PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

5 stów i rodzina ustawiona. Tak mogą myšleć tylko ludzie z pogardą spoglądający na innych.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3955
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

człowiek z lasu pisze:Te wszystkie tajemnicze zgony ważnych osób, w tym szefa kancelarii premiera były niczym innym, jak przejawem istnienia demokratycznego państwa prawa. Nikogo nie dziwiły, nikt nie bronił demokracji, bo miała się dobrze. Teraz to co innego.
....
tak mi sie przypomniało:
Seryjny Samobójca
https://www.youtube.com/watch?v=czS2MQD-zaE
(wersja jakaś nowa..)

w sumie to ciekawe, dlaczego teraz nie ma takich tajemniczych zgonów, dlaczego teraz nie ma rozrób na Marszu Niepodległości. Czy służby zaczęły działać, czy może przestały działać? ;)
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

grzeh pisze:
człowiek z lasu pisze:Te wszystkie tajemnicze zgony ważnych osób, w tym szefa kancelarii premiera były niczym innym, jak przejawem istnienia demokratycznego państwa prawa. Nikogo nie dziwiły, nikt nie bronił demokracji, bo miała się dobrze. Teraz to co innego.
....
tak mi sie przypomniało:
Seryjny Samobójca
https://www.youtube.com/watch?v=czS2MQD-zaE
(wersja jakaś nowa..)

w sumie to ciekawe, dlaczego teraz nie ma takich tajemniczych zgonów, dlaczego teraz nie ma rozrób na Marszu Niepodległości. Czy służby zaczęły działać, czy może przestały działać? ;)
Za czasów demokracji nikt się nie zastanawiał dlaczego ludzie umierają w piątek wieczorem. Wolno im było, więc umierali dusząc się przypadkiem o leżący kabel od odkurzacza.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3955
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

człowiek z lasu pisze:Za czasów demokracji nikt się nie zastanawiał dlaczego ludzie umierają w piątek wieczorem. Wolno im było, więc umierali dusząc się przypadkiem o leżący kabel od odkurzacza.
powiem szczerze że nie wiem dlaczego takie samobójstwa się teraz nie wydarzają.
wszyscy już zmarli (Ci którzy mieli popełnić samobójstwo), czy może jednak.. niestety bez udziału zaplecza w formie policji/prokuratury jest to trudne do przeprowadzenia?

Myślę że kandydatów nie brakuje, może brak jakiejś wielkiej imprezy sportowej jak 16czerwca2012?

i jeszcze jedno, 'oficjalne ustalenia' prokuratury co do śmierci technika pokładowego z Jak'a..
to akurat nie wiem gdzie znaleźć ale jest warte odnalezienia, tzn w jaki sposób prokuratura opisała 'to samobójstwo' tak na szybko:
ndb2010 Chor. Remigiusz Muś przywiązany liną? http://niepoprawni.pl/blog/1945/chor-re ... azany-lina

tagi: Smolensk
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

dragoness, tak trudno Ci zrozumieć że niektórzy wolą mieć rodzinę niż robić za marne grosze? Taki jest cel 500+
Czy Ty wiesz wogóle że Polska się wyludnia? Celem tej reformy nie jest zatrudnianie Polaków w zachodnich hipermarketach.

cytat:
Program 500+ nie promuje zatrudnienia, a może sprzyjać wzrostowi bierności zawodowej.

Pozwól aby dziewczyna/przyszła matka sama zdecydowała czy chce urodzić dzieci, czy chce iść do pracy. Bo teraz poniekąd ma taki wybór.
Grzehu, tak trudno ci zrozumieć, że nie ma pracujących, nie ma podatków, składek na ZUS, co za tym idzie nie będzie pieniążków z socjalu, a pieleszone przez niepracujących rodziców dzieci powielą ich zachowania w przyszłości? Liczy się tylko wyhodowanie bezwolnego stada, stawiającego krzyżyk w odpowiedniej kratce.
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

Tak. Ludzie nie pracują, bo dostali 500 stów od złego PISu. Czy leci z nami pilot?
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

grzeh pisze: dragoness, tak trudno Ci zrozumieć że niektórzy wolą mieć rodzinę niż robić za marne grosze? Taki jest cel 500+
Czy Ty wiesz wogóle że Polska się wyludnia? Celem tej reformy nie jest zatrudnianie Polaków w zachodnich hipermarketach.
NaPiSz mi proszę grzehu, czy jesteś aż takim ignorantem czy takim idiotą ?
Nie mam zamiaru cię obrazić, po prostu chciałbym wiedzieć jak mam traktować takie wPiSy z twojej strony...
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3955
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

dragoness pisze:Grzehu, tak trudno ci zrozumieć, że nie ma pracujących, nie ma podatków, składek na ZUS, co za tym idzie nie będzie pieniążków z socjalu, a pieleszone przez niepracujących rodziców dzieci powielą ich zachowania w przyszłości? Liczy się tylko wyhodowanie bezwolnego stada, stawiającego krzyżyk w odpowiedniej kratce.
Jozin.1 pisze:NaPiSz mi proszę grzehu, czy jesteś aż takim ignorantem czy takim idiotą ?
Nie mam zamiaru cię obrazić, po prostu chciałbym wiedzieć jak mam traktować takie wPiSy z twojej strony...
Nie znam się za bardzo na ekonomi, ale uważam że 500+ jest programem przyszłościowym. Nie jest obliczony na doraźną sytuacje polityczą ale na skutki długofalowe minimum 20-40lat. Nie wiem czy "bezwolne stado" bedzie stawiało krzyżyk w odpowiednim miejscu bo chyba nikt nie zamierza programu likwidować, a nawet więcej są chyba głosy od opozycji żeby dawać na każde dziecko. To że jest to jakieś rozdawnictwo to pewnie prawda, ale dzięki temu unikniemy wyludniania się państwa (przynajmniej taki jest cel) Problem będzie jak zatrzymać później tych ludzi aby nie powyjeżdżali ale PiS pewnie liczy że przemysł ruszy.
Pozatym nie ma w Polsce przymusu rodzenia dzieci, każda przyszła matka ma prosty wybór: rodzina i dzieci albo praca dostatek i dobrobyt ;)
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6311
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

człowiek z lasu pisze:Tak. Ludzie nie pracują, bo dostali 500 stów od złego PISu. Czy leci z nami pilot?
Czy Ty wiesz, jak za te 500 zeta na miesiąc można luksusowo żyć? Ludzie masowo prace rzucają, pralki i lodówki kupują, z Niemiec sportowe auta sprowadzają! Dragoness się przebranżowiła i została ekonomistką! Żeby ekonomistką, Ona została nawet makroekonomistką - taką żeńska wersją Ryska Petru :rotfl:
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

człowiek z lasu pisze:Tak. Ludzie nie pracują, bo dostali 500 stów od złego PISu. Czy leci z nami pilot?
Oczywiście, sam znam przynajmniej trzy takie przypadki..... zarobki 1650, 500+ na 3 dzieci czyli "robi" za 150, to mu się "nie opłaca"...
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

grzeh pisze:
dragoness pisze:Grzehu, tak trudno ci zrozumieć, że nie ma pracujących, nie ma podatków, składek na ZUS, co za tym idzie nie będzie pieniążków z socjalu, a pieleszone przez niepracujących rodziców dzieci powielą ich zachowania w przyszłości? Liczy się tylko wyhodowanie bezwolnego stada, stawiającego krzyżyk w odpowiedniej kratce.
Jozin.1 pisze:NaPiSz mi proszę grzehu, czy jesteś aż takim ignorantem czy takim idiotą ?
Nie mam zamiaru cię obrazić, po prostu chciałbym wiedzieć jak mam traktować takie wPiSy z twojej strony...
Nie znam się za bardzo na ekonomi, ale uważam że 500+ jest programem przyszłościowym. Nie jest obliczony na doraźną sytuacje polityczą ale na skutki długofalowe minimum 20-40lat. Nie wiem czy "bezwolne stado" bedzie stawiało krzyżyk w odpowiednim miejscu bo chyba nikt nie zamierza programu likwidować, a nawet więcej są chyba głosy od opozycji żeby dawać na każde dziecko. To że jest to jakieś rozdawnictwo to pewnie prawda, ale dzięki temu unikniemy wyludniania się państwa (przynajmniej taki jest cel) Problem będzie jak zatrzymać później tych ludzi aby nie powyjeżdżali ale PiS pewnie liczy że przemysł ruszy.
Pozatym nie ma w Polsce przymusu rodzenia dzieci, każda przyszła matka ma prosty wybór: rodzina i dzieci albo praca dostatek i dobrobyt ;)
Ponawiam pytanie : ignorant czy idota ?
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

Może to ci pomoże w "myśleniu" ???

Obrazek
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6311
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

To ten, który uważa, że należy zalegalizować narkotyki? Jako rodzic powinieneś w pełni popierać możliwość zakupu narkotyków w szkolnym sklepiku! W końcu, jak wolność to wolność...
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

Tu jest o socjalu - proszę nie rozmywać tematu...,
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6311
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Uuu... Czyli jak ci się coś podoba, to Milton Friedman jako guru, jak ci się coś nie podoba to jednak lepiej, żeby Państwo interweniowało... Jak to się nazywa to słowo na "h"? Hipokryzja?

p.s.

Jacy wy, anty-PiS-y jesteście zabawne...
ODPOWIEDZ