Chemik

Forum o Jasielskich szkołach
bitelz
Guru
Guru
Posty: 119
Rejestracja: 6 maja 2006, 19:38
Lokalizacja: zza rogu

Re: Chemik

Post autor: bitelz »

ale poza tym to co takiego jest lepsze ?
chyba stosunek dziewczyn ubranych na rozowo do dziewczyn ubranych normalnie jest duzo wiekszy, a tak pozatym to nic.
Awatar użytkownika
Princess Parano
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 7 maja 2006, 14:29
Lokalizacja: Vódka Ville

Re: Chemik

Post autor: Princess Parano »

nie chodze do tej szkoly, nie wiem moze przez to ze nie lubie rozowego :) ale jednego mozna byc pewnym chemik walczy z ujemnym przyrostem naturalnym w Polsce. Swiadczy to tylko o tym ze poziom inteligencji i wiedzy jest nizszy niz w innych szkolach. Nie wmowi mi wiec nikt ze jest lepsza
Awatar użytkownika
Miś
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 402
Rejestracja: 8 maja 2006, 21:53
Lokalizacja: z zakrystyji...

Re: Chemik

Post autor: Miś »

bitelz pisze:
ale poza tym to co takiego jest lepsze ?
chyba stosunek dziewczyn ubranych na rozowo do dziewczyn ubranych normalnie jest duzo wiekszy, a tak pozatym to nic.
Mowisz ze w chemiku jest duzo rozowych ? albo to zle zrozumialem... Oj nie badzcie juz tacy mroczni i trÓ :D :rotfl:
nie chodze do tej szkoly, nie wiem moze przez to ze nie lubie rozowego :) ale jednego mozna byc pewnym chemik walczy z ujemnym przyrostem naturalnym w Polsce. Swiadczy to tylko o tym ze poziom inteligencji i wiedzy jest nizszy niz w innych szkolach. Nie wmowi mi wiec nikt ze jest lepsza
O bosz...

Właśnie ze nie bo w II Lo widzialem chłopca co ma spodnie dzwony w dodatku przecierane i zel na glowie i dla tego jest to zdecydownaie gorsza szkola... i Dziewczyne co miala sandaly a to tez straszne.. a jeszcze inna to miala chyba zielone skarpetki...w głowie sie nie mieści ! :orany:

Nie no ja bym chetnie posluchal co jest ciekawego w waszych szkolach... czego nie ma w innych i dla czego uwazacie ze "jest gora" a nie jechanie po szkole do ktorej nie chodzicie.. i nie wiecie o niej prawie nic...

No chyba ze w temacie chodzi wylacznie o poziom nauczania i inteligencje uczniow to padam do stop uczniom innych liceów :padam:
Awatar użytkownika
keviner
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 7 maja 2006, 22:59
Lokalizacja: GK

Re: Chemik

Post autor: keviner »

lol 'jechanie po innych szkolach' a kto wczesniej afiszowal sie ze 2 lo jest lepsze bo napewno ma wyzszy poziom od chemika?

byles w 2 lo? w chemiku jest wiele profili m.in. zawodowki i licea profilowane etc tam moze sa buraki i pr0 muski, ale reszta watpie zeby odbiegala w czym kolwiek od takiego II lo wielu znajomych tam chodzi i wiem jak jest.. wiec nie rozprzestrzeniaj nie prawdziwych informacji :< choc wiadomo sa rozni nauczyciele jak wszedzie kilku sie znajdzie co trzymac czego kolwiek nie zamierzaja :) tak samo w chemiku czy innych szkolach

jedyna szkola w jasle do ktorej poziomu przyczepic sie nie moge to 1, bo tam tzreba naprawde po********

poza tym ze w 2 chca wiecej pkt za wjazd czemu poziom jest wyzszy? poziom w chemiku nie jest niski glabow duzo, duzo komisow i spadachroniazy ale to wcale nie zaniza poziomu tylko podwyzsza, Ci co sobie nie radza odpadaja reszta brnie dalej.
i tak swiat sie kreci ptaki spiewaja a w chemiku poziom trzymaja..

zreszta nie zamierzam sie z wami klucic co do poziomow poszczegolnych szkol bo leje nato szerokim siurem,
pzdr

edit by bitelz: na forum zabronione jest przeklinanie. nastepnym razem ostrzeżenie
Ostatnio zmieniony 22 maja 2006, 18:21 przez keviner, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Princess Parano
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 7 maja 2006, 14:29
Lokalizacja: Vódka Ville

Re: Chemik

Post autor: Princess Parano »

nie wiem jak jest w drugim bo chodze do 1, ja nie mam nic do ubioru i wygladu chodzi mi po prostu o to ze poziom jest nizszy, podejscie ludzi do nauki tez jest inne niz w pozostalych szkolach( liceach ogolnoksztalcacych). W temacie wlasnie chodzi o poziom nauczania bo to w szkole jest najwazniesze. Co z tego ze atmosfere masz za******* jak mature ledwo albo wogole nie zdajesz.

edit by bitelz: na forum zabronione jest przeklinanie. nastepnym razem ostrzeżenie
Ostatnio zmieniony 22 maja 2006, 18:11 przez Princess Parano, łącznie zmieniany 1 raz.
Nobek
Guru
Guru
Posty: 108
Rejestracja: 9 maja 2006, 15:54
Lokalizacja: Jasło

Re: Chemik

Post autor: Nobek »

Keviner ma w 100% racje... z tego co wiem to w 2 lo nie ma az takiego wysokiego poziomu z tego co wiem i slyszalem od wielu ludzi...kto ma ambicje i chce sie uczyc to moze wszedzie...widze ze tu porównujesz licea ogulno kształcące a tam jakos nie widzialem nikogo w ciązy i wiem ze nie jest tez tam tak latwo...1 Lo ma duzo wyzszy poziom nauki niz 2 Lo a jakos bariera punktowa w tamtym roku byla 10 ptk niejsza... i 10 ptk wyzsza niz na liceum w chemiku i skoro juz jestes tak niesamowicie inteligętna to ama wyciąg wnioski.
natalijka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 351
Rejestracja: 8 maja 2006, 15:27

Re: Chemik

Post autor: natalijka »

Oj... każda szkoła ma w sobie coś wyjątkowego... I każdy będzie bronił swojej własnej szkoły, co nie podlega dyskusji. Ja się w swojej szkole czuje bardzo dobrze, jest świetna atmosferka i wogóle luzik :DI nie mówię, że w Waszych szkołach tego nie ma ;P
Co do stylu ubierania się, to śmieszy mnie to, że ktos tam pisze, ze w tej i w tej tyle rózu, a w tamtej jakieś mroczne klimaty :D Przecież to jest rzecz indywidualna każdego człowieka i nosi sobie co chce :) Chociaż ja osobiście różu nie preferuje, co nie znaczy, że gnoje wszystkich co są na różowo ubrani ;P Ocenianie ludzi po tym co mają na sobie jest po prostu rzeczą śmieszną i głupią.
Pisaliście coś o poziomie w tych szkołach. Napewno w liceum ogólnokształcącym poziom jest wyższy, niż w liceum profilowanym, czy też technikum. Nie piszę tutaj o jakimś wybranym liceum, tylko piszę ogółem, bo tak jest prawda i nikt na to nic nie poradzi.
;)
Awatar użytkownika
Princess Parano
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 7 maja 2006, 14:29
Lokalizacja: Vódka Ville

Re: Chemik

Post autor: Princess Parano »

Nobek pisze: skoro juz jestes tak niesamowicie inteligętna to ama wyciąg wnioski.
a zebys wiedzial ze wyciagne ;)
Nobek
Guru
Guru
Posty: 108
Rejestracja: 9 maja 2006, 15:54
Lokalizacja: Jasło

Re: Chemik

Post autor: Nobek »

Princess Parano pisze:
Nobek pisze: skoro juz jestes tak niesamowicie inteligętna to ama wyciąg wnioski.
a zebys wiedzial ze wyciagne ;)

Luzik bluzik ;) :oczami:
Awatar użytkownika
Miś
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 402
Rejestracja: 8 maja 2006, 21:53
Lokalizacja: z zakrystyji...

Re: Chemik

Post autor: Miś »

Princess Parano pisze:nie wiem jak jest w drugim bo chodze do 1, ja nie mam nic do ubioru i wygladu chodzi mi po prostu o to ze poziom jest nizszy, podejscie ludzi do nauki tez jest inne niz w pozostalych szkolach( liceach ogolnoksztalcacych). W temacie wlasnie chodzi o poziom nauczania bo to w szkole jest najwazniesze. Co z tego ze atmosfere masz za****** jak mature ledwo albo wogole nie zdajesz.
Aha to przepraszam najmocniej... bo nie jestem na tyle intelignatny zeby z tematu "Chemik" wywnioskowac ze to chodzi o poziom nauczania ... :padam: :padam:

Zreszta czytajac pierwszy post-rozpoczynajacy temat odnioslem wrazenie ze nie chodzi mu o poziom nauczania... oO
Ostatnio zmieniony 22 maja 2006, 18:13 przez Miś, łącznie zmieniany 1 raz.
Nobek
Guru
Guru
Posty: 108
Rejestracja: 9 maja 2006, 15:54
Lokalizacja: Jasło

Re: Chemik

Post autor: Nobek »

Princess Parano pisze:nie wiem jak jest w drugim bo chodze do 1, ja nie mam nic do ubioru i wygladu chodzi mi po prostu o to ze poziom jest nizszy, podejscie ludzi do nauki tez jest inne niz w pozostalych szkolach( liceach ogolnoksztalcacych). W temacie wlasnie chodzi o poziom nauczania bo to w szkole jest najwazniesze. Co z tego ze atmosfere masz za******* jak mature ledwo albo wogole nie zdajesz.
Skoro nie wiesz jak jest w 2 to z kad wiesz jak jest w Chemiku, i z kad wiesz jakie jest podejscie do nauki w innych szkołach skoro dopiero pisalas ze niewiesz jak jest bo chodzisz do 1 :zdziwko: jedno z drogim sie wyklucza... i czy ja wiem czy poziom nauczania jest taki najwazniejszy?;/... bede chcial sie uczyc to sie bede uczyl wszedzie.
Ostatnio zmieniony 22 maja 2006, 18:12 przez Nobek, łącznie zmieniany 1 raz.
bitelz
Guru
Guru
Posty: 119
Rejestracja: 6 maja 2006, 19:38
Lokalizacja: zza rogu

Re: Chemik

Post autor: bitelz »

Co do stylu ubierania się, to śmieszy mnie to, że ktos tam pisze, ze w tej i w tej tyle rózu, a w tamtej jakieś mroczne klimaty
a mnie smieszy, gdy ktos to wzial na powaznie ;P
bede chcial sie uczyc to sie bede uczyl wszedzie.
hmmm... "a nie bede sie chcial uczyc - bede chodzil do chemika" :) dobra dobra, wiem u was jest wysoki poziom.
Awatar użytkownika
Princess Parano
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 7 maja 2006, 14:29
Lokalizacja: Vódka Ville

Re: Chemik

Post autor: Princess Parano »

Nobek pisze:
Skoro nie wiesz jak jest w 2 to z kad wiesz jak jest w Chemiku, i z kad wiesz jakie jest podejscie do nauki w innych szkołach skoro dopiero pisalas ze niewiesz jak jest bo chodzisz do 1 :zdziwko: jedno z drogim sie wyklucza... i czy ja wiem czy poziom nauczania jest taki najwazniejszy?;/... bede chcial sie uczyc to sie bede uczyl wszedzie.
moze i nie wiem ale za to znam osoby ktore tam chodza i wiem jaki maja stosnek do nauki ( oczywiscie nie wszyscy ale wiekszosc). Poziom nauczania moze i nie jest nawazniejszy ale jest bardzo wazny bo on w duzym stopniu decyduje o tym ile bedziesz umial
Awatar użytkownika
Miś
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 402
Rejestracja: 8 maja 2006, 21:53
Lokalizacja: z zakrystyji...

Re: Chemik

Post autor: Miś »

Princess Parano pisze:
Nobek pisze:
Skoro nie wiesz jak jest w 2 to z kad wiesz jak jest w Chemiku, i z kad wiesz jakie jest podejscie do nauki w innych szkołach skoro dopiero pisalas ze niewiesz jak jest bo chodzisz do 1 :zdziwko: jedno z drogim sie wyklucza... i czy ja wiem czy poziom nauczania jest taki najwazniejszy?;/... bede chcial sie uczyc to sie bede uczyl wszedzie.
moze i nie wiem ale za to znam osoby ktore tam chodza i wiem jaki maja stosnek do nauki ( oczywiscie nie wszyscy ale wiekszosc). Poziom nauczania moze i nie jest nawazniejszy ale jest bardzo wazny bo on w duzym stopniu decyduje o tym ile bedziesz umial
Ale wez pod uwage to ze nie kazdy jest taki bystry jak Ty.. inni sa tepi badz nie maja glowy do nauki albo uczyc im sie nie chce czy nie maja czasu.. to wybieraja szkole z nizzszym poziomem nauczania a co za tym idzie mniej wymagajacaymi nauczycielami.. noi niektorzy z takich ludzi z mniejszym wkladem w nauke koncza sobie szkole i maja juz jakis tam papierek..
Awatar użytkownika
mLoDa
Mistrz
Mistrz
Posty: 99
Rejestracja: 8 maja 2006, 17:15
Lokalizacja: ]:->

Re: Chemik

Post autor: mLoDa »

noi niektorzy z takich ludzi z mniejszym wkladem w nauke koncza sobie szkole i maja juz jakis tam papierek..
Miś(ko) ale tu chyba nie o papierek chodzi :P a co do szkoły... mam tam u was pare znajomych i im się podoba a to chyba też ważne:)
zgadzam sie za to z natalijką, że nie ma co nawet poziomów LO , technikum itd. porównywać. i to jest fakt. nie oburzac sie , to jest baaardzo ogólnie i nie zaliczam tu wybitnych ;) choć przynzać jedno musze... mózgów od chemii to tam macie (raczej), bo jeśli nie to po co by organizować tyle konkursów dla młodych konstruktorów bomb :D
ODPOWIEDZ