Pomoc w pisaniu prac magisterskich, inżynierskich ... .

Forum o Jasielskich szkołach
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Pomoc w pisaniu prac magisterskich, inżynierskich ... .

Post autor: dragoness »

kociamberek pisze:jakim trzeba być baranem żeby zlecać komuś pisanie prac, hu.je bez honoru
Ja rozumiem, że są ludzie, którzy na głupocie innych zarabiają, ale czy nie dałoby się jednak jakość uszczelnić systemu? Pewnie by się dało, bo przecież jest jeszcze obrona, tylko trzeba chcieć.
lusio
Weteran
Weteran
Posty: 76
Rejestracja: 14 stycznia 2013, 00:30

Re: Pomoc w pisaniu prac magisterskich, inżynierskich ... .

Post autor: lusio »

Ludzie, czasem jest tak, że z przyczyn niezależnych od nas, trzeba skorzystać z pomocy przy pisaniu pracy. Ja w związku z trudną sytuacją rodzinną zgłosiłam się do proposterus chociaż bardziej chodziło mi o redagowanie pracy magisterskiej, a nie w całości jej napisanie, to mimo wszystko, bardzo mi pomogli. Oraz, trochę luzu :)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Pomoc w pisaniu prac magisterskich, inżynierskich ... .

Post autor: dragoness »

lusio pisze:Ludzie, czasem jest tak, że z przyczyn niezależnych od nas, trzeba skorzystać z pomocy przy pisaniu pracy. Ja w związku z trudną sytuacją rodzinną zgłosiłam się doproposterus chociaż bardziej chodziło mi o redagowanie pracy magisterskiej, a nie w całości jej napisanie, to mimo wszystko, bardzo mi pomogli. Oraz, trochę luzu :)
Taaa, znamy takiego... był do niedawna prezydentem.
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Pomoc w pisaniu prac magisterskich, inżynierskich ... .

Post autor: człowiek z lasu »

I dlatego pewien profesor powiedział te słowa:"jak będzie więcej takich inżynierów jak wy, to ja się boję iść do lekarza"
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Pomoc w pisaniu prac magisterskich, inżynierskich ... .

Post autor: dragoness »

Milena88 pisze:Jedna z moich przedmówczyń zwróciła uwagę na to, że czasami zmuszają nas do tego jakieś nieprzewidziane okoliczności. Rzeczywiście - i tak bywa. Ja też doświadczyłam - dla odmiany - pewnych komplikacji zdrowotnych, a zależało mi na tym, aby rozliczyć się ze wszystkich prac zaliczeniowych w terminie i zacząć pisać magisterską. Nie było to jednak do końca możliwe, więc skorzystałam z oferty serwisu: http://twoja-edukacja.prv.pl/oferta i nie ukrywam - redaktorzy spisali się na medal i uratowali moje studenckie "być albo nie być". Mają bardzo rzeczowe i rzetelne podejście do zlecanych tematów (ja akurat jestem z "ekonomicznych"). No i terminowi - a to wiadomo wiele znaczy :)
Ekonomistka, taka jej mać... nic dziwnego, że dług publiczny rośnie :wstyd:
dorispa
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 26 listopada 2015, 19:03

Re: Pomoc w pisaniu prac magisterskich, inżynierskich ... .

Post autor: dorispa »

Nie każdy ma polot do pisania, czego ja jestem żywym przykładem ;p ogólny zamysł miałam co do tego, co chciałam napisać, ale nie wiedziałam, jak to złożyć w słowa i taką pomoc otrzymałam od serwisu Bezstresowy Magister, polecam.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18362
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Pomoc w pisaniu prac magisterskich, inżynierskich ... .

Post autor: dragoness »

dorispa pisze:Nie każdy ma polot do pisania, czego ja jestem żywym przykładem ;p ogólny zamysł miałam co do tego, co chciałam napisać, ale nie wiedziałam, jak to złożyć w słowa i taką pomoc otrzymałam od serwisu Bezstresowy Magister, polecam.
Maturę też ci napisali? Won stąd!!
Awatar użytkownika
JURT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 462
Rejestracja: 28 stycznia 2010, 15:20
Lokalizacja: CENTRUM EUROPY

Re: Pomoc w pisaniu prac magisterskich, inżynierskich ... .

Post autor: JURT »

dorispa pisze:Nie każdy ma polot do pisania, czego ja jestem żywym przykładem ;p ogólny zamysł miałam co do tego, co chciałam napisać, ale nie wiedziałam, jak to złożyć w słowa i taką pomoc otrzymałam od serwisu Bezstresowy Magister, polecam.
Serwis powinien zmienić nazwę na BEZMÓZGI MAGISTER, a tobie tak się należy tytuł magistra jak ruskim Krym! :wstyd: :mur:
Jasienka31
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 22 grudnia 2015, 08:58

Re: Pomoc w pisaniu prac magisterskich, inżynierskich ... .

Post autor: Jasienka31 »

JURT pisze:
dorispa pisze:Nie każdy ma polot do pisania, czego ja jestem żywym przykładem ;p ogólny zamysł miałam co do tego, co chciałam napisać, ale nie wiedziałam, jak to złożyć w słowa i taką pomoc otrzymałam od serwisu Bezstresowy Magister, polecam.
Serwis powinien zmienić nazwę na BEZMÓZGI MAGISTER, a tobie tak się należy tytuł magistra jak ruskim Krym! :wstyd: :mur:
100% racji. Praca magisterka to nie powieść i nie poemat, żeby mieć do tego polot. Piszesz o konkretnych sprawach w konkretny sposób. Jeśli tego nie potrafisz, to masz albo zbyt małą wiedzę na temat, którym się zajmujesz albo zbyt wąskie horyzonty w ogóle. I takich dziś mamy magistrów -wykształciuchy a nie ludzie wykształceni. Boli, ale cóż zrobić. Póki państwo będzie prowadziło taką politykę, że uczelnie będą musiały bić o studentów, żeby mieć kasę, tak długo będziemy iść równią pochyłą w dół.
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: Pomoc w pisaniu prac magisterskich, inżynierskich ... .

Post autor: Łyssy »

maciek233 pisze:Ja polecam wszystkim korzystać z tego typu stron. Dwa lata temu broniłem pracę licencjacką, którą napisałem z http://piszemyprace.blogspot.com/ gdyby nie oni pewnie nie wystarczyło by mi motywacji do napisania. Oferta tego typu usług jest spora, każdy znajdzie coś dla siebie ;)
I na co ci ta obrona skoro teraz siedzisz i za parę groszy wklejasz linki po forach ????? :padam:
Awatar użytkownika
awesome
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 241
Rejestracja: 14 marca 2013, 11:26

Re: Pomoc w pisaniu prac magisterskich, inżynierskich ... .

Post autor: awesome »

Ja tam sie nie znam, nie przeczytałem ani jednego postu z tego tematu - ale wydaje Mi się, że ten wątek powinien się nazywać: "Kto mi napisze <coś tam>" ...

Strzeliłem w ślepo, jeśli źle to czekam na najazd hejterów, wezne to na klate!
Milka900
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 29 marca 2016, 18:29

Re: Pomoc w pisaniu prac magisterskich, inżynierskich ... .

Post autor: Milka900 »

Zapraszam do niezbędnika na Facebooku w pisaniu pracy dyplomowej, tj. : https://www.facebook.com/Konsultacje-w- ... 7/?fref=ts
Milka900
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 29 marca 2016, 18:29

Re: Pomoc w pisaniu prac magisterskich, inżynierskich ... .

Post autor: Milka900 »

Zapraszam do niezbędnika na Facebooku w pisaniu pracy dyplomowej, tj. : https://www.facebook.com/Konsultacje-w- ... 7/?fref=ts
Milka900
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 29 marca 2016, 18:29

Re: Pomoc w pisaniu prac magisterskich, inżynierskich ... .

Post autor: Milka900 »

Zapraszam do niezbędnika na Facebooku w pisaniu pracy dyplomowej, tj. : https://www.facebook.com/Konsultacje-w- ... 7/?fref=ts
jando
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 7 kwietnia 2016, 00:07

Re: Pomoc w pisaniu prac magisterskich, inżynierskich ... .

Post autor: jando »

Po co tyle razy piszesz to samo?
ODPOWIEDZ