PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...

Moderatorzy: paul_proteus, President

Re: PiS - rządy i opozycja

Postprzez Sun Tzu » 12 września 2018, 20:58

Znaczy się... przyznajesz,że jesteś PRowcem pracującym dla PiSu ? ;) :P

Nigdy nie pracowałem dla PiS-u...
Sun Tzu
VIP
VIP

Postprzez dragoness » 13 września 2018, 08:27

https://fakty.interia.pl/polska/news-za ... Id,2629969 Czyli jak dam komuś w mordę, nazwę go gnojkiem, to jedynie okażę niezadowolenie. Cudownie! :hurra: :hurra:
dragoness
VIP
VIP

Postprzez dragoness » 13 września 2018, 21:12

Zaiste wdzięczna jestem panu Ziobrze niezmiernie, bo w tej chwili, każde bydle, ktore ośmieli się na mnie podnieść rękę, dozna złamania tejże (nawet otwartego). https://www.infor.pl/prawo/kodeks-karny ... 018-r.html Też będę niezadowolona, przestraszona lub wzburzona.
dragoness
VIP
VIP

Postprzez Sun Tzu » 13 września 2018, 21:41

Eee... Powtarzasz się... Ze zdumieniem jednak zauważam, że nic nie napisałaś o swojej idolce Ludmyle Kozlowskiej, która dzisiaj miała spotkanie w Bundestagu. Rosjanka z Niemcami dyskutowała o sytuacji w Polsce. Przyjaźń między Rosją a Niemcami nie zna granic.
Sun Tzu
VIP
VIP

Postprzez dragoness » 14 września 2018, 00:58

Sun Tzu napisał(a):Eee... Powtarzasz się... Ze zdumieniem jednak zauważam, że nic nie napisałaś o swojej idolce Ludmyle Kozlowskiej, która dzisiaj miała spotkanie w Bundestagu. Rosjanka z Niemcami dyskutowała o sytuacji w Polsce. Przyjaźń między Rosją a Niemcami nie zna granic.

Cóż... skoro polski rząd dał zrobić z siebie durnia, jak przewidziała pani politolog w linkowanym przeze mnie kiedyś tam artykule, to po cholere mam drugi raz pisać, że mamy w MSZecie takich samych durniów jak w MEN?
dragoness
VIP
VIP

Postprzez Sun Tzu » 14 września 2018, 06:52

Hmm... Naprawdę nic z tego nie rozumiesz. Odnoszę wrażenie, że nienawiść do PiS-u zabila Ci ostatnie szare komórki... I tak przy okazji, jak napisał onet.pl, podstawą wydania wizy dla pani L. Kozlowskiej był "interes narodowy Niemiec"...
Sun Tzu
VIP
VIP

Postprzez dragoness » 14 września 2018, 09:41

Sun Tzu napisał(a):Hmm... Naprawdę nic z tego nie rozumiesz. Odnoszę wrażenie, że nienawiść do PiS-u zabila Ci ostatnie szare komórki... I tak przy okazji, jak napisał onet.pl, podstawą wydania wizy dla pani L. Kozlowskiej był "interes narodowy Niemiec"...

Taki paskudny niemiecki portal cytujesz... przecież oni tylko kłamią. Co do niezrozumienia, artykułu owego najwyraźniej nie zrozumiałeś, jako, że nienawiść do wszystkiego co niepisowskie zabiła Ci ostatnie szare komórki.
dragoness
VIP
VIP

Postprzez Sun Tzu » 14 września 2018, 10:10

Taaak... I o czym tu dyskutować z jedną antypisowską komórką? :zalamany:
Sun Tzu
VIP
VIP

Postprzez dragoness » 14 września 2018, 10:19

Sun Tzu napisał(a):Taaak... I o czym tu dyskutować z jedną antypisowską komórką? :zalamany:

Wyjątkowo jesteś nieszczęśliwy. Nie masz się na kim wyżyć w realu, albo zbyt wielki z ciebie tchórz. Był czas, gdy traktowałam cię poważnie, szanowałam twoją wiedzę, w tej chwili bardziej szanuję smarkatka z pierwszej zawodówki, bo przynajmniej umie się zachować. Gdyby w MSZ byli ludzie inteligentni, nie BMW, to zorientowaliby się, że ta sprawa to wielka mina pokryta krowim plackiem. Właśnie na nią wdepnęli. Nota bene, ten temat zastępczy, bo wpływu na politykę nie ma żadną, ma odwrócić uwagę ciemnoty od czego? Powiązania afery FOZZ z Porozumieniem Centrum, opłacanych trolli w kampanii prezydenckiej, czy idiotycznego pomysłu skrócenia czasu pracy dzieciom rodziców do lat 10? Aha, jeśli nie masz nic do powiedzenia na wymienione tematy, po prostu zignoruj ten wpis.
dragoness
VIP
VIP

Postprzez Sun Tzu » 14 września 2018, 10:21

Taaak... Nie ma to zadnego wpływu na politykę i dlatego prezydent Polski rozmawia o tym z prezydentem Niemiec a polskie MSZ wzywa w tej sprawie ambasadora Niemiec??? Ty naprawdę jesteś taka ograniczona czy tylko udajesz???
Sun Tzu
VIP
VIP

Postprzez dragoness » 14 września 2018, 10:23

Sun Tzu napisał(a):Taaak... Nie ma to zadnego wpływu na politykę i dlatego prezydent Polski rozmawia o tym z prezydentem Niemiec a polskie MSZ wzywa w tej sprawie ambasadora Niemiec??? Ty naprawdę jesteś taka ograniczona czy tylko udajesz???

Oczywiście, że formalnie nie ma. Jeśli myślisz inaczej, to nie ja jestem ograniczona, niestety.
dragoness
VIP
VIP

Postprzez Sun Tzu » 14 września 2018, 10:35

Taaak... Czyli powinniśmy odwołać swojego ambasadora z Niemiec, zerwać stosunki dyplomatyczne czy wypowiedzieć wojnę? A może lepiej napaść Niemców z zaskoczenia?
Sun Tzu
VIP
VIP

Postprzez dragoness » 14 września 2018, 10:43

Sun Tzu napisał(a):Taaak... Czyli powinniśmy odwołać swojego ambasadora z Niemiec, zerwać stosunki dyplomatyczne czy wypowiedzieć wojnę? A może lepiej napaść Niemców z zaskoczenia?
Czy ty rozumiesz, co to znaczy NIE MA WPŁYWU? Skoro nie zrobimy żadnej z tych rzeczy, (o embargu i sankcjach zapomniałeś) to kłapanie dziobem jest dalszym babraniem się w tym guano, w jakie już rząd wdepnął. Porównując to do piaskownicy, bedzie placz, krzyk i tupanie nóżkami o łopatkę, ktorą sam [...] wrzucił do cudzego wiaderka.
dragoness
VIP
VIP

Postprzez Sun Tzu » 14 września 2018, 10:46

Fachowca od dyplomacji to nawet miło poczytać...
Sun Tzu
VIP
VIP

Postprzez dragoness » 14 września 2018, 10:48

jeśli nie masz nic do powiedzenia na wymienione tematy, po prostu zignoruj ten wpis.
W sumie nie wiem, czy to spekulacje, czy poważna paranoja. https://wpolityce.pl/polityka/412167-ga ... skwe-wideo
dragoness
VIP
VIP

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wolna strefa