PiS - rządy i opozycja

O wszystkim, czyli o niczym...

Moderatorzy: paul_proteus, President

Re: PiS - rządy i opozycja

Postprzez Sun Tzu » 17 września 2017, 08:57

dragoness napisał(a):https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/placa-minimalna-minimalna-stawka-godzinowa,100,0,2364772.html Czyli tak naprawdę jedynie 69 zł. Za to zarobi państwo; 52zł.

Hmm... Mnie się wydawało, że koło już dawno zostało skonstruowane i wszyscy w miarę inteligentni ludzie znają zasadę jego działania... Dlatego z niecierpliwością czekam na przyszłoroczne protesty nauczycieli pod hasłem: "Nie dla podwyżek płacy dla nauczycieli!" :rotfl:
Sun Tzu
VIP
VIP

Postprzez dragoness » 17 września 2017, 10:39

Sun Tzu napisał(a):
dragoness napisał(a):https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/placa-minimalna-minimalna-stawka-godzinowa,100,0,2364772.html Czyli tak naprawdę jedynie 69 zł. Za to zarobi państwo; 52zł.

Hmm... Mnie się wydawało, że koło już dawno zostało skonstruowane i wszyscy w miarę inteligentni ludzie znają zasadę jego działania... Dlatego z niecierpliwością czekam na przyszłoroczne protesty nauczycieli pod hasłem: "Nie dla podwyżek płacy dla nauczycieli!" :rotfl:

i oto komentator, jakiego znamy i kochamy. Merytoryczny, konkretny... typowy pisowczyk :rotfl: I, szczerze, w [...] mam pisowską jałmużnę w postaci kilkudziesięciu złotych.
dragoness
VIP
VIP

Postprzez Joziiiin » 17 września 2017, 11:26

A spodziewałaś się czegoś innego po tej pisowskiej lizydupie ? Przecież on znajdzie wytłumaczenie dla każdego pisowskiego draństwa. Dla tej mendy afera billbordowa to zapewne nic innego jak kampania promocyjno-informacyjna... :rotfl:
Joziiiin
VIP
VIP

Postprzez człowiek z lasu » 17 września 2017, 11:45

człowiek z lasu
VIP
VIP

Postprzez Joziiiin » 17 września 2017, 12:27

Och, wybacz wazeliniarzu, że o tobie zapomniałem.....
Joziiiin
VIP
VIP

Postprzez Sun Tzu » 17 września 2017, 13:00

I, szczerze, w [...] mam pisowską jałmużnę w postaci kilkudziesięciu złotych.

Cóż... Trzeba było zrobić stopień nauczyciela dyplomowanego to ta zapowiadana przez panią minister Annę Zalewską 5% podwyżka byłaby wyższa niż "kilkadziesiąt złotych"...
Sun Tzu
VIP
VIP

Postprzez dragoness » 17 września 2017, 13:06

Sun Tzu napisał(a):
I, szczerze, w [...] mam pisowską jałmużnę w postaci kilkudziesięciu złotych.

Cóż... Trzeba było zrobić stopień nauczyciela dyplomowanego to ta zapowiadana przez panią minister Annę Zalewską 5% podwyżka byłaby wyższa niż "kilkadziesiąt złotych"...

Mam stopień nauczyciela dyplomowanego od wielu lat , ale na to, tak szumnie zapowiadane 500+ mogę się nie załapać przed emeryturą. https://finanse.wp.pl/dodatek-500-dla-n ... 944531585a A jeśli nie spodobam się władzy, co, jak widać jest bardzo prawdopodobne, to wcale.
dragoness
VIP
VIP

Postprzez Sun Tzu » 17 września 2017, 13:15

A jeśli nie spodobam się władzy, co, jak widać jest bardzo prawdopodobne, to wcale.

Taaak... Dodatek dla nauczycieli dyplomowanych w wysokości 507 zł ma przysługiwać za osiągnięcia zawodowe a nie za aktywność na forum, więc sugeruję, co by nie mieszać tych dwóch spraw... Chyba, że zamierza pani magister rozpocząć pisanie swego martyrologicznego życiorysu - ofiary prześladowań reżimu Kaczora-Dyktatora :rotfl:

p.s.

Nauczyciel dyplomowany nie potrafi sobie policzyć, ile wynosi 5% od jego płacy zasadniczej? :szok: I dziwić się dzieciom, że ich proste działania matematyczne przerastają...
Sun Tzu
VIP
VIP

Postprzez dragoness » 17 września 2017, 13:24

Sun Tzu napisał(a):
A jeśli nie spodobam się władzy, co, jak widać jest bardzo prawdopodobne, to wcale.

Taaak... Dodatek dla nauczycieli dyplomowanych w wysokości 507 zł ma przysługiwać za osiągnięcia zawodowe a nie za aktywność na forum, więc sugeruję, co by nie mieszać tych dwóch spraw... Chyba, że zamierza pani magister rozpocząć pisanie swego martyrologicznego życiorysu - ofiary prześladowań reżimu Kaczora-Dyktatora :rotfl:

p.s.

Nauczyciel dyplomowany nie potrafi sobie policzyć, ile wynosi 5% od jego płacy zasadniczej? :szok: I dziwić się dzieciom, że ich proste działania matematyczne przerastają...

Święta naiwności. Ma zależeć od oceny pracy, i przestań chrzanić o obiektywiźmie, bo za długo pracuję w szkole, żeby nie widzieć, kto jest "doceniany". Twoje posty coraz bardziej świadczą o zgorzknieniu, niczym nie popartym poczuciu wyższości i braku argumentów, niestety. Nie wspomnę już litościwie o amnezji, bo Kaczor-Dyktator stanowi jedynie drobny i niezbyt ważny epizod mojego życiorysu. I nie jest organem prowadzącym moją szkołę, będąc jednocześnie organem szeroko pojętym.
dragoness
VIP
VIP

Postprzez człowiek z lasu » 17 września 2017, 13:52

Joziiiin napisał(a):Och, wybacz wazeliniarzu, że o tobie zapomniałem.....

Och, Joziin odpowiedział merytorycznie. Jak miło.
człowiek z lasu
VIP
VIP

Postprzez Joziiiin » 17 września 2017, 14:54

A co tu można powiedzieć w świetle przypadku sądu ze Świdnicy ??? Polemizować z kłamstwami ???
Joziiiin
VIP
VIP

Postprzez Joziiiin » 17 września 2017, 17:42

https://wiadomosci.wp.pl/4-tys-zl-za-ro ... 771686017a

Cugier-Kotka widać była niedostępna.....
Joziiiin
VIP
VIP

Postprzez Joziiiin » 17 września 2017, 22:36

Obrazek
Joziiiin
VIP
VIP

Postprzez gara » 18 września 2017, 17:25

To ten sam gość, który zeznawał przed Komisją, kiedy Gronkiewicz Waltz na nią nie przychodziła, bojąc się o swój tyłek? W tym powiecie rzadzi też PSL. Spisek!

I jeszcze jedna ciekawostka. Wiceprezydent Jóźwiak odpowiedzialny za reprywatyzację dostał od Gronkiewicz Waltz fuchę w jednej ze spółek. Ale przydupas KODu - Jozin wam o tym nie napisze.
gara
VIP
VIP

Postprzez Łyssy » 19 września 2017, 08:20

Gość idealnie pasuje do PiSu, który hołubi wszelkiej maści zdrajców i szuje. Nie dziwię się, ze HGW nie ma ochoty stawiać się przed komisję dowodzona przez matoła, który nie potrafił zdać matury za pierwszym razem a "studia" skończył dopiero jak skumał się z Zerem....
Łyssy
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wolna strefa