Chemik

Forum o Jasielskich szkołach
Awatar użytkownika
Miś
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 402
Rejestracja: 8 maja 2006, 21:53
Lokalizacja: z zakrystyji...

Re: Chemik

Post autor: Miś »

mLoDa pisze:
noi niektorzy z takich ludzi z mniejszym wkladem w nauke koncza sobie szkole i maja juz jakis tam papierek..
Miś(ko) ale tu chyba nie o papierek chodzi :P a co do szkoły... mam tam u was pare znajomych i im się podoba a to chyba też ważne:)
zgadzam sie za to z natalijką, że nie ma co nawet poziomów LO , technikum itd. porównywać. i to jest fakt. nie oburzac sie , to jest baaardzo ogólnie i nie zaliczam tu wybitnych ;) choć przynzać jedno musze... mózgów od chemii to tam macie (raczej), bo jeśli nie to po co by organizować tyle konkursów dla młodych konstruktorów bomb :D
mLoDa to tego... oj wielu ludzia w takich szkolach to tylko o papierek chodzi :D wiem to :D

ja wcale nie mowie ze poziom jest rowny badz wyzszy niz w innych liceach... bo napewno nie.. ale drazni mnie to jak pisza Chemik jest zly bo rozowo zaraz jak juz z rozowego sie wylecza to bo jest niski poziom ale to jest jasne ze jest niski... mimo to ludzie tam chodza...
falstaff
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 52
Rejestracja: 28 marca 2006, 01:03
Lokalizacja: wziąść milion

Re: Chemik

Post autor: falstaff »

Proponowałbym wstrzymanie dyskusji na temat poziomu nauczania... wznowimy ją po wynikach matury i po wynikach jaki odestek absolwentow dostal sie na studia , wtedy bedzie nam latwiej zweryfikowac ;)
bitelz
Guru
Guru
Posty: 119
Rejestracja: 6 maja 2006, 19:38
Lokalizacja: zza rogu

Re: Chemik

Post autor: bitelz »

tu chyba byla ukryta jakas alazuja, albo przynajmniej ironia.. hmm no niech tu bedzie cos ukryte bo cos za oczywista ta wypowiedz :D
Awatar użytkownika
sasza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 359
Rejestracja: 16 maja 2006, 15:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Chemik

Post autor: sasza »

W chemiku najlepszy jest Dyrektor tzn Wice Raper XXI w.
A tak pozatym to pozatym to CHemik jak dla mnie najlepsza szkola w Jasle chociaz w innych niebylem.CHemik to poprostu szkola z klasą!!!!
Awatar użytkownika
keviner
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 7 maja 2006, 22:59
Lokalizacja: GK

Re: Chemik

Post autor: keviner »

po 1, wcale w temacie nie chodzilo o poziom nauczania co zreszta podkreslilem w ostatnim poscie, a ktos pozniej zasugerowal ze niby tak bylo :> <--- ( czemu moja ulubiona mordka wyglada jak 'wkurzona' :P sowa

po 2, ktos tam mowil ze nic nie bede umial jak niema poziomu, haha ja sie wogole nie ucze wiem w **** z samego tv i internetu(szkoda ze kablowy niemam, discovery itd xD ) opi******* sie cale zycie, tak samo w tej szkole, a i tak idzie mi lepiej niz wiekszej polowie mojej klasy.

ad 3, wyniki liczebnosci studentow danej szkoly uja znacza i absolwentow nie kazdy chce isc lub ma sposobnosc wybrac sie na studia choc ma wyniki.. raczej malo wiarodajny sposob mierzenia poziomu nauczania.

taaa co do wice dyra :D DJ YoYo zawsze wraca, jego audycje rzadza :D Total OWNAGE! :D

ja choc chodze do chemika, lazilem tez na lekcje do moich człeni w innych szkolach, 1lo, 2lo, pod stacje koledz 2, wiec mam wmiare obraz tych szkol :) najelpesze byly lekcje religi i fizyki w 1LO :D rulz

btw. click pajacyka! wszyscy ;]


pzdr

edit by bitelz: na forum zabronione jest przeklinanie. nastepnym razem warn.
Ostatnio zmieniony 22 maja 2006, 18:20 przez keviner, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Miś
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 402
Rejestracja: 8 maja 2006, 21:53
Lokalizacja: z zakrystyji...

Re: Chemik

Post autor: Miś »

Keviner ale nie masz co sie produkowac i tak beda mowic ze chodzi o poziom i wszystko inne sie nie liczy tylko poziom... zreszta czy ktos z uczeszczajacych do Chemika na tym forum mowi ze jest wysoki poziom ? jasne ze jest niski...
Awatar użytkownika
Princess Parano
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 7 maja 2006, 14:29
Lokalizacja: Vódka Ville

Re: Chemik

Post autor: Princess Parano »

niby tak, tylko czemu wszyscy byli tacy oburzeni jak to napisalam
Awatar użytkownika
Miś
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 402
Rejestracja: 8 maja 2006, 21:53
Lokalizacja: z zakrystyji...

Re: Chemik

Post autor: Miś »

No to jest denerwujace... jak pisza ludzie (np.ja) ze faktycznie jest tam niski poziom.. a wy tak reagujecie na to jak bym pisal ze to jest jakis harvard ... napisal ktos w tym temacie ze jest jakis wysoki poziom ? chyba nie ..

A takie posty:
Proponowałbym wstrzymanie dyskusji na temat poziomu nauczania... wznowimy ją po wynikach matury i po wynikach jaki odestek absolwentow dostal sie na studia , wtedy bedzie nam latwiej zweryfikowac ;)
To chyba logiczne jest ze jak jest niski poziom... to ludzie sie mniej naucza... co za tym idzie mniej ludzi zda ta mature w chemiku niz w innych liceach ogolno ksztalcacych...
Awatar użytkownika
keviner
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 7 maja 2006, 22:59
Lokalizacja: GK

Re: Chemik

Post autor: keviner »

pi******* jak poklepani, o maturach ujach mujach dzikich wezach, dajcie se juz siana,

btw Mis wielkie dzieki ze zdjeles wreszcie ta tranwescyte z avatara :D za kazdym razem jak patrzylem bylem w 100% przekonany ze to panna : O i przez dlugi czas myslalem ze sam nia jestes ;d zal :) Kazik jest spoko
pzdr

edit by bitelz: na forum zabronione jest przeklinanie. nastepnym razem ostrzeżenie
Ostatnio zmieniony 22 maja 2006, 18:19 przez keviner, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Miś
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 402
Rejestracja: 8 maja 2006, 21:53
Lokalizacja: z zakrystyji...

Re: Chemik

Post autor: Miś »

keviner pisze:btw Mis wielkie dzieki ze zdjeles wreszcie ta tranwescyte z avatara :D za kazdym razem jak patrzylem bylem w 100% przekonany ze to panna : O i przez dlugi czas myslalem ze sam nia jestes ;d zal :) Kazik jest spoko
pzdr
No kazik jest spoko to jasne.. ale ze ja jestem panna ? oO haha Nie bylo czuc ironi troche z tego avatara i podpisu ? :d
natalijka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 351
Rejestracja: 8 maja 2006, 15:27

Re: Chemik

Post autor: natalijka »

Ojoj... to skoro Miś to panna, to ja jestem w takim bądz razie les?? uuu...bueheheheeh
No a wracając do chemika to we czwartek olimpiada chemiczna jest chyba tam :D :D :D ;)

edit by bitelz:
Prowadzcie dalej dyskusje na temat szkoly i go nie zmieniajcie.(ten, na ktory zmieniliscie byl wyjatkowo niefajny)
Ostatnio zmieniony 22 maja 2006, 18:15 przez natalijka, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
kokos
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 499
Rejestracja: 8 maja 2006, 15:09
Lokalizacja: The City of Jasło

Re: Chemik

Post autor: kokos »

keviner pisze:najelpesze byly lekcje religi i fizyki w 1LO
a z kim miales fizyke ?
Awatar użytkownika
keviner
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 7 maja 2006, 22:59
Lokalizacja: GK

Re: Chemik

Post autor: keviner »

ja z zbychem reczkiem ;d a w 1lo prajsner? a od religii nie wiem jak sie nazywal ksiezul, ale ja nie uczeszczalem do 1lo czasami wpadalem tam na lekcje, do znajomych, no np takla eskapada na fizyke u prajsnera czy jak mu tam jest, skonczyla sie w dyrekcji i wzywaniem policji :D a jak mnie do chaty odwozili to im jeszcze kabaryne markerem popisalem, beuhehe :)
Awatar użytkownika
Dixel
Guru
Guru
Posty: 171
Rejestracja: 30 marca 2006, 16:07
Lokalizacja: Wolica city

Re: Chemik

Post autor: Dixel »

co do stylu ubierania się:
On wypatrzył dawno ją
Stała za filarem
Miała spodnie, bluzę modną
I modny zegarek
Podszedł bliżej, przyjrzał się
Tak, to będzie ona
Wymarzona cud-kobieta
Może nawet żona
Chłopak zdobył się na gest
Skoczył po dwa drinki
Jak to cudo rusza się!
Jaki kolor szminki!
Teraz albo nigdy - myśli
Chłopak już nie może
You know babe
Trzymaj drinka
Czekam na danceflorze
A na płycie w reflektorach
Big rozczarowanie
Bo bez listka był zegarek
Bez pasków ubranie

Ja osobiscie jestem absolwentem IILO i powiem tylko tyle ze charakter i klimat szkoly ksztaltuja poszczegolne (najstarsze) roczniki i raz jest dobrze a raz jeszcze gorzej... znam ludzi z chemika iuwazam ze jest ok z trolem na czele
Awatar użytkownika
anka
Redaktor
Redaktor
Posty: 356
Rejestracja: 10 maja 2006, 14:19
Lokalizacja: z nienacka ;)

Re: Chemik

Post autor: anka »

Wyczuwam tu mały offtop, no ale...
Dixel pisze:charakter i klimat szkoly ksztaltuja poszczegolne (najstarsze) roczniki i raz jest dobrze a raz jeszcze gorzej...
... w ILO charakter i klimat wyszedł z murów tej szkoły wraz z rocznikiem '85. Niestety.
ODPOWIEDZ