Szkoła językowa

Forum o Jasielskich szkołach

Moderatorzy: hanka, paul_proteus

Re: Szkoła językowa

Postprzez brotet » 30 grudnia 2016, 09:03

Języka można spokojnie nauczyć się we własnym zakreise. Nie jest to coś skomplikowanego.
brotet
Doświadczony
Doświadczony

Postprzez Versal » 30 grudnia 2016, 12:16

trus napisał(a):hm, z niemieckim to problem:(

Namiary na priv
Versal
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez krasnaa » 3 stycznia 2017, 14:11

Ja mam problem z motywacją. Niby oglądam codziennie jakieś filmiki na YT po angielsku ale to nie jest taki poziom angielskiego jaki bym chciała mieć. Nie wiem jak mam się zmusić do porządnej nauki. Lekcje w szkole językowej kompletnie mi nie podchodzą. Za duże grupy, za dużo zadań domowych, za mało mówienia.
krasnaa
Debiutant
Debiutant

Postprzez marina » 19 marca 2017, 21:15

Niebawem wyprowadzam się do stolicy i w związku z tym mam pytanie. Czy ktokolwiek korzystał z oferty szkoły językowej "Pi School"? Mają fajne kursy i niewysokie ceny, przez co poważnie się zastanawiam, czy nie rozpocząć w niej nauki.
marina
Początkujący
Początkujący

Postprzez elabarbara » 21 marca 2017, 19:38

Ja polecam szkołę językową w Gdańsku http://www.berlitz.pl/szkola-jezykowa-gdansk Mają świetną ofertę na Kurs języka niemieckiego. Zanim pojadę do Niemiec mam zamiar douczyć się języka by pózniej sobie poradzić z niemieckim. Materiały są bardzo profesjonalnie przygotowane.Lubię się tu uczyć, bo tam w szkole nie ma stresu i zajęcia są w miłej atmosferze.A to akurat jest dla mnie ważne bo wiem że język niemiecki bardzo mi się przyda.
elabarbara
Debiutant
Debiutant

Poprzednia strona

Powrót do Szkoły i uczelnie