PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: ajaks1 »

dragoness pisze:
ajaks1 pisze:
dragoness pisze:A może to ona kopnęła w doopę faceta, zwłaszcza jeśli okazał się taki, jak niektórzy forumowi komentatorzy? Co do patologii zapraszam na ul. Sroczyńskiego, albo do szkoły w Brzyszczkach. Wtedy będziemy mogli porozmawiać.
Jak ona jego kopnęła to na to samo wychodzi, widziały gały co brały, a jak się jest ślepym to później są tego efekty. :rotfl: :hyhy: A co do tej szkoły, patologie w szkołach to nie wina 500+, tylko wina bezstresowego wychowania lansowanego na siłę przez lewactwo.
Jak pisałam, zapraszam do tej szkoły i oczyścić mózg z pierduł wciskanych przez "niezależne" media. Gniazdo patologii na Sroczyńskiego i szkoła w Brzyszczkach mają ze soba bezpośredni związek. Na razie nie mamy o czym rozmawiać. Zwłaszcza jak ktoś używa nomenklatury mediów jakiegokolwiek ścieku.
A tu sama prawda o PiS :rotfl: :rotfl: https://nczas.com/2018/09/21/guzial-mow ... -w-polsce/
To chyba nie jest tajemnica, więc możesz napisać w czym tkwi problem na Sroczyńskiego i w tej szkole, w jaki sposób jest to ze sobą powiązane skoro jesteś tak dobrze poinformowana, chociaż z twoich wypowiedzi wynika, że wszystkiemu winne 500+, tak jakby wcześniej było wszystko w porządku, a co do tej historii, tej kobiety, widzę że prawda zabolała. :hyhy: :hyhy: Gdyby baby wybierając sobie mężów bardziej myślały, a nie podniecały się tylko widokiem mięśni albo fryza z kilogramem żelu to takich sytuacji byłoby mniej jak ta opisana w liście. :hyhy: :hyhy: :rotfl: :rotfl: Artykuł z linka przeczytałem i nie wiem z czego się śmiejesz, chyba z własnej głupoty. Guział wyraźnie powiedział, że Jaki jest lepszy od Trzaskowskiego, a po drugie ta cała lewicowość PISu według jego wypowiedzi sprowadza się do dbania o ludzi zapomnianych, słabszych itp. Nie widzę tu nic złego.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

Blok socjalny na Sroczyńskiego, zamieszkały przez beneficjentów zasiłków wszelakich, jest jednocześnie wylęgarnią młodocianej chuliganerii, która terroryzuje uczniów i personel szkoły, co powoduje, że rodzice masowo zabierają z niej dzieci. Twoje teksty o mięśniach i żelu są tak głupie i ograniczone, że nawet nie wiem, jak mam je skomentować, więc lepiej tego nie zrobię. Śmieję się, bo zostało głośno potwierdzone, że PiS to lewica i populizm. Tyle.
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: ajaks1 »

dragoness pisze:Blok socjalny na Sroczyńskiego, zamieszkały przez beneficjentów zasiłków wszelakich, jest jednocześnie wylęgarnią młodocianej chuliganerii, która terroryzuje uczniów i personel szkoły, co powoduje, że rodzice masowo zabierają z niej dzieci. Twoje teksty o mięśniach i żelu są tak głupie i ograniczone, że nawet nie wiem, jak mam je skomentować, więc lepiej tego nie zrobię. Śmieję się, bo zostało głośno potwierdzone, że PiS to lewica i populizm. Tyle.
To nie są głupie i ograniczone teksty tylko przykłady tego co liczy się dla większości współczesnych kobiet, albo łysy mięśniak, albo laluś w nażelowanych włosach. Tą młodocianą chuliganerię można by łatwo ukrócić ale w dzisiejszych czasach mamy bezstresowe wychowanie więc niektóre metody są zakazane.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

przykłady tego co liczy się dla większości współczesnych kobiet
Autopsja?
Tą młodocianą chuliganerię można by łatwo ukrócić
Nie, jeśli jednocześnie należy do tzw. "mniejszości".
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: ajaks1 »

dragoness pisze:
przykłady tego co liczy się dla większości współczesnych kobiet
Autopsja?
Tą młodocianą chuliganerię można by łatwo ukrócić
Nie, jeśli jednocześnie należy do tzw. "mniejszości".
Nie autopsja bo ja akurat nie szukam dziewczyny, jestem singlem z wyboru, tylko raczej obserwacja ludzi oraz internetu. Ja też czasami przeczytam taki liścik, tego jest pełno w internecie. Na stronie papilot.pl znajdziesz tego trochę, jak to jakaś dziewczyna żali się na swojego kolesia z różnych powodów. Nie mówię że wszystkie są takie ale duża część już tak. Co to jest tzw. mniejszość?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

papilot.pl RANY BOSKIE!! no to już wszystko rozumiem. Tego singla też. Nie wiesz co to jest polska mniejszość etniczna?
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: ajaks1 »

dragoness pisze:papilot.pl RANY BOSKIE!! no to już wszystko rozumiem. Tego singla też. Nie wiesz co to jest polska mniejszość etniczna?
Wartość strony papilot.pl jest taka sama jak polki.pl. Jeśli myślisz, że jestem singlem z wyboru bo przeczytałem jakiś list na tej stronie to jesteś w błędzie. Napisz mi co takiego już rozumiesz. Chętnie przeczytam. To co pisałem wcześniej na temat kobiet, podtrzymuje, gdyby bardziej myślały to potem by problemu nie było a tak pozostaje tylko napisanie liściku do jakiejś tam redakcji. Widziały gały co brały. Wiem co to jest mniejszość etniczna. Ta większość to kim jest? Romowie? Co za różnica czy to mniejszość czy większość. Gdyby zastosować kilka zakazanych obecnie metod ze względu na bezstresowe wychowanie to takie bydło zostałoby spacyfikowane ekspresowo. Niektórzy rozumieją tylko jedno prawo. Prawo siły.
żbik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 27 sierpnia 2018, 19:02

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: żbik »

Ajaks1, przestań pisac, bo ośmieszasz męską populację.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

żbik pisze:Ajaks1, przestań pisac, bo ośmieszasz męską populację.
Mam nadzieję, że twój post zrozumie. Chociaż nadzieja matką glupich.
żbik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 27 sierpnia 2018, 19:02

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: żbik »

Nie zrozumie. Moim celem jest jedynie wprowadzić go w konsternację i opóźnić napisanie kolejnego posta, ewentualnie rozmyć temat i mieć nadzieję, że się pogubi.
wibar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 438
Rejestracja: 18 kwietnia 2013, 18:11

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: wibar »

dragoness pisze:papilot.pl RANY BOSKIE!! no to już wszystko rozumiem. Tego singla też. Nie wiesz co to jest polska mniejszość etniczna?
To może Pani wytłumaczy co to jest "polska mniejszość etniczna", bo o ile dobrze pamiętam to mniejszością etniczną określa się grupę nie posiadającą własnego państwa,a Polacy swoje państwo mają.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: dragoness »

wibar pisze:
dragoness pisze:papilot.pl RANY BOSKIE!! no to już wszystko rozumiem. Tego singla też. Nie wiesz co to jest polska mniejszość etniczna?
To może Pani wytłumaczy co to jest "polska mniejszość etniczna", bo o ile dobrze pamiętam to mniejszością etniczną określa się grupę nie posiadającą własnego państwa,a Polacy swoje państwo mają.
Sorry. Mniejszość etniczna mieszkająca w Polsce, a konkretnie tu w Jaśle. Teraz jasne?
Jozin.1
VIP
VIP
Posty: 4306
Rejestracja: 18 grudnia 2017, 22:22

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: Jozin.1 »

Słowo na niedzielę..... ;)

Obrazek
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: ajaks1 »

żbik pisze:Ajaks1, przestań pisac, bo ośmieszasz męską populację.
Widzę, ze mamy kolejnego eksperta co zabolała prawda, którą napisałem??
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: PiS - rządy i opozycja

Post autor: ajaks1 »

dragoness pisze:
żbik pisze:Ajaks1, przestań pisac, bo ośmieszasz męską populację.
Mam nadzieję, że twój post zrozumie. Chociaż nadzieja matką glupich.
Znam inną wersję tego powiedzenia najgłupsi zbierają największe kartofle stara kozo.
ODPOWIEDZ