ŻAK w JAŚLE

Forum o Jasielskich szkołach
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: ŻAK w JAŚLE

Post autor: ananasek »

Dziewczynko nie chce mi się z Tobą dyskutować i udowadniać Ci swojej racji, bo za głupia jesteś. Jesteś obeznana? Chyba w swojej niewiedzy.
Awatar użytkownika
sylwula13
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 458
Rejestracja: 21 listopada 2009, 20:06
Lokalizacja: Jasło

Re: ŻAK w JAŚLE

Post autor: sylwula13 »

ananasek pisze:Dziewczynko nie chce mi się z Tobą dyskutować i udowadniać Ci swojej racji, bo za głupia jesteś. Jesteś obeznana? Chyba w swojej niewiedzy.
Ty sama jesteś głupiaaaaaaaaaaaaaa dziecko.. zaczynasz od wyzywania bo wiesz że nie masz racji !!!! hahahahahahah :rotfl:
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: ŻAK w JAŚLE

Post autor: ananasek »

:mur: nie będę zniżać się do Twojego poziomu ... i dyskutować z osobą o ilorazie inteligencji 0. Dla Ciebie głupia to nie obelga, ale komplement.

Albo nie ... skoro taka obeznana jesteś to powiedz mi w ktorym biurze rachunkowym w Jasle pracują tylko osoby po studiach związanych z rachunkowoscią?
Awatar użytkownika
sylwula13
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 458
Rejestracja: 21 listopada 2009, 20:06
Lokalizacja: Jasło

Re: ŻAK w JAŚLE

Post autor: sylwula13 »

ananasek pisze::mur: nie będę zniżać się do Twojego poziomu ... i dyskutować z osobą o ilorazie inteligencji 0. Dla Ciebie głupia to nie obelga, ale komplement.

Albo nie ... skoro taka obeznana jesteś to powiedz mi w ktorym biurze rachunkowym w Jasle pracują tylko osoby po studiach związanych z rachunkowoscią?
wiesz co dziecko ja się z tobą nie będę kłócić bo mi szkoda na to klawiatury od komputera . widać twój poziom inteligencji jest niższy niż 0 a z takimi osobami szkoda wchodzić w jakiekolwiek dyskusje. w większości tematów się beznadziejnie wypowiadasz i widać jesteś najbardziej obeznana w każdym temacie. weź zabawki i idź się pobawić do piasku póki jeszcze pogoda.
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: ŻAK w JAŚLE

Post autor: ananasek »

Odpowiedz w takim razie na moje pytanie i udowodnij swoją rację, skoro jesteś taka obeznana i udzielasz się w dyskusjach, o których nie masz pojęcia. Dużo wymagam? Dla Ciebie podejrzewam za dużo :) i dzięki, że mnie odmładzasz i nazywasz dzieckiem, bo nim już od kilku doobrych lat nie jestem.
Awatar użytkownika
sylwula13
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 458
Rejestracja: 21 listopada 2009, 20:06
Lokalizacja: Jasło

Re: ŻAK w JAŚLE

Post autor: sylwula13 »

ananasek pisze:Odpowiedz w takim razie na moje pytanie i udowodnij swoją rację, skoro jesteś taka obeznana i udzielasz się w dyskusjach, o których nie masz pojęcia. Dużo wymagam? Dla Ciebie podejrzewam za dużo :) i dzięki, że mnie odmładzasz i nazywasz dzieckiem, bo nim już od kilku doobrych lat nie jestem.
ale rozum masz dziecka :)
insanity
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 11 października 2013, 06:22

Re: ŻAK w JAŚLE

Post autor: insanity »

witam, ta dyskusja robi się żenująca :zdegustowany:
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: ŻAK w JAŚLE

Post autor: ananasek »

Dlatego już więcej nie wchodzę w dyskusję z tą rozkapryszoną młodą mamą. Bo pleść 3 po 3 potraf, a już żadnych konkretów nie napisze. Nadal czytam, że jestem głupia, że jestem dzieckiem, a jak poprosiłam o konkrety to nic, cisza.
Awatar użytkownika
sylwula13
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 458
Rejestracja: 21 listopada 2009, 20:06
Lokalizacja: Jasło

Re: ŻAK w JAŚLE

Post autor: sylwula13 »

insanity pisze:witam, ta dyskusja robi się żenująca :zdegustowany:
ta [...] jest żenująca hahaha
insanity
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 11 października 2013, 06:22

Re: ŻAK w JAŚLE

Post autor: insanity »

sylwula13 pisze:ta [...] jest żenująca hahaha
Czy leci z nami jakiś admin, moderator lub ktoś podobny? Bo ten samolot zaraz się rozbije :dobani:
Anna Wal
Ekspert
Ekspert
Posty: 85
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 09:15

Re: ŻAK w JAŚLE

Post autor: Anna Wal »

Nic nie warte marnowanie czasu. To nie szkoła to jakiś dziwny twór.
Awatar użytkownika
sylwula13
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 458
Rejestracja: 21 listopada 2009, 20:06
Lokalizacja: Jasło

Re: ŻAK w JAŚLE

Post autor: sylwula13 »

Anna Wal pisze:Nic nie warte marnowanie czasu. To nie szkoła to jakiś dziwny twór.
o wreszcie się znalazł ktoś z prawidłową opinią :super:
Awatar użytkownika
sylwula13
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 458
Rejestracja: 21 listopada 2009, 20:06
Lokalizacja: Jasło

Re: ŻAK w JAŚLE

Post autor: sylwula13 »

ananasek pisze:Odpowiedz w takim razie na moje pytanie i udowodnij swoją rację, skoro jesteś taka obeznana i udzielasz się w dyskusjach, o których nie masz pojęcia. Dużo wymagam? Dla Ciebie podejrzewam za dużo :) i dzięki, że mnie odmładzasz i nazywasz dzieckiem, bo nim już od kilku doobrych lat nie jestem.
ul.Pigonia, Krasińskiego, Franciszkańska, ul.Rynek. Idź tam zapytaj i mi daj spokój , tylko przyznaj się publicznie że nie masz racji .. :mur:
bajkak7
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 9 lutego 2012, 21:07

Re: ŻAK w JAŚLE

Post autor: bajkak7 »

Witam, ponieważ posty są dość stare chciałabym odświeżyć temat: "Żak w Jaśle" i poznać Wasze aktualne opinie na temat tej szkoły. Warto czy nie warto się zapisać ?
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: ŻAK w JAŚLE

Post autor: kamil3 »

Bardzo dobra szkoła hehe chodziłęm tam sporo czasu niestety mnie wyzucili jak z większości szkół teraz Rzeszow zaocznie ale polecam firmy nawet spoko polecam polecam pobujać zawsze można :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D: D
ODPOWIEDZ