PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...

Moderatorzy: paul_proteus, President

Re: PiS - rządy i opozycja

Postprzez człowiek z lasu » 17 czerwca 2018, 23:20

A skąd Pani wie, że nie wracają? Poza tym, jaką mają gwarancję, że totalna opozycja nie wróci do władzy? Kto mądry, ten wie jak inwestować i rozwijać się, by zadbać o przyszłość najbliższych. Można inwestować i tu i tu. Przecież jesteśmy Europejczykami. Niektórzy totalsi navfacebookach wpisują flagę Polski w flagę organizacji międzynarodowej, więc powinni to rozumieć.
Pewnie, w niektórych wypadkach decyduje czynnik finansowy, bo osoba zatrudniona na normalnej umowie, w wielu krajach cieszy się przywilejami i spokojem. Pracodawca zapewnia mieszkanie, opieke medyczną, stomatologiczną z 80 procentowym dofinansowaniem i wiele innych bonusów. Ludzie, którzy wyszli z bagna, po traumatycznych przeżyciach szukają spokoju.
człowiek z lasu
VIP
VIP

Postprzez dragoness » 17 czerwca 2018, 23:29

jaką mają gwarancję, że totalna opozycja nie wróci do władzy
No jak to? nie wierzą sondażom?
dragoness
VIP
VIP

Postprzez człowiek z lasu » 17 czerwca 2018, 23:41

dragoness napisał(a):

Mam swoją subiektywną wypowiedzią rozstrzygnąć, co dzieje się w umysłach wielu ludzi? Tego Pani oczekuje?

Un des effets principaux que produisent les sondages, c'est d'imposer aux gens des questions idiotes ou des questions qui n'intéressent que ceux qui les posent. Comme les gens sont polis, en général, ils répondent. Par le fait de poser certaines questions naïves, on produit des réponses artificielles, on produit des artéfacts... Même quand les gens répondent, cela peut n'avoir aucun sens, car n'importe qui peut dire oui ou non, même à des questions qu'il ne comprend pas ou qu'il ne se pose pas."
Pierre Bourdieu- Antenne 2 - 16 janvier 1986
człowiek z lasu
VIP
VIP

Postprzez wibar » 17 czerwca 2018, 23:48

dragoness napisał(a):

Jeśli Pani dragoness na wszystko ma gotową odpowiedź, to proszę wytłumaczyć dlaczego nie wracali za czasów "zielonej wyspy" Tuska? Zapewne tak na szybko wymyśli Pani że bali się że PiS dojdzie do władzy.
wibar
Guru
Guru

Postprzez Sun Tzu » 18 czerwca 2018, 00:15

Wow! Pani magister dragoness już wie, kto prowadzi restaurację sejmową! Zdobycie tej wiedzy nie jest wprawdzie wielkim krokiem w historii ludzkości, ale z pewnością jest wielkim krokiem w historii magister dragoness! Teraz jeszcze niech pani magister dowie się na jakich zasadach działa ów przybytek sztuki kulinarnej...
Sun Tzu
VIP
VIP

Postprzez dragoness » 18 czerwca 2018, 08:04

Sun Tzu napisał(a):Wow! Pani magister dragoness już wie, kto prowadzi restaurację sejmową! Zdobycie tej wiedzy nie jest wprawdzie wielkim krokiem w historii ludzkości, ale z pewnością jest wielkim krokiem w historii magister dragoness! Teraz jeszcze niech pani magister dowie się na jakich zasadach działa ów przybytek sztuki kulinarnej...

Przeczytaj artykuł sponsorowany na stronie głównej, skorzystaj z oferty, a potem pogadamy.
panie wibar, proszę sobie zadać trud wejść na wątek dotyczący rządów PO i poczytać moje wypowiedzi. Ja nie bedę udowadniać, że nie jestem wielbłądem, bo mi się nie chce, po prostu.
dragoness
VIP
VIP

Postprzez wibar » 18 czerwca 2018, 20:19

dragoness napisał(a):
Sun Tzu napisał(a):Wow! Pani magister dragoness już wie, kto prowadzi restaurację sejmową! Zdobycie tej wiedzy nie jest wprawdzie wielkim krokiem w historii ludzkości, ale z pewnością jest wielkim krokiem w historii magister dragoness! Teraz jeszcze niech pani magister dowie się na jakich zasadach działa ów przybytek sztuki kulinarnej...

Przeczytaj artykuł sponsorowany na stronie głównej, skorzystaj z oferty, a potem pogadamy.
panie wibar, proszę sobie zadać trud wejść na wątek dotyczący rządów PO i poczytać moje wypowiedzi. Ja nie bedę udowadniać, że nie jestem wielbłądem, bo mi się nie chce, po prostu.

No właśnie - Pani się nie chce, od innych wymaga podania źródła, a sama posiłkuje się tylko linkami.
wibar
Guru
Guru

Postprzez dragoness » 18 czerwca 2018, 20:29

O przepraszam, specjalistami od wymagania źródeł są tu gara i grzeh. A mnie się nie chce udowadniać, że w jednako głębokim poważaniu mam wszystkie partie przy korycie. Obsesje Sun Tzu mnie śmieszą i są nie warte zachodu. Na siłe chce ze mnie zrobić opozycjonistkę, nie ogarniając w swoim zaślepieniu, że to nie kwestia partii, tylko bezczelności, arogancji i jedynie zmiany [...] na stołku mnie wkurza. No, ale nic nie poradzę na cudze ograniczenia.
dragoness
VIP
VIP

Postprzez Sun Tzu » 18 czerwca 2018, 22:06

Taaak... Ależ nikt ze stałych bywalców tego forum nie wątpi, że pani magister jest wzorem obiektywizmu, który regularnie zamieszcza materiały po równi krytykujące zarówno partie rządzącą, jak i partie opozycyjne! A ja mam na imię Tomek i też mam 13 lat!
Sun Tzu
VIP
VIP

Postprzez grzeh » 18 czerwca 2018, 22:47

dragoness napisał(a):O przepraszam, specjalistami od wymagania źródeł są tu gara i grzeh. A mnie się nie chce udowadniać, że w jednako głębokim poważaniu mam wszystkie partie przy korycie. Obsesje Sun Tzu mnie śmieszą i są nie warte zachodu. Na siłe chce ze mnie zrobić opozycjonistkę, nie ogarniając w swoim zaślepieniu, że to nie kwestia partii, tylko bezczelności, arogancji i jedynie zmiany [...] na stołku mnie wkurza. No, ale nic nie poradzę na cudze ograniczenia.

O przepraszam, specjalistami od wymagania źródeł są tu gara i grzeh.

Dziękuje za pamięć
źródła są bardzo ważne, bo dzięki nimi rozmawiamy o konkretach
a nie o jakiś memach, które ktoś upubliczni
grzeh
VIP
VIP

Postprzez gara » 19 czerwca 2018, 08:59

grzeh napisał(a):
dragoness napisał(a):O przepraszam, specjalistami od wymagania źródeł są tu gara i grzeh. A mnie się nie chce udowadniać, że w jednako głębokim poważaniu mam wszystkie partie przy korycie. Obsesje Sun Tzu mnie śmieszą i są nie warte zachodu. Na siłe chce ze mnie zrobić opozycjonistkę, nie ogarniając w swoim zaślepieniu, że to nie kwestia partii, tylko bezczelności, arogancji i jedynie zmiany [...] na stołku mnie wkurza. No, ale nic nie poradzę na cudze ograniczenia.

O przepraszam, specjalistami od wymagania źródeł są tu gara i grzeh.

Dziękuje za pamięć
źródła są bardzo ważne, bo dzięki nimi rozmawiamy o konkretach
a nie o jakiś memach, które ktoś upubliczni

Przecież Mem dla niektórych też jest źródłem:)
gara
VIP
VIP

Postprzez dragoness » 19 czerwca 2018, 11:02

A ja mam na imię Tomek i też mam 13 lat!
Dlatego wlaśnie polecam psychoterapię.
dragoness
VIP
VIP

Postprzez Sun Tzu » 19 czerwca 2018, 11:10

Taaak... Widzę, że ta poprzeczka w skoku po rozum to jednak stanowczo była zbyt wysoko zawieszona...
Sun Tzu
VIP
VIP

Postprzez dragoness » 19 czerwca 2018, 11:23

Sun Tzu napisał(a):Taaak... Widzę, że ta poprzeczka w skoku po rozum to jednak stanowczo była zbyt wysoko zawieszona...

Współczuję. i dlatego skończyło się na podstawówce.
dragoness
VIP
VIP

Postprzez dragoness » 20 czerwca 2018, 14:44

Czy Polska ma jakiś wewnętrzny problem? Przecież wszystko jest cudownie. https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju ... 47038.html
dragoness
VIP
VIP

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wolna strefa