PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

:rotfl: "działalność ta ma pokazać wyborcom i własnej partii, że jest się osobą kompetentną". https://wpolityce.pl/polityka/163804-pa ... -wykletych Co do gratyfikacji faktycznie mnie uspokoiłeś. Czyli hobby. Kompetencje nie mają znaczenia. Jak cudnie.
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

To i tak poziom wyżej, niż nauczyciele, którzy dyskutują o przemyśle, prawie konstytucyjnym, ruchu drogowym, czy o teologii, w przeświadczeniu, że celem nadrzędnym dyskusji jest upokorzenie dyskutanta.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... To wszystko wynika z wiary w innego czlowieka! Ludziom wydaje się, że jeżeli przeczytali tekst na jakimś popularnym portalu, to tekst musi zawierać prawdę. Bo przecież media nie kłamią, nie manipulują a dziennikarzem nie może być byle kto, tylko osoba mądra i kompetentna. Sami nie mając wiedzy albo nawyków sprawdzania, wklejają linki do jakichś artykułów, dodają swój komentarz, a potem się wielce oburzają, że ktoś to sprawdził i zweryfikował, a oni wyszli na głupków :) A wklejanie linków z facebooka świadczy już o kompletnym zaniku instynktu samozachowawczego, bo jakiś idiota coś napisze, a niektórzy to wklejają na forum ośmieszając się całkowicie :)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

człowiek z lasu pisze:To i tak poziom wyżej, niż nauczyciele, którzy dyskutują o przemyśle, prawie konstytucyjnym, ruchu drogowym, czy o teologii, w przeświadczeniu, że celem nadrzędnym dyskusji jest upokorzenie dyskutanta.
Czuje się pan upokorzony? Ojej... A pan jakiej specjalności, można wiedzieć, bo też się nieźle pan udziela. Niestety przeważnie, jak widać, ad personam. Panie Sun Tzu, inteligentny człowiek nie wychodzi na głupka.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Panie Sun Tzu, inteligentny człowiek nie wychodzi na głupka.
I tu dotykamy dylematu, czy można nazwać "człowiekiem inteligentnym" tego, który "wychodzi na głupka"...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:
Panie Sun Tzu, inteligentny człowiek nie wychodzi na głupka.
I tu dotykamy dylematu, czy można nazwać "człowiekiem inteligentnym" tego, który "wychodzi na głupka"...
Jasne. Zam wiele skądinąd inteligentnych osób, które wierzą w "dobrą zmianę". :hyhy:
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

dragoness pisze:
człowiek z lasu pisze:To i tak poziom wyżej, niż nauczyciele, którzy dyskutują o przemyśle, prawie konstytucyjnym, ruchu drogowym, czy o teologii, w przeświadczeniu, że celem nadrzędnym dyskusji jest upokorzenie dyskutanta.
Czuje się pan upokorzony? Ojej... A pan jakiej specjalności, można wiedzieć, bo też się nieźle pan udziela. Niestety przeważnie, jak widać, ad personam. Panie Sun Tzu, inteligentny człowiek nie wychodzi na głupka.
Trochę Pani się przecenia. Upokorzony nie. Zdegustowany tak. Argymentów ad personam, w takim sensie jak Pani bie używam. Nie nazywam ludzi głupkami, nawet gdy są wobec mnie nieuprzejmi, bo wiem, że to wynika ze słabości. Ja jestem silnym człowiekiem, choć nie ukrywam, że to forum to moja terapia na uporanie się z pewnymi rzeczami. W czym jestem specjalistą? Kurcze. Powiem tyle, że mam duże doświadczenie w budownictwie, szkolnictwie, transporcie, przemyśle, stolarstwie i ciesielstwie. To takie moje najważniejsze zawodowe wyzwania, w sensie te, które mile wspominam, ale zawodów mam jeszcze kilka oprócz tego. Jak się wychodzi z wielkiej biedy, trzeba dużo umieć, żeby nie utopić się.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Zam wiele skądinąd inteligentnych osób, które wierzą w "dobrą zmianę". :hyhy:
Eee... Znam parę osób, które wierzą w to, że PiS łamie Konstytucję albo, że Platforma wygra wybory... I wierzą, że Tusk Donald wróci na "białym koniu" i wygra wybory prezydenckie... Wniosek: ludzie wierzą w różne rzeczy...
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

PIS ma poparcie wśród wyborców ideowych. Zresztą tak powinno być, bo partie polityczne powinny opierać swoją działalność na ideologii. Reszta to wyborcy bezideowi i dlatego opozycja odcięta od bezwzględnego poparcia massmediów, nie może zdecydować jaki kolor marszu wybrać. Już nie mówię o tym, że nawet z rozwaleniem balonika o mur mają problem.
Dziwne jest to, że przeciwnicy PISu są tak agresywni w dyskusjach. Wręcz epatują rozpolitykowaniem, a jedune ich tezy to nienawiść do kaczora. Pomimo tego, że nazywają się inteligencją, nie są w stanie pojąć, że w całej tej grze, nie chodzi o żadne nazwiska. Kaczyński, usuwając się w cień, próbuje im to uświadomić.
Chciałbym na żywo zobaczyć protest tupany o ogrodzenie, w pozycji horyzontalnej.
Ostatnio zmieniony 19 stycznia 2018, 14:30 przez człowiek z lasu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

człowiek z lasu pisze:
dragoness pisze:
człowiek z lasu pisze:To i tak poziom wyżej, niż nauczyciele, którzy dyskutują o przemyśle, prawie konstytucyjnym, ruchu drogowym, czy o teologii, w przeświadczeniu, że celem nadrzędnym dyskusji jest upokorzenie dyskutanta.
Czuje się pan upokorzony? Ojej... A pan jakiej specjalności, można wiedzieć, bo też się nieźle pan udziela. Niestety przeważnie, jak widać, ad personam. Panie Sun Tzu, inteligentny człowiek nie wychodzi na głupka.
Trochę Pani się przecenia. Upokorzony nie. Zdegustowany tak. Argymentów ad personam, w takim sensie jak Pani bie używam. Nie nazywam ludzi głupkami, nawet gdy są wobec mnie nieuprzejmi, bo wiem, że to wynika ze słabości. Ja jestem silnym człowiekiem, choć nie ukrywam, że to forum to moja terapia na uporanie się z pewnymi rzeczami. W czym jestem specjalistą? Kurcze. Powiem tyle, że mam duże doświadczenie w budownictwie, szkolnictwie, transporcie, przemyśle, stolarstwie i ciesielstwie. To takie moje najważniejsze zawodowe wyzwania, w sensie te, które mile wspominam, ale zawodów mam jeszcze kilka oprócz tego. Jak się wychodzi z wielkiej biedy, trzeba dużo umieć, żeby nie utopić się.
Akurat to nie ja nazywam oponentów głupkami. Pomylił pan interlokutorów. I nie upokarzam nikogo, nawet jeśli twierdzi uparcie, że ślina to deszcz.
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

W dyskusji o WOŚP nazwała Pani człowieka głupim, co jest dla Pani dyskwalifikujące. Nie można Pani traktować poważnie.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

W żadnym komentarzu pod artykułami o WOŚP nie nazwałam nikogo głupim. W przeciwieństwie do pana, który użył w stosunku do dyskutanta na forum słowa doopek. Cóż.... Obrażać można, jak również dokładnie widać w pana przypadku, nie używając słów nieparlamentarnych, lecz delikatnych sugestii. Szczególnie celują w tym niektóre kręgi.
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

Rzeczywiście. Komentarz zniknął, jako zawierajăcy obražliwe treści. Natomiasy ja nazwałem kolegę du..kiem. Zna Pani tylko jeden sposób uzupełnienia wielokropka?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

człowiek z lasu pisze:Rzeczywiście. Komentarz zniknął, jako zawierajăcy obražliwe treści. Natomiasy ja nazwałem kolegę du..kiem. Zna Pani tylko jeden sposób uzupełnienia wielokropka?
Ostatni raz tak słaby wykręt usłyszałam pracując w zawodówce.
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

Tyle, że ja nie muszę się od niczego wykręcać. Interesowało mnie to, jak sobie zagadkę rozwiąże adresat i celowo mu ją zadałem. Liczyłem, że wejdzie na Pani poziom deszyfracji i tak się stało. A ja miałem co innego na myśli ;).
ODPOWIEDZ