PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin »

Adrianku, ponawiam pytanie o bibliotekę..

Czy Twa prawość i sprawiedliwość pozwala Ci wziąć do reki Super Nowości czy Dziennik Polski ???
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: juve_fan »

Jozin pisze:Adrianku, ponawiam pytanie o bibliotekę..

Czy Twa prawość i sprawiedliwość pozwala Ci wziąć do reki Super Nowości czy Dziennik Polski ???
jak tylko znajdę chwilę czasu to na pewno się pofatyguje. Jakbyś miał może skany to możesz mi wysłać na pw.
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin »

juve_fan pisze:
Jozin pisze:Adrianku, ponawiam pytanie o bibliotekę..

Czy Twa prawość i sprawiedliwość pozwala Ci wziąć do reki Super Nowości czy Dziennik Polski ???
jak tylko znajdę chwilę czasu to na pewno się pofatyguje. Jakbyś miał może skany to możesz mi wysłać na pw.
Skanów nie mam, mogę Ci dać nr gazet:

Super Nowości 2004 , nr 19
Super Nowości 2004 , nr 25
Super Nowości 2004 , nr 15
Super Nowości 2003, nr 237
Super Nowości 2004 , nr 19
Nowiny 2003, nr 235
Nowiny 2003, nr 234
Nowiny 2004, nr 27
Dziennik Polski 2003, nr 280 dodatek Podkarpacie

GW specjalnie dla ciebie pominąłem choć tam sa najlepsze teksty :)
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: juve_fan »

Jozin pisze:
GW specjalnie dla ciebie pominąłem choć tam sa najlepsze teksty :)
Nie myl "najlepsze" z "najgłupsze" i "najmniej rzetelne".
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin »

Niech Ci będzie.....punk t widzenia zależy od miejsca przy paśniku....
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: juve_fan »

Jozin pisze:Niech Ci będzie.....punk t widzenia zależy od miejsca przy paśniku....
Za dużo już było przykładów kłamstw, półprawd i zwyczajnych kompromitacji by zwalać wszystko na "punkt widzenia".
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin »

Nevermind, daj znać jak będziesz już po prasówce, podrzucę Ci inny temat :)
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: antykieckowy »

juve_fan pisze:
antykieckowy pisze:Nawrócony "aborcjonista-morderca" (jak to określać lubią lekarzy PiSowcy) Bolesław Piecha z PiS o zabiegu masektomii.

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju, ... 25691.html
To dość dziwne zachowanie. Pewien event, bardzo zły sygnał psujący profilaktykę - ocenia Bolesław Piecha z PiS. Odniósł się w ten sposób do informacji, że aktorka Angelina Jolie, jako nosicielka wadliwego genu, z obawy przed rakiem piersi, zdecydowała się na profilaktyczną podwójną mastektomię.
Z cyklu Boguś znowu bredzi...
http://kontrowersje.net/cycki_and_eliny ... ym_ra_eniu
z tekstu:
Chcesz zmniejszyć ryzyko przekazania „śmiertelnego genu” swoim dzieciom, to zakochaj się w kręgu własnej rasy i szczególnie unikaj Żydówek aszkenazyjskich.
:ok:
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: juve_fan »

antykieckowy pisze:Chcesz zmniejszyć ryzyko przekazania „śmiertelnego genu” swoim dzieciom, to zakochaj się w kręgu własnej rasy i szczególnie unikaj Żydówek aszkenazyjskich.
:ok:[/quote]

Nie z tekstu tylko z wypowiedzi eksperta na TVN24...
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: antykieckowy »

autor tekstu się z tym zgodził
Szaleniec, który odważyłby się powiedzieć wprost o tym, co się przed południem wyrwało profesorowi w TVN24, zostałby zlinczowany, tak jak zmuszono do pokory Piechę. Tymczasem natura i genetyka mówi wyraźnie, chcesz zmniejszyć ryzyko przekazania „śmiertelnego genu” swoim dzieciom, to zakochaj się w kręgu własnej rasy i szczególnie unikaj Żydówek aszkenazyjskich. Co zrobisz twoja sprawa i nie nazizm, ale genetyka cię o tym informuje.
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: juve_fan »

No to się zacznie straszenie PiSem na całego:)
http://wpolityce.pl/wydarzenia/53768-ka ... rowadzenie
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin »

Obawiam się, że wcale nie trzeba będzie straszyć. Upojony tym wynikiem Kaczyński odstawi psychotropy i zaraz wyskoczy z jakimś idiotyzmem w swoim stylu a notowania znowu polecą....
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: antykieckowy »

Całe szczęście, że PiS ma to do siebie, że jest wrogiem dla samego siebie i stanie się tak jak Jozin napisał.
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: antykieckowy »

Takie małe przypomnienie i podsumowanie "dlaczego Rydzyk nie dostał miejsca na multikleksie" http://wystap.pl/jak-ks-tadeusz-rydzyk-polegl-w-sadach/

oraz kilka ciekawych fragmentów z wywiadu z Rzońcą:
Rzońca pisze:Posłem być trudno w Polsce, ponieważ trwa nagonka na władze, na osoby publiczne. Niestety z przykrością to muszę powiedzieć, ale to jest z pewnością jakaś metoda pewnych środowisk, które chcą – niestety - ośmieszyć wszystko.
Bidula z tego parlamentarzysty... nie dość, że mu tak marnie płacą to jeszcze jest nagonka :(
Kopeć pisze:Jest Pan bardzo znany i ceniony na Podkarpaciu, bardzo skuteczny jako poseł.
A to nowość :D
Rzońca pisze:Nie tak dawno udało mi się – po 6 latach trudów - uzyskać tytuł doktora na Uniwersytecie Jagiellońskim z zakresu zarządzania. Jest to w skrócie cały mój dorobek, nazwijmy to naukowy, aczkolwiek naukowcem się nie czuję, pracuję cały czas politycznie i jestem raczej zawodowym politykiem.
Przynajmniej chłopina się przyznał, że niczego nie potrafi poza byciem "zawodowym politykiem".
Rzońca pisze:Trzeba zdecydowanie poprawić politykę prorodzinną. Polscy rządzący muszą dostrzec polskie matki, polskie rodziny i ich potrzeby. Należy stworzyć program, który zapewni tym rodzinom godne życie . Niestety wiele się w tym temacie obiecuję, ale wciąż mało robi.
- obiecał p. poseł i też nic nie zrobił.
Rzońca pisze:Nie wiadomo kogo też tak naprawdę reprezentuję nasz minister spraw zagranicznych. Wiele z działań ministra Sikorskiego jest dla mnie niezrozumiałych i po prostu szkodliwych dla naszego kraju.
p. Sikorski zapewne reprezentuje tych samych, których reprezentował Lech Kaczyński podpisując traktat lizboński. W obu przypadkach w gronie reprezentowanych nie znalazł się ani jeden Polak.
Ale o L. Kaczyńskim trzeba mówić zawsze dobrze a jak nie da się już mówić tylko dobrze to trzeba przynajmniej milczeć.
Kopeć pisze:- Porozmawiajmy o Telewizji Trwam. Nawet ateiści uważają,że tej telewizji należy się miejsce na multipleksie.
No proszę, czego to się człowiek czasem dowie.

I p. Rzońca o TV Trwam:
Ludzie ci powtarzają pewne slogany mechanicznie, nie zastanawiając się nawet nad nimi. Żyjemy w kraju wolnym, wolnym również dla wszelakich mediów. I takowe telewizje czy programy radiowe również powinny być traktowane na równi z wszystkimi innymi.
p. Rzońca! To właśnie dlatego Trwam nie dostała miejsca na multipexie! Bo jest traktowana na równi z innymi mediami :D

p. Rzońca o likwidacji sentu:
Uważam, że nie przyniosłoby to szczególnie wielkich oszczędności. Natomiast kwestia dotyczy czegoś innego. Dziś bycie posłem nie jest chlubą. Dziś bycie w Sejmie nie jest czymś szczególnym, honorowym. Na nasz Sejm mówi się : „bagno”. Uważam, że tutaj jest zasadniczy problem i meritum tej sprawy, że wybitne jednostki nie chcą dziś kandydować, ponieważ nie chcą być utożsamiane z tym komicznym nieraz środowiskiem. Należałoby oczywiście zmienić.
Kolejny moment szczerości! To prawda, że wybitne jednostki nie chcą zajmować się polityką i dlatego mamy takich polityków jakich mamy. Brawa za samokrytykę.

:hurra:
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin »

antykieckowy pisze:Takie małe przypomnienie i podsumowanie "dlaczego Rydzyk nie dostał miejsca na multikleksie" http://wystap.pl/jak-ks-tadeusz-rydzyk-polegl-w-sadach/
Bogdan, przecież każdy prawdziwy polak doskonale wie, że to jest spisek żydomasonerii :)
ODPOWIEDZ