.
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

Nie wszystkie problemy da się rozwiązać. Od pewnego wieku jesteśmy dorośli, potem dojrzali. Przynajmniej teoretycznie. Są ludzie, dla których dzieci să motywacją do wyjścia z największych tarapatów i są ludzie nieodpowiedzialni, którzy żyją tylko dla siebie. Używają życia tak, jak potrafią.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

człowiek z lasu pisze:Mylisz się Joziin. Po wystapieniu pewnych przesłanek, zwiazanych z sytuacja rodziny, czytaj małoletnich dzieci, alkoholika można poddać przymusowemu leczeniu. Tyle, że w Polsce tak dużo rzeczy ważniejszych jest od dzieci.
Matko, kochana i znowu wracamy do znajomości realiów.
Joziiiiin
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 30 września 2017, 10:37

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Joziiiiin »

Świata liznął i myśli że wszystko jest takie proste....
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Jeśli chodzi o alkoholików, szczególnie po wsiach, nic nie jest proste. Napatrzyłam się efektów w swojej karierze nauczycielskiej, dlatego pusty śmiech mnie ogarnia, jak ktoś pisze że jestem oderwana od rzeczywistości i że pijaka dziecioroba można resocjalizować. Jedyny sposób to permanentna izolacja lub eliminacja. Tyle. A państwo nie ma obowiązku utrzymywac pasożytów, bo bedzie sytuacja jak w Grecji, jeśli chodzi o załamanie finansów, albo w opiekuńczych krajach zachodnich, jeśli chodzi o pazerność na socjal. i napływ pasożytów - imigrantów. Nie mylić z uchodźcami.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

człowieku z lasu - ja Ci dobrze radzę! Napisz, że zarówno Twoim, jak i zwolenników PiS-u zdaniem, Ziemia ma kształt elipsoidy. Parę, paręnaście minut później pojawi się zapomniana ciotka rewolucji i napisze, że Ziemia jest płaska! Bo przecież się z opinią PiS-u nie zgodzi! :rotfl:
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

Tyle, że ja do nikogo nie jestem wrogo nastawiony, z nikim nie walczę, nigdzie nie kandyduję. Nikogo też nie chcę na siłę przekonywać do swoich racji, ani ośmieszać.
Zbudowałem swoje życie na innych wartościach.
ODPOWIEDZ