PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18363
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:Wolę się upewnić. Ale widzę, że znowu masz problem z udzieleniem odpowiedzi...
Nie. Po prostu przykro mi, że osobnik uważający się za dorosłego zachowuje się idiotyczniej od moich nieletnich uczniów. Ale ok, I'll make your day; Chamskie i prymitywne zachowanie osób nagranych na filmiku. Nigdy nie twierdziłabym inaczej. Wszystkim popierającym rząd nieodmiennie życzę zdrowia dla nich i dla ich poczętych i urodzonych dzieci.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... Czyli prymitywnymi kanaliami nie jest hołota z Ubywateli RP i Warszawskiego Strajku Kobiet traktująca osobę z niepełnosprawnością intelektualną niczym wytresowaną małpę w cyrku tylko ja, bo od przedstawicielki Totalnej opozycji oczekuję jednoznacznej deklaracji! Brawo pani magister! :rotfl:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18363
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:Taaak... Czyli prymitywnymi kanaliami nie jest hołota z Ubywateli RP i Warszawskiego Strajku Kobiet traktująca osobę z niepełnosprawnością intelektualną niczym wytresowaną małpę w cyrku tylko ja, bo od przedstawicielki Totalnej opozycji oczekuję jednoznacznej deklaracji! Brawo pani magister! :rotfl:
Lecz się człowieku. Ze wszystkich obsesji. Na początek z obsesji na punkcie mojego wykształcenia, następnie na punkcie moich politycznych sympatii, a na koniec z mesjanizmu. Kolejnośc dowolna w sumie, ważne, żeby zadziałało.
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

To jest forum dyskusyjne. Każdy ma prawo mieć swoje poglądy, dzielić się nimi na forum, ale też liczyć się z opiniami przeciwnymi. Przypuszczam, że ludzie o poglądach konserwatywnych, patriotycznych i narodowych również. Co ciekawe. Od nas ta druga strona wręcz domaga się jednoznacznej odpowiedzi, zwłaszcza gdy atakuje PIS, KK, żołnierzy podziemia niepodległościowego itp. Brak odpowiedzi jest traktowany jak kompromitacja, porażka i chowanie głowy w piasek. Niestety ludzie reprezentyjący poglądy przeciwne narodowo-konserwatywnym mają, o czym przekonałem się wielokrotnie, bardzo małą wiedzę ogólną, nie mówiąc już o prawie, czy nawet życiu, ponieważ wywodzą przekonanie o swojej mądrości z powtarzanej od dziesiątek lat maksymy, że na PIS, AWS, ugrupowania chrześcijańsko-narodowe głosują ludzie ze ściany wschodniej, nie potrafiący obsługiwać instagrama. W zderzeniu z faktami przeczącymi ich wyobrażeniu, wpajanemu przez media, wszyscy reagują tak samo, mianowicie zarzucają chamstwo, bezczelność każdemu, kogo argumentów nie potrafią pokonać. W mediach społecznościowych usuwa się całe wątki, w których jeden pisior udowadnia ociężałość umysłową całej grupie obrażających go postępowców, czy ateistów..
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18363
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Nazywam się milion, bo za miliony kocham i cierpię katusze....
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: człowiek z lasu »

dragoness pisze:Nazywam się milion, bo za miliony kocham i cierpię katusze....
Dokładnie. Ten cytat pasuje do dyskusji, jak Marsz weselny do pogrzebu. O to mi właśnie chodzilo.
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

Komentarz Tygodnia: Jak mogą nas oskubać z pieniędzy...
https://www.youtube.com/watch?v=M_YMqnDvNtE
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18363
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

człowiek z lasu pisze:
dragoness pisze:Nazywam się milion, bo za miliony kocham i cierpię katusze....
Dokładnie. Ten cytat pasuje do dyskusji, jak Marsz weselny do pogrzebu. O to mi właśnie chodzilo.
Bardzo pasuje. Dokładnie ilustruje stan ducha i umysłu. Nota bene na pogrzebie prawdziwy katolik powinien się cieszyć, że jego bliźni ukochany już w lepszym świecie. Panie grzehu: Nie jestem taką Alfą i Omegą jak szanowni interlokutorzy moi w osobach człowieka z lasu, Sun Tzu, czy gary, wsprost przeciwnie, tępa ze mnie kodziara, mordująca nienarodzonych, ale tak sobię myślę, że gdyby ta ustawa miała niczym nie skutkować, to by jej nie uchwalano. Co do oskubania z pieniędzy przeciez z każdego normalnego programu informacyjnego, a i z tego forum, dowiadujemy się, że polska gospodarka jest w kwitnącym stanie, mamy nadwyżkę budżetową, więc nawet jeśli wskutek 447 przegramy w jakimś międzynarodowym trybunale, to bedzie nas stać, aby zapłacić. Powiem więcej. Polskę nawet stać, aby wykupić amerykańską ziemię. Po kawałeczku. Już przecież zaczynamy to robić.
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

Słowo na dobranoc ;)

Obrazek
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Jezu! Przecież cię nikt nie podejrzewa, że rozumiesz cokolwiek z tego, co Mateusz Morawiecki mówi...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18363
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Pan Karnowski odpłynął... a przecież, jak mówiła p. Szydlo "Wystarczy nie kraść", a w tym konkretnym przypadku po prostu ograniczyć rządowe wydatki w ramach "dobrej zmiany". https://wpolityce.pl/polityka/394687-rz ... t-w-sejmie
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Aha! Deklarowane współczucie - tak; oddanie jakiejś małej części swojej kasy - nie! Jak ja lubię hipokrytów :D
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

dragoness pisze:Pan Karnowski odpłynął... a przecież, jak mówiła p. Szydlo "Wystarczy nie kraść", a w tym konkretnym przypadku po prostu ograniczyć rządowe wydatki w ramach "dobrej zmiany". https://wpolityce.pl/polityka/394687-rz ... t-w-sejmie
Chyba nie spodziewałaś się, że władza sobie ujmie.... Przecież metropolita Sasin już to wyjaśnił :)
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

Mundek, Sygnalista, koronkowiec złocisty, grzehu - dołączyliście już ???

Obrazek
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3904
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

dragoness pisze:Panie grzehu: Nie jestem taką Alfą i Omegą jak szanowni interlokutorzy moi w osobach człowieka z lasu, Sun Tzu, czy gary, wsprost przeciwnie, tępa ze mnie kodziara, mordująca nienarodzonych, ale tak sobię myślę, że gdyby ta ustawa miała niczym nie skutkować, to by jej nie uchwalano. Co do oskubania z pieniędzy przeciez z każdego normalnego programu informacyjnego, a i z tego forum, dowiadujemy się, że polska gospodarka jest w kwitnącym stanie, mamy nadwyżkę budżetową, więc nawet jeśli wskutek 447 przegramy w jakimś międzynarodowym trybunale, to bedzie nas stać, aby zapłacić. Powiem więcej. Polskę nawet stać, aby wykupić amerykańską ziemię. Po kawałeczku. Już przecież zaczynamy to robić.
Michalkiewicz u Gadowskiego: Jeśli dojdzie do roszczeń (bilion zł), Żydzi zrealizują je w „naturze"
https://www.youtube.com/watch?v=Pt4A2wo0VzQ

Gadowski i Michalkiewicz oraz chyba wrealu24 tylko oni o tym trąbili od dawna.
Niestety ani obecne władze ani opozycja tego nie zauważa (albo uważają że nic się nie stało).
to jest to czego nie widać w polityce. Zobaczymy
ODPOWIEDZ