PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Mosznicki pisze:
Sun Tzu pisze:Taaak... A Anka Grodzka jest kobietą...
Potwierdzenie moich słów :D
Taaak... To był post dla inteligentnych, więc nie dziw się, że nie zrozumiałeś...
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

grzeh pisze:
dragoness pisze:
grzeh pisze:eksperci z gazetypl, wp oraz onetu wiedzą najlepiej ;)
Przynajmniej oglądali sztukę, a nie łykają jak pelikany wszystkie "rewelacje".
Przynajmniej oglądali sztukę
„Klątwa” bez sceny ze zbiórką pieniędzy na zabójcę Kaczyńskiego. Ataki na Kościół pozostają
https://www.pch24.pl/klatwa-bez-sceny-z ... 554,i.html
Przypomnijmy, że „Klątwa” w opinii polskiego episkopatu jest spektaklem noszącym znamiona bluźnierstwa. „Podczas spektaklu dokonuje się publiczna profanacja krzyża, przez co ranione są uczucia religijne chrześcijan, dla których krzyż jest świętością. Oprócz symboli religijnych znieważa się osobę św. Jana Pawła II, co jest to szczególnie bolesne dla Polaków. Ponadto nie może być przyzwolenia na nawoływanie do nienawiści i deprecjonowania ludzkiego życia. Podobnie nie można się zgodzić na znieważanie flag państwowych, w tym przypadku flagi Państwa Watykańskiego” - powiedział w komunikacie ks.Paweł Rytel-Andrianik, rzecznik Konferencji Episkopatu Polski.
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: Powiedział ksiądz... Wow. I też, widać, "zrozumial" przekaz. Może niech już niedługo zamiast krytyków teatralnych ksieza-recenzenci-cenzorzy zaczną działać?
A podobno chcecie suwerenności... Ale rozumiem, że nie względem państwa Watykan. :D
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

Sun Tzu pisze:
Mosznicki pisze:
Sun Tzu pisze:Taaak... A Anka Grodzka jest kobietą...
Potwierdzenie moich słów :D
Taaak... To był post dla inteligentnych, więc nie dziw się, że nie zrozumiałeś...
Już dawno zauważyłem, że prawie masochistycznie uwielbiasz się pogrążac :hyhy:
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

Mosznicki pisze:
grzeh pisze:
dragoness pisze: Przynajmniej oglądali sztukę, a nie łykają jak pelikany wszystkie "rewelacje".
Przynajmniej oglądali sztukę
„Klątwa” bez sceny ze zbiórką pieniędzy na zabójcę Kaczyńskiego. Ataki na Kościół pozostają
https://www.pch24.pl/klatwa-bez-sceny-z ... 554,i.html
Przypomnijmy, że „Klątwa” w opinii polskiego episkopatu jest spektaklem noszącym znamiona bluźnierstwa. „Podczas spektaklu dokonuje się publiczna profanacja krzyża, przez co ranione są uczucia religijne chrześcijan, dla których krzyż jest świętością. Oprócz symboli religijnych znieważa się osobę św. Jana Pawła II, co jest to szczególnie bolesne dla Polaków. Ponadto nie może być przyzwolenia na nawoływanie do nienawiści i deprecjonowania ludzkiego życia. Podobnie nie można się zgodzić na znieważanie flag państwowych, w tym przypadku flagi Państwa Watykańskiego” - powiedział w komunikacie ks.Paweł Rytel-Andrianik, rzecznik Konferencji Episkopatu Polski.
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: Powiedział ksiądz... Wow. I też, widać, "zrozumial" przekaz. Może niech już niedługo zamiast krytyków teatralnych ksieza-recenzenci-cenzorzy zaczną działać?
A podobno chcecie suwerenności... Ale rozumiem, że nie względem państwa Watykan. :D

Całkiem niedawno z tego co pamiętam, to byłeś oburzony że ktoś gwiazde Dawida na murze sponiewierał (?)
ale już obrażanie innej religii to dla Ciebie jest w porządku?
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

Dziecko drogie, uczeszczasz na nauki do Sun Tzu?
Nawiasem mówiąc, widziałeś gdzieś krzyż na szubienica lub napis "chrześcijanie do gazu"?
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

Mosznicki pisze:Dziecko drogie, uczeszczasz na nauki do Sun Tzu?
Nawiasem mówiąc, widziałeś gdzieś krzyż na szubienica lub napis "chrześcijanie do gazu"?
dlaczego próbujesz mnie obrażać i unikasz odpowiedzi?
obrażanie innej religii to dla Ciebie jest w porządku?
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

grzeh pisze:
Mosznicki pisze:Dziecko drogie, uczeszczasz na nauki do Sun Tzu?
Nawiasem mówiąc, widziałeś gdzieś krzyż na szubienica lub napis "chrześcijanie do gazu"?
dlaczego próbujesz mnie obrażać i unikasz odpowiedzi?
obrażanie innej religii to dla Ciebie jest w porządku?
Dlaczego jesteś taki dziecinny? Tylko udajesz, że nie czaisz czy faktycznie jesteś tak mało rozgarniety?
PS co najwyżej traktuje Cię protekcjonanie, ale nie obraźliwie. Obraża jest Twoje stanowisko. Obraża dla inteligencji.
Ostatnio zmieniony 22 stycznia 2019, 22:48 przez Mosznicki, łącznie zmieniany 1 raz.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Obrazek

Taaak...
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

Mosznicki pisze: Dlaczego jesteś taki dziecinny? Tylko udajesz, że nie czaisz czy faktycznie jesteś tak mało rozgarniety?
PS co najwyżej traktuje Cię protekcjonanie, ale nie obraźliwie. Obraża jest Twoje stanowisko. Obraża dla inteligencji.
znowu próbujesz mnie obrażać

więc przypominam:
zacytowałem stanowisko rzecznika Konferencji Episkopatu Polski - na co Ty zareagowałeś prywatnym atakiem na mnie.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

Sun Tzu pisze:Obrazek

Taaak...
Czy to scena ze sztuki i ma dowodzic jej blyznierczosci?
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

grzeh pisze:
Mosznicki pisze: Dlaczego jesteś taki dziecinny? Tylko udajesz, że nie czaisz czy faktycznie jesteś tak mało rozgarniety?
PS co najwyżej traktuje Cię protekcjonanie, ale nie obraźliwie. Obraża jest Twoje stanowisko. Obraża dla inteligencji.
znowu próbujesz mnie obrażać

więc przypominam:
zacytowałem stanowisko rzecznika Konferencji Episkopatu Polski - na co Ty zareagowałeś prywatnym atakiem na mnie.
Przypominam, że napisałem, iż stanowisko dyrekcji teatru jest jasne. W obu kwestiach. Słowa ów księdza jedynie wpisuje się właśnie w to, do czego owo stanowisko się odnosi. Mam jeszcze bardziej łopatologicznie?
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

Mosznicki pisze:
grzeh pisze:
Mosznicki pisze: Dlaczego jesteś taki dziecinny? Tylko udajesz, że nie czaisz czy faktycznie jesteś tak mało rozgarniety?
PS co najwyżej traktuje Cię protekcjonanie, ale nie obraźliwie. Obraża jest Twoje stanowisko. Obraża dla inteligencji.
znowu próbujesz mnie obrażać

więc przypominam:
zacytowałem stanowisko rzecznika Konferencji Episkopatu Polski - na co Ty zareagowałeś prywatnym atakiem na mnie.
Przypominam, że napisałem, iż stanowisko dyrekcji teatru jest jasne. W obu kwestiach. Słowa ów księdza jedynie wpisuje się właśnie w to, do czego owo stanowisko się odnosi. Mam jeszcze bardziej łopatologicznie?
Mosznicki. A kiedy obecna totalna opozycja mówiļa o kaczce po smoleńsku, miaļa na myśli kaczkę po smoleńsku. A kiedy wilk mówił do czerwonego kapturka, že ma duże uszy, by ją lepiej słyszeć to chciał jă po prostu lepiej słyszeć. A kiedy wykreślono scenę kwesty, jak mówi aktorka na nagraniu: brutalnie wykreślono tą scenę, by uczcić śmierć Adamowicza, to po co to zrobiono, skoro mowa o inteligencji i myśleniu. Wykreślać "antyprzemocowâ" scenę, by uczcić ofiarę przemocy to już hejt, czy jeszcze tylko brak szacunku? A kiedy Owsiak mówi, że nie ma nic wspólnego z tym całym zamieszaniem, to jakie zamieszanie ma na myśli?
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/jerzy-o ... it/mllpveh
Trzeci akapit artykułu jest dla mnie kompleyną zagadką. Jakie wydarzenie pan Owsiak nazywa całym tym zamieszaniem?
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

[quote="człowiek


obecna totalna opozycja mówiļa o kaczce po smoleńsku, miaļa na myßli kaczkę po smoleńsku. A kiedy wilk mówił do czerwonego kapturka, že ma duże uszy, by ją lepiej słyszrć to chciał jâ lepiej słyszeć. A kiedy wykreślono scenę kwesty, jak mówi aktorka na nagraniu: brutalnie wykreślono tą scenę, by uczcić śmierć Adamowicza, to po co to zrobiono, skoro mowa o ibteligencji i myśleniu. Wykreślać "antyprzemocowâ" scenę, by uczcić ofiarę przemocy to już hejt, czy jeszcze tylko brak szacunku? A kiedy Owsiak mówi, że nie ma nic wspólnego z tym całym zamieszaniem, to jakie zamieszanie ma na myśli?[/quote]

Po pierwsze nie wiem, czy cała. Po drugie, stwierdzenie faktu bycia martwym chyba nie jest nawoływanie do zabijania, prawda? Już trochę za późno. Przede wszystkim jednak to słyszę to pierwszy raz i raczej nie ma symetrii. Nawet że słynnym "dozynaniem watahy", co nie było dosłowne, acz niesmaczne. Tymczasem rzeczy typu "akt zgonu" i autorstwo, charakter działalności i filozofii, rodzą faktyczne obawy.
Nie znam cytatu z Owsiaka i kontekstu. Wiem, że jest "winny", bo gdyby nie finał, nie byłoby zdarzenia.
A jak się kręci film o Zagładzie, to dla gloryfikacji przemocy?
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Mosznicki »

Jak czytamy, Orkiestra się sama nie ochrania. A poza tym polityczną inspiracja do tego, co sie stalo, nie leży po stronie, nazwijmy to, "obozu" Owsiaka.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

Mosznicki pisze:Jak czytamy, Orkiestra się sama nie ochrania. A poza tym polityczną inspiracja do tego, co sie stalo, nie leży po stronie, nazwijmy to, "obozu" Owsiaka.
PILNUJMY POLSKI (ODC. 40) - TO BYŁA PROFESJONALNA EGZEKUCJA
https://www.youtube.com/watch?v=37wFIQ4yriQ
ODPOWIEDZ