Matura

Forum o Jasielskich szkołach
Awatar użytkownika
Gołąb
VIP
VIP
Posty: 514
Rejestracja: 27 marca 2006, 05:22
Lokalizacja: Your worse nightmare

Re: Matura

Post autor: Gołąb »

To może ogłosić dla wszystkich maturzystów który nie zdali matury :rotfl: na pewno te dziadeczki co poraz n-ty probują się ucieszą ;)
Awatar użytkownika
Ataman
Ekspert
Ekspert
Posty: 81
Rejestracja: 18 lipca 2006, 17:12
Lokalizacja: z nikąd

Re: Matura

Post autor: Ataman »

Przecież z taką maturą nie dostaną się na żadne dobra studia Giertych nie wymazał tego „1” ono dalej tam jest
Nobek
Guru
Guru
Posty: 108
Rejestracja: 9 maja 2006, 15:54
Lokalizacja: Jasło

Re: Matura

Post autor: Nobek »

bitelz pisze: Ktos tu pisal, ze mimo tego ze dostanie w ten "nowy" sposob swiadectwo maturalne to nie ma sie jak na studia wybierac. Bzdura. Jezeli ktos nie zdal polaka (ale w ten "nowy" sposob uzyska swiadectwo) ale sweitnie mu poszla matma lub fizyka to na studia techniczne ma duze szanse sie dostac bo na takowych polskiego nie licza.
;)
Awatar użytkownika
wojnarjaslo
VIP
VIP
Posty: 166
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:19
Lokalizacja: jasło

Re: Matura

Post autor: wojnarjaslo »

wlasnie slyszalem dzisiaj w panoramie , ze wiekszosc uczelni nie bedzie rozpatrywala tego rodzaju swiadectw
Awatar użytkownika
anka
Redaktor
Redaktor
Posty: 356
Rejestracja: 10 maja 2006, 14:19
Lokalizacja: z nienacka ;)

Re: Matura

Post autor: anka »

Ten Romek to się jednak potrafi ustawić. Teraz jego "projekt" poszedł w ręcę Prezydenta, a Prezydent widząc (bądź co bądź) coraz częstszy sprzeciw dla pomysłu Giertycha, powie: NIE.
Mówiąc w skrócie wyjdzie na to, że wspaniały Pan Giertych chciał dobrze dla maturzystów, ale z racji tego, że Pan Prezydent jest taki zły, nie udało się.
No okropieństwo, proszę Państwa, okropieństwo! ;)

PS. I żeby nie było, to nieszczególnie darzę sympatią obu Panów Kaczyńskich.
weronikoslawa
Guru
Guru
Posty: 156
Rejestracja: 6 czerwca 2006, 20:24

Re: Matura

Post autor: weronikoslawa »

anka pisze: PS. I żeby nie było, to nieszczególnie darzę sympatią obu Panów Kaczyńskich.
Bo "naszego" mistera Kaczyńskiego, to chyba jedynie Moherowe Berety darzą sympatią :hyhy:
Ostatnio zmieniony 19 lipca 2006, 00:41 przez weronikoslawa, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ataman
Ekspert
Ekspert
Posty: 81
Rejestracja: 18 lipca 2006, 17:12
Lokalizacja: z nikąd

Re: Matura

Post autor: Ataman »

anka pisze:Ten Romek to się jednak potrafi ustawić. Teraz jego "projekt" poszedł w ręcę Prezydenta, a Prezydent widząc (bądź co bądź) coraz częstszy sprzeciw dla pomysłu Giertycha, powie: NIE.
A prezydent nie powie NIE tylko będzie za tym, bo jak powie NIE to koalicja rządząca się rozpadnie. Tak na marginesie kto trzyma władze? Kaczyńscy, Lepper i Giertych to czemu Kaczyński ma być przeciw swoim sam by sobie wbił nóż w plecy

A kto lubi Kaczyńskich poza Maher
Awatar użytkownika
anka
Redaktor
Redaktor
Posty: 356
Rejestracja: 10 maja 2006, 14:19
Lokalizacja: z nienacka ;)

Re: Matura

Post autor: anka »

Ataman pisze:A prezydent nie powie NIE tylko będzie za tym, bo jak powie NIE to koalicja rządząca się rozpadnie. Tak na marginesie kto trzyma władze? Kaczyńscy, Lepper i Giertych to czemu Kaczyński ma być przeciw swoim sam by sobie wbił nóż w plecy
Koalicja rządząca... jak to komicznie brzmi (ale to tak na marginesie). Po pierwsze, Pan Giertych swojego pomysłu nie skonsulotował z nikim z tej koalicji (tylko "rzucił hasło" w swoim resorcie), co z kolei oburzyło m.in. Panów Kaczyńskich. Po drugie skoro ponoć to Kaczyńscy, Lapper, Giertych trzymają władzę to dlaczego np. Lepper o "amnestii dla maturzystów" mówi m.in., że "Na maturalnych zmianach Giertych więcej straci niż zyska."?
A póki co Prezydent pięknie się wzbrania od ostatecznej decyzji, całe grono profesorów obraduje, czy powinien być za czy przeciw... a ja powiem tylko: No i co z tego? ;)

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Ataman
Ekspert
Ekspert
Posty: 81
Rejestracja: 18 lipca 2006, 17:12
Lokalizacja: z nikąd

Re: Matura

Post autor: Ataman »

Minister edukacji jest jeden skoro Giertych ma jego tekę to po co ma swoje decyzje konsultować z innymi, jest takie cos jak rozporządzenie ministra i on to zrobił odnośnie matur. A że Lepper cos tam mówił to chyba każdy może mieć swoje zdanie na ten temat tak jak Ty i ja. A że prezydent się powstrzymuje to dla tego że nie wie co zrobić bo cała sprawa się komplikuje, to pewno że co z tego na szczęście mnie to nie dotyczy

A jaszcze jedno wczoraj (dokładnie nie pamiętam kiedy to było) PO wypowiedziało wotum nieufności wobec ME. I popieram ich mogę się nawet pod tym podpisać

3maj się
Awatar użytkownika
anka
Redaktor
Redaktor
Posty: 356
Rejestracja: 10 maja 2006, 14:19
Lokalizacja: z nienacka ;)

Re: Matura

Post autor: anka »

Ja wiem swoje, Ty wiesz swoje... a i tak na NIE jesteśmy oboje, o! ;)
Awatar użytkownika
Ataman
Ekspert
Ekspert
Posty: 81
Rejestracja: 18 lipca 2006, 17:12
Lokalizacja: z nikąd

Re: Matura

Post autor: Ataman »

Może powiesz że jestem wścibski czy co innego a co mnie to….

Mówiłaś że Kaczor powie NIE a ja twierdziłem że powie TAK twardo broniłaś swych racji, dziś oglądając program informacyjny powiedzieli że Kaczor powiedział TAK i kto miał racje ……
:)
3maj się
Awatar użytkownika
anka
Redaktor
Redaktor
Posty: 356
Rejestracja: 10 maja 2006, 14:19
Lokalizacja: z nienacka ;)

Re: Matura

Post autor: anka »

Powiedział to, co powiedział. Szczerze? Nie rusza mnie to... ;)
A nieróbstwo wśród uczniów zacznie się rozprzestrzeniać, że aż miło.

"Ja mam coś, Ty masz coś, każdy ma swój cel. Każdy swoją drogą idzie."
I tyle.
Awatar użytkownika
mLoDa
Mistrz
Mistrz
Posty: 99
Rejestracja: 8 maja 2006, 17:15
Lokalizacja: ]:->

Re: Matura

Post autor: mLoDa »

anka pisze:A nieróbstwo wśród uczniów zacznie się rozprzestrzeniać, że aż miło.
dokładnie,ale cóż... niektórzy potrzebują tylko "papierka"...
Awatar użytkownika
wuju
VIP
VIP
Posty: 620
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 03:54
Lokalizacja: Jasło, Lublin

Re: Matura

Post autor: wuju »

Ataman pisze:Mówiłaś że Kaczor powie NIE a ja twierdziłem że powie TAK
Ataman, tak odbiegając od tematu, skoro jesteś taki dobry w przewidywaniu polityki naszej chłopsko-ludowej koalicji, to jakie będzie kolejne spektakularne posunięcie ministra edukacji?
Awatar użytkownika
Ataman
Ekspert
Ekspert
Posty: 81
Rejestracja: 18 lipca 2006, 17:12
Lokalizacja: z nikąd

Re: Matura

Post autor: Ataman »

Wuju skąd ja to mam wiedzieć, ja tylko obserwuje co się w tym bagnie dzieje i wyciągam wnioski. Tylko te wnioski muszą być takie że odniosą się z korzyścią dla nich a nie dla Polski i wtedy na pewno mi siądą. A po drugie nie myślę tak jak Giertych (dzięki Bogu) to nie wiem co mu może strzelić do tej makówki. Ale na pewno coś głupiego pacząc na jego poglądy to może kazać dzieciom w podstawówce wygolić głowy łyso na ramie sfastyke do plecaka kij bejzbolowy….kto wie po nim można się wszystkiego spodziewać ale na razie chyba nic nie wymyśli bo z jednej strony chcą objąć władze w urzędach (chodzi mi o ordynacje) a po 2 to mają za niedługo oficjalny urlop
ODPOWIEDZ