PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6310
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Proszę wybaczyć, ale ani nie znam szczegółów sprawy Rybaka, ani za bardzo nie kojarzę tego, kim jest Międlar. Ani nawet nie wiem, dlaczego Rybak nagle stał się "bohaterem mediów"... Mógłbyś mi to jakoś naświetlić?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18440
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:Proszę wybaczyć, ale ani nie znam szczegółów sprawy Rybaka, ani za bardzo nie kojarzę tego, kim jest Międlar. Ani nawet nie wiem, dlaczego Rybak nagle stał się "bohaterem mediów"... Mógłbyś mi to jakoś naświetlić?
Udawanie idioty - level Asia :rotfl:
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Łyssy »

Sun Tzu pisze:Proszę wybaczyć, ale ani nie znam szczegółów sprawy Rybaka, ani za bardzo nie kojarzę tego, kim jest Międlar. Ani nawet nie wiem, dlaczego Rybak nagle stał się "bohaterem mediów"... Mógłbyś mi to jakoś naświetlić?
Zatem się powtórzę - Ach,ta pańska wybiórczość......zwykle na prawie każdy temat ma Pan tak wiele do napisania,zwłaszcza gdy atakowana jest partia rządząca, a tu nagle taki deficyt informacyjny.......niebywałe.. :padam:
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6310
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Rozumiem, że wszystkich przyzwyczaiłem do myśli, że mam nietypowe zainteresowania ale są rzeczy, które mnie po prostu nie interesują... Więc powtórzę pytanie: czy mógłbyś mi wytłumaczyć czego dotyczy sprawa Rybaka?
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Łyssy »

Nie daje się na to nabrać.....sorry..
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Łyssy »

Nie wiem jak Wy ale temu młodemu człowiekowi wróżę wspaniałą karierę dziennikarską...

Obrazek
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6310
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Hmm... Zanegujesz, że w czasie II wojny swiatowej na terenie GG za ukrywanie żydów groziła kara śmierci? A może zanegujesz, że najwięcej drzewek w Yad Vashem posadzono na cześć Polaków ratujących żydów? Aaa... wiem... negujesz zapewne to, że w Polsce działa tzw. "agentura wpływu"...
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Łyssy »

Czy Pan ma problemy ze zrozumieniem prostego tekstu ? Napisałem wszak, że wróżę mu wspaniałą karierę. Gdzie znajduje Pan tu cień negacji ???
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6310
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... Zapomniałeś Łyssy napisać, któremu wróżysz wspaniałą karierę...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18440
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:Taaak... Zapomniałeś Łyssy napisać, któremu wróżysz wspaniałą karierę...
Ależ Ziemowitowi, oczywiście. Tacy dziennikarze są w cenie.
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Łyssy »

Sun Tzu pisze:Taaak... Zapomniałeś Łyssy napisać, któremu wróżysz wspaniałą karierę...
Oczywiście, że Panu Ziemowitowi - to chyba oczywista oczywistość.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18440
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

A taką mamy w Polsce obronę życia. Gdzie pikiety? Gdzie Ordo Iuris i Kaja Godek? https://wiadomosci.wp.pl/wczesniaki-bez ... wiadomosci
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

Odmawia refundacji leku, który mógłby. Tzn . Jakiego leku, i w jakim sensie mogłoby być zagrożone życie? Wiadomość na uspokojenie sumienia osób, które manifestują w obronie leczenia przez zabijanie. Zero nazw, konkretów, statystyk. Uspokoiło pani sumienie? Czuje się pani choć troszkę lepsza, niż pisiory przeciwne zabijaniu? Gratuluję.
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Łyssy »

dragoness pisze:A taką mamy w Polsce obronę życia. Gdzie pikiety? Gdzie Ordo Iuris i Kaja Godek? https://wiadomosci.wp.pl/wczesniaki-bez ... wiadomosci
Kaja Godek ? Może na imprezie patriotycznej.. :hyhy:
Obrazek
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18440
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

człowiek z lasu pisze:Odmawia refundacji leku, który mógłby. Tzn . Jakiego leku, i w jakim sensie mogłoby być zagrożone życie? Wiadomość na uspokojenie sumienia osób, które manifestują w obronie leczenia przez zabijanie. Zero nazw, konkretów, statystyk. Uspokoiło pani sumienie? Czuje się pani choć troszkę lepsza, niż pisiory przeciwne zabijaniu? Gratuluję.
http://www.rynekzdrowia.pl/Uslugi-medyc ... 689,8.html http://krakow.wyborcza.pl/krakow/7,4442 ... iakow.html zaspokoiłam żądzę wiedzy? Te dzieci już się urodziły, więc można je szybciutko ochrzcić i niech umierają.
ODPOWIEDZ