PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...

Moderatorzy: paul_proteus, President

Re: PiS - rządy i opozycja

Postprzez Jozin.1 » 18 listopada 2018, 21:56

A to zależy od tego co powie Zdzisek :))
Jozin.1
VIP
VIP

Postprzez dragoness » 18 listopada 2018, 22:20

Sun Tzu napisał(a):Taaak... Skoro Skaczący po Murku nie dostarczył do prokuratury nagrania na oryginalnym nośniku, tylko pendrive z poszatkowanym nagraniem, skoro w opublikowanych przez "żaGieWu" stenogramach nie ma słowach o pieniądzach, skoro nie ma kartki na której rzekomo został napisany "1%", to przeszliśmy na następny poziom kreowania afery i zaczynamy czytać, jak to Chrzanowski dokonał plagiatu swojej pracy naukowej. Za parę dni zapewne przeczytamy w jakimś "Lisweeku" czy innym szmatławcu wypowiedź jakiejś mitycznej pani Kasi o tym, jak to Chrzanowski będąc w przedszkolu ciągnął ją za warkoczyki, o czym - uchodząca za wzór obiektywizmu (przynajmniej we własnych oczach) - pani magister dragoness nas poinformuje...

Nie. Ale już możemy przeczytać szlochy jak to p. Czarnecki zniszczył życie szarego człowieka :rotfl: https://wpolityce.pl/polityka/421582-uc ... ocPDgQjJ10
dragoness
VIP
VIP

Postprzez Jozin.1 » 19 listopada 2018, 00:57

Jozin.1
VIP
VIP

Postprzez Sun Tzu » 19 listopada 2018, 09:56

Jak ktoś smiał ujawnić wynurzenia rzecznika prasowego rządu Donalda Tuska??? No, chamstwo w biały dzień!
Sun Tzu
VIP
VIP

Postprzez dragoness » 19 listopada 2018, 10:28

Pokrzywdzony przez "piramidę finansową" nie doczekał się ani sprawiedliwości, ani komentarza. Ustawa, jak zwykle pełna dziur i pola do interpretacji, nazwana szumnie "za życiem" też nadaje się do kosza https://www.polityka.pl/tygodnikpolityk ... HiHV5tuH1w
dragoness
VIP
VIP

Postprzez Jozin.1 » 19 listopada 2018, 10:50

Sun Tzu napisał(a):Jak ktoś smiał ujawnić wynurzenia rzecznika prasowego rządu Donalda Tuska??? No, chamstwo w biały dzień!

Rozumiem towarzyszu Edmundzie, że na kampanię wyborczą zostawiliście sobie lepsze nagrania ? :hyhy:

Podobno Ziobro ma najlepsze bo te na was.... ;)
Jozin.1
VIP
VIP

Postprzez Jozin.1 » 19 listopada 2018, 10:55

Na dobry poniedziałek żarcik premiera.... :rotfl: :rotfl: :rotfl:

https://memnews.pl/img/54312/bylem-wojownikiem-o-wolnosc-w-latach-80-tych-/?fbclid=IwAR1Oeuo0QLEnV3G0i0V7-2thwmw5Xhb4l9RvqC0z7te9dFhOl-ZX12S7ADw

rocznik 1968, w chwili wprowadzenia stanu wojennego 13 latek......wojownik.... :padam:
Jozin.1
VIP
VIP

Postprzez Sun Tzu » 19 listopada 2018, 14:32

Cóż... Zgodnie z tym, co kiedyś napisałem opuszczam na dłuższy czas (czyli na rok) tutejsze forum. Po prostu zmieniam miejsce pracy (dostałem nominację na zastępcę wójta), więc będę musiał się przeprowadzić sporo od miejsca obecnego zamieszkania. Oczywiście, za rok lub dłużej tu wrócę... Wszystkich, którzy poczuli się obrażeni moimi postami przepraszam. Tych, których nie obraziłem też przepraszam - po powrocie postaram się nadrobić zaległości ;)
Sun Tzu
VIP
VIP

Postprzez dragoness » 19 listopada 2018, 14:47

dragoness
VIP
VIP

Postprzez Jozin.1 » 19 listopada 2018, 17:00

Sun Tzu napisał(a):Cóż... Zgodnie z tym, co kiedyś napisałem opuszczam na dłuższy czas (czyli na rok) tutejsze forum. Po prostu zmieniam miejsce pracy (dostałem nominację na zastępcę wójta), więc będę musiał się przeprowadzić sporo od miejsca obecnego zamieszkania. Oczywiście, za rok lub dłużej tu wrócę... Wszystkich, którzy poczuli się obrażeni moimi postami przepraszam. Tych, których nie obraziłem też przepraszam - po powrocie postaram się nadrobić zaległości ;)

A wiesz, że nawet będzie mi ciebie brakowało......Ale nie wyobrażaj sobie zbyt dużo ;)
Jozin.1
VIP
VIP

Postprzez Mosznicki » 20 listopada 2018, 21:25

Sun Tzu napisał(a):Cóż... Zgodnie z tym, co kiedyś napisałem opuszczam na dłuższy czas (czyli na rok) tutejsze forum. Po prostu zmieniam miejsce pracy (dostałem nominację na zastępcę wójta), więc będę musiał się przeprowadzić sporo od miejsca obecnego zamieszkania. Oczywiście, za rok lub dłużej tu wrócę... Wszystkich, którzy poczuli się obrażeni moimi postami przepraszam. Tych, których nie obraziłem też przepraszam - po powrocie postaram się nadrobić zaległości ;)

Założ we wsi internet, to da się psuć krew i stamtąd :super:
Mosznicki
VIP
VIP

Postprzez dragoness » 21 listopada 2018, 12:00

W życiu nie słyszałam dziwniejszego tłumaczenia.... Czy ta gmina jest w afrykańskim interiorze?
A tu mamy wiadomość z ostatniej chwili https://wiadomosci.wp.pl/pis-wycofuje-s ... 508756097a
dragoness
VIP
VIP

Postprzez żbik » 21 listopada 2018, 15:26

dragoness napisał(a):
W życiu nie słyszałam dziwniejszego tłumaczenia.... Czy ta gmina jest w afrykańskim interiorze?

No czego nie rozumiesz? Wybory się skończyły, posadka jest, to po co marnować czas na omamianiu ciemnego ludu jaki to PiS jest wspaniały? Jakiś czas temu pytałem ST jaki ma interes w szerzeniu kłamstw na temat wspaniałości PiSu, ale się nie chciał przyznać. Ciemny lud g... dostał, ale jeszcze długo będzie żył w przekonaniu, że to on jest u władzy :rotfl:
żbik
Guru
Guru

Postprzez człowiek z lasu » 21 listopada 2018, 15:42

żbik napisał(a):
dragoness napisał(a):

No czego nie rozumiesz? Wybory się skończyły, posadka jest, to po co marnować czas na omamianiu ciemnego ludu jaki to PiS jest wspaniały? Jakiś czas temu pytałem ST jaki ma interes w szerzeniu kłamstw na temat wspaniałości PiSu, ale się nie chciał przyznać. Ciemny lud g... dostał, ale jeszcze długo będzie żył w przekonaniu, że to on jest u władzy :rotfl:

Naprawdę tego nie rozumiecie? W momencie kiedy stajesz się funkcjonariuszem publicznym, pobierasz pensję ze składek obywateli, powinnaś (powinieneś) zawiesić swój udział w tego typu forach dyskusyjnych, ponieważ każdy urzędnik, nauczyciel, pracownik samorządowy jest uzależniony od polityków i traci wiarygodność w tego typu wolnych dyskusjach politycznych. Jego osądy są przez pozostałych odbierane jako próba utrzymania status quo, bądź też próba poprawy osobistej sytuacji.
człowiek z lasu
VIP
VIP

Postprzez dragoness » 21 listopada 2018, 16:13

każdy urzędnik, nauczyciel, pracownik samorządowy jest uzależniony od polityków i traci wiarygodność w tego typu wolnych dyskusjach politycznych.
To żart, prawda? Uzależnieni są tylko BMW.
dragoness
VIP
VIP

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wolna strefa