ŻAK w JAŚLE

Forum o Jasielskich szkołach
candy
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 30 maja 2013, 11:18

Re: ŻAK w JAŚLE

Post autor: candy »

ja też sie wybieram na administracje:)
yyy1994
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 11 września 2013, 15:18

Re: ŻAK w JAŚLE

Post autor: yyy1994 »

a robiłas moze juz badania ? bo ja jeszcze nie i tak sie zastanawiam gdzie własnie moge je zrobic ?
asiu91
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 63
Rejestracja: 16 marca 2009, 17:04
Lokalizacja: Jasło

Re: ŻAK w JAŚLE

Post autor: asiu91 »

yyy1994 pisze:a robiłas moze juz badania ? bo ja jeszcze nie i tak sie zastanawiam gdzie własnie moge je zrobic ?
badania możesz zrobić w dowolnej przychodni gdzie jest medycyna pracy, w przychodni kemed za bursą masz te badania za darmo :)
candy
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 30 maja 2013, 11:18

Re: ŻAK w JAŚLE

Post autor: candy »

no w sumie ja tez jeszcze nie zrobiłam badań:)
MałaMi1993
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 29 sierpnia 2013, 20:24

Re: ŻAK w JAŚLE

Post autor: MałaMi1993 »

Ja badania już zrobiłam w tej przychodzi kamed/kadmed nie ważne każdy wie o co chodzi:P lekarz był pełen "entuzjazmu" jak mnie zobaczył :D wypełnił co swoje i dziękujemy, do widzenia, cześć i czołem :P I jeszcze jedno byłam w sekretariacie zapytać się o legitymacje, o godzinie i miejscu rozpoczęcia zajęć, więc Pani tam urzędująca powiedziała że 28 września MAMY NA 8 RANO W PIERWSZYM LO i odbędą się normalnie zajęcia a harmonogram zajęć zostanie przesłany bądź opublikowany w przyszłym tygodniu a raczej jego końcówką.
mikas15
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 4 sierpnia 2011, 18:06

Re: ŻAK w JAŚLE

Post autor: mikas15 »

candy pisze:ja też sie wybieram na administracje:)
I co wy dzieciaki po tej administracje będziecie w życiu robić?? w Jaśle wszystkie urzędy obstawione dożywotnio a żeby kelnerką zostać to tytuł niepotrzebny wystarczy uroda i miły uśmiech.
mery511
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 11 października 2013, 22:05

Re: ŻAK w JAŚLE

Post autor: mery511 »

Polecam administracje w zaku :)
Awatar użytkownika
sylwula13
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 458
Rejestracja: 21 listopada 2009, 20:06
Lokalizacja: Jasło

Re: ŻAK w JAŚLE

Post autor: sylwula13 »

ha tylko jeszcze żeby po tych kierunkach z żaka pracować w tym zawodzie który się robiło to by było dobrze , a to pic na wode :zdegustowany:
dyziu
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 2 lipca 2013, 12:40

Re: ŻAK w JAŚLE

Post autor: dyziu »

I tutaj mam różne zdanie na temat edukacji w Żaku czy innych podobnych.

Z jednej strony żaden kierunek i żadna szkoła nie zapewni pracy w Jaśle (bo jej po prostu nie ma, a jak już jest to dawno zarezerwowana dla ciotki wnuka brata). Z drugiej strony czy warto siedzieć w domu i narzekać że nie ma pracy, czy lepiej ruszyć się do takiej szkoły i zdobyć papier który może się przyda? Sam chodziłem do jednej z nich, nawet udało się zdać egzamin zawodowy (zapisałem się dla picu, bo w swoim zawodzie pracuję już parę lat i do niczego tytuły mi nie są potrzebne, jednak pracodawcy cenią doświadczonego i wykwalifikowanego pracownika). Faktem jest, że w każdej pracy trzeba się wykazać znajomością danego tematu, ale każda "podkładka" jak tytuł technika, licencjata itp. jest dodatkowym atutem.

Jeśli ktoś jest nastawiony, że ukończy taką weekendową szkołę, i pracodawcy (zwłaszcza lokalni) będą prosić o to, żeby się u nich zatrudnić to powodzenia. Równie dobrze można wierzyć, że w zdrapce wygra się 100 mln zł.

Trzeba się zastanowić czy większe szanse na zatrudnienie ma osoba, która nie mając pracy zdobywała nowe kwalifikacje, czy osoba która ukończyła jeden kierunek i czekała aż się praca dla niej znajdzie? "Bo ja przecież mam studia"
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: ŻAK w JAŚLE

Post autor: ananasek »

sylwula13 pisze:ha tylko jeszcze żeby po tych kierunkach z żaka pracować w tym zawodzie który się robiło to by było dobrze , a to pic na wode :zdegustowany:
To nie wina szkoły, że pracy nie ma ...
Awatar użytkownika
sylwula13
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 458
Rejestracja: 21 listopada 2009, 20:06
Lokalizacja: Jasło

Re: ŻAK w JAŚLE

Post autor: sylwula13 »

ananasek pisze:
sylwula13 pisze:ha tylko jeszcze żeby po tych kierunkach z żaka pracować w tym zawodzie który się robiło to by było dobrze , a to pic na wode :zdegustowany:
To nie wina szkoły, że pracy nie ma ...
ale łatwiej znajdzie prace ten kto skończy jakąś porządną uczelnie niż ten kto skończy żaka
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: ŻAK w JAŚLE

Post autor: ananasek »

sylwula13 pisze:
ananasek pisze:
sylwula13 pisze:ha tylko jeszcze żeby po tych kierunkach z żaka pracować w tym zawodzie który się robiło to by było dobrze , a to pic na wode :zdegustowany:
To nie wina szkoły, że pracy nie ma ...
ale łatwiej znajdzie prace ten kto skończy jakąś porządną uczelnie niż ten kto skończy żaka
Tu się z Tobą nie zgodze. Wielu moich znajomych po studiach nie ma pracy, a kosmetyczki po żaku mają.
Awatar użytkownika
sylwula13
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 458
Rejestracja: 21 listopada 2009, 20:06
Lokalizacja: Jasło

Re: ŻAK w JAŚLE

Post autor: sylwula13 »

ananasek pisze:
Tu się z Tobą nie zgodze. Wielu moich znajomych po studiach nie ma pracy, a kosmetyczki po żaku mają.
a osoba która skończy np. technika rachunkowości będzie pracować w biurze rachunkowym albo jakimś banku ? NIE
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: ŻAK w JAŚLE

Post autor: ananasek »

A czemu nie? przejdź się po biurach rachunkowych w Jaśle i zapytaj ilu pracowników ukończyło studia związane z ich zawodem. Większość ludzi tam pracujących to osoby po szkołach policealnych lub kursach.
Awatar użytkownika
sylwula13
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 458
Rejestracja: 21 listopada 2009, 20:06
Lokalizacja: Jasło

Re: ŻAK w JAŚLE

Post autor: sylwula13 »

ananasek pisze:A czemu nie? przejdź się po biurach rachunkowych w Jaśle i zapytaj ilu pracowników ukończyło studia związane z ich zawodem. Większość ludzi tam pracujących to osoby po szkołach policealnych lub kursach.
hahaha Ty chyba nie wiesz co to jest biuro rachunkowe . własnie jestem obeznana w temacie więc Ty lepiej idź i popytaj
ODPOWIEDZ