PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

a ja mam wrażenie, że uciekłeś w trakcie lobotomii....
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

Ja pierdzielę, czego te niemieckie gazety nie wymyślą byle dowalić dojnej zmianie...

Obrazek

Kto w to uwierzy ??? Przecież poseł Pięta może uwieść co najwyżej płytę chodnikową....

Kto stoi za tą kobietą ??? Służby powinny się nią szybko zająć...

Nie żartuję...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Z jaką idiotką sypia Pięta to mnie osobiście wisi. Ważniejsze jest "ukremlowienie" budynku sejmu https://wiadomosci.onet.pl/kraj/marszal ... mu/4c4kwe2
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

PiS czerpie ze sprawdzonych metod....

Ta kobieta kręciła się też koło prezydenta....
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: gara »

dragoness pisze:Z jaką idiotką sypia Pięta to mnie osobiście wisi. Ważniejsze jest "ukremlowienie" budynku sejmu https://wiadomosci.onet.pl/kraj/marszal ... mu/4c4kwe2
Gdyby wpuszczono dziennikarzy podczas malowania to byłby jazgot że PiS chce ich otruć. Totalniacy to już mają całkiem nawalone we łbie.

Inna sprawa, że w Sejmie tak jak w każdym normalnym państwie powinno działać centrum prasowe A dostęp dziennikarzy do miejsc takich jak główny hol powinien być ograniczony. Polska to jakiś bantustan pod tym względem. Adrianiu i Kubunio okupują sejm.z nawiedzonym matkami i robią sobie z niego pole namiotowe. To jest kabaret. Brakuje jeszcze żeby menele zrobili sobie tam składzik z wódką.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Taki to "remont", jak przedtem "deratyzacja", czy "zagrożenie epidemiologiczne".
Brakuje jeszcze żeby menele zrobili sobie tam składzik z wódką
a restauracja sejmowa z alkoholem w miejscu pracy to, przepraszam, co? Nota bene, sejm nie jest wlasnością posłów, tylko ich miejscem pracy.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6310
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... Wiedza pani magister nt. wejścia i poruszania się po firmach jest naprawdę mocno ograniczona... Przy okazji: jest pani magister przekonana, że w sejmowej restauracji można kupić alkohol? :D
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: gara »

Ciekawe jakby w jej szkole ludzie z zewnątrz rozbili namioty i zagospodarowania sobie przestrzeń na korytarzach w ramach protestu przeciwko "profesorom". Znając buntowniczy charakter Pani Psor to pewnie przynosilaby kanapki jak Asia Szojring.

Ale podkreślam to nie jest protest polityczny! To nie jest protest polityczny!
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6310
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Jakby protestowali pod hasłem "Precz z nauką angielskiego" to nasza kochana pani magister gotowa by stanąć na czele tego protestu! I żądać, by minister Zalewska spełniła postulat protestujących :rotfl:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

jest pani magister przekonana, że w sejmowej restauracji można kupić alkohol?
Można było , dopiero jak "antypolski" Wprost rozdmuchał sprawę, nastąpiło święte oburzenie. I powodem nie była ustawa o wychowaniu w trzeźwości, tylko brak koncesji :rotfl: Co do reszty bredzenia panów to już formalnie pusty śmiech ogarnia. Przykładem ten durny wpis
Jakby protestowali pod hasłem "Precz z nauką angielskiego" to nasza kochana pani magister gotowa by stanąć na czele tego protestu! I żądać, by minister Zalewska spełniła postulat protestujących
Polecić dobrego neurologa?
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6310
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Sun Tzu »

Możesz polecić! Człowiek zawsze powinien korzystać z usług tych lekarzy, którzy na innych wypróbowali swoją terapię. I była ona skuteczna. W Twoim przypadku była, prawda? :rotfl:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Sun Tzu pisze:Możesz polecić! Człowiek zawsze powinien korzystać z usług tych lekarzy, którzy na innych wypróbowali swoją terapię. I była ona skuteczna. W Twoim przypadku była, prawda? :rotfl:
Nie. Nie w moim. Ale poprawiła stan osoby, którą znam, więc jak najbardziej życzę zdrowia również tobie. Mam nadzieję, że ta wiadomośc poprawi ci humor. https://www.money.pl/gospodarka/wiadomo ... 07498.html
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3955
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

Zatrzymanie "Masy", Wałęsa u protestujących i ustawa 447. Przegląd Tygodnia Witolda Gadowskiego. [WIDEO]
https://wpolityce.pl/polityka/396263-za ... iego-wideo
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

"Masa" to zwykły bandzior-celebryta, najwyższy czas, że sie za niego wzięli, Wałęsa zbiera punkty dla synka na stołek prezydenta Gdańska, a Ustawa 447 pokazuje, gdzie nas ma "sojusznik".
Awatar użytkownika
grzeh
VIP
VIP
Posty: 3955
Rejestracja: 30 lipca 2011, 22:21

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: grzeh »

to jest Twoje zdanie,
Gadowski wspomina też o innych sprawach, polecam wysłuchać
ODPOWIEDZ