korepetycje z angielskiego

Forum o Jasielskich szkołach
anuska2c
Mistrz
Mistrz
Posty: 90
Rejestracja: 26 kwietnia 2011, 14:41

korepetycje z angielskiego

Post autor: anuska2c »

Hej ;) zna ktoś dobrego korepytatora z angielskiego który umiałby jakoś wytłumaczyc gramatyke i nie tylko ?Macie może jakieś doświadczenia z tym nauczycielem ? Gdzie i kiedy mozna sie z nim spoktac lub jakis kontakt ? Ile bierze za lekcje? Dodam że jestem w 1kl Lo na rozszerzonym ang ... Z góry dzieki :)
ciapek125
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 66
Rejestracja: 2 października 2011, 01:07
Lokalizacja: Jasło

Re: korepetycje z angielskiego

Post autor: ciapek125 »

ja znam panią od Angielskiego która może uczyć korepetycji ... na dodatek nauczycielka Języka Angielskiego ...
anuska2c
Mistrz
Mistrz
Posty: 90
Rejestracja: 26 kwietnia 2011, 14:41

Re: korepetycje z angielskiego

Post autor: anuska2c »

ciapek125 pisze:ja znam panią od Angielskiego która może uczyć korepetycji ... na dodatek nauczycielka Języka Angielskiego ...
a dobrze uczy ? mógbys coś o niej powiedziec ?
astranus
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 3 listopada 2011, 17:07

Re: korepetycje z angielskiego

Post autor: astranus »

no wiesz jest wielu nauczycieli zalezy czego oczekujesz lekcje srednio 35-40zl wiem bo sama chodze i jest naprawde ok polecila mi kolezanka ktora byla zadowolona mature rozszerzona zdala na 95% tylko nie wiem jak z mejscami....
anuska2c
Mistrz
Mistrz
Posty: 90
Rejestracja: 26 kwietnia 2011, 14:41

Re: korepetycje z angielskiego

Post autor: anuska2c »

zależy mi na gramatyce głównie bo z tego jestem cienka .... a do kogo Ty chodzisz ?
Marie
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 19 grudnia 2007, 19:05
Lokalizacja: okolice jasła

Re: korepetycje z angielskiego

Post autor: Marie »

nie wiem czy będziesz zainteresowana ale jeśli chodzi o korepetycje to mam znajomego który ich udziela, student 3 roku filologii, poza tym kilka lat spędził w stanach i anglii, ma też certyfikat nie pamiętam ale chyba FCE , z tego co się orientuje ludzie są zadowoleni z jego korepetycji, za lekcje weźmie maks 30 zł kwestia dogadania się, jakbyś była zainteresowana pisz podam Ci numer
astranus
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 3 listopada 2011, 17:07

Re: korepetycje z angielskiego

Post autor: astranus »

jesli ewentualnie jestes zainteresowana podam Ci namiary
anuska2c
Mistrz
Mistrz
Posty: 90
Rejestracja: 26 kwietnia 2011, 14:41

Re: korepetycje z angielskiego

Post autor: anuska2c »

ok podajcie namiary :)
lilijka
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 3 maja 2010, 14:27

Re: korepetycje z angielskiego

Post autor: lilijka »

a ja polecam nauczycieli z tej "szkoły" http://www.angielskizdojazdem.pl/ miałam okazję pobrać kilka lekcji u jednej pani, która obecnie w niej uczy i byłam bardzo zadowolona :)
ciapek125
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 66
Rejestracja: 2 października 2011, 01:07
Lokalizacja: Jasło

Re: korepetycje z angielskiego

Post autor: ciapek125 »

w miarę dobrze też była w Stanach
anuska2c
Mistrz
Mistrz
Posty: 90
Rejestracja: 26 kwietnia 2011, 14:41

Re: korepetycje z angielskiego

Post autor: anuska2c »

ciapek125 pisze:w miarę dobrze też była w Stanach
mógłbys dac na nia jakies namiary ?
majeczka5_
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 6 listopada 2011, 19:12

Re: korepetycje z angielskiego

Post autor: majeczka5_ »

Witam wszystkich
Zastanawia mnie w tym wątku jedna sprawa, a mianowicie podawanie namiarów na korepetytorów - mój chłopak także udziela lekcji i z pewnością nie życzyłby sobie, aby jego dane znalazły się na publicznym forum. Weżcie to proszę pod uwagę. Moderator również powinien mieć na względzie prawo do ochrony danych osobowych. Chyba niektórzy nie zdają sobie sprawy, jakie kłopoty mogą wyniknąć z takiego niefrasobliwego szafowania nazwiskami i numerami telefonów...(patrz: US...). Pozdrawiam, Maja.

Oczywiście, zgadzamy się z tym. Przypominamy więc użytkownikom, że wszelkie prywatne dane, numery telefonów wysyłamy tylko na PW.MOD.
lukas24091987
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, 22:27

Re: korepetycje z angielskiego

Post autor: lukas24091987 »

Smieszna sprawa odnosnie wypowiedzi majeczka5. Rownie dobrze mozna spotkac te same nr./dane korepetytora na tej samej stronie tylko w innym dziale korepetycje np. http://www.ogloszenia.jaslo4u.pl/katego ... 86&filtr=1. Nie sadze zeby jakis nauczyciel byl z tego powodu obrazony itp. a wrecz przeciwnie bo to go reklamuje ze jest dobry w tym co robi itp. A osoby(zapewne uczniowie tego nauczyciela) umieszczajace kontakt danego korepetytora wrecz mu pomagaja pozyskac uczniow i jest on z tego powodu na pewno szczesliwy ze to wlasnie jego polecaja.
Jesli ktos nie chce byc reklamowany jako godny polecenia nauczyciel to nie powinien nauczac, bo skad ludzie moga wiedziec ze uczy jak nie maja do niego kontaktu, no chyba ze ktos ma cos innego na sumieniu i boi sie ludzi/podawac numer/badz inny kontakt to juz inna sprawa. Jeszcze co do zdania: ,,Chyba niektórzy nie zdają sobie sprawy, jakie kłopoty mogą wyniknąć z takiego niefrasobliwego szafowania nazwiskami i numerami telefonów'', wiec mysle ze nie ma spbie z czego zdawac sprawy bo to jak wyzej napisalem,ale krotko jeszcze - te osoby ktore pisza namiary sa najczesciej uczniami danego korepetytora, wiec na pewno maja pozwolenie zeby go polecac innym zainteresowanym nauka.
Pozdro.
majeczka5_
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 6 listopada 2011, 19:12

Re: korepetycje z angielskiego

Post autor: majeczka5_ »

Nie zgadzam się z Tobą, lukas. Oczywiście, jak najbardziej należy polecać godnych tego nauczycieli i korepetytorów. Oczywiście,z pewnością miło jest usłyszeć od potencjalnego ucznia, że "został mi pan / pani polecony /polecona ze względu na świetne wyniki pana / pani pracy, itp. Niemniej jednak uważam, że takie "polecanie" powinno odbywać się "na privie" lub na zasadzie "z ust do ust", a nie poprzez publiczne podawanie danych. Może Ty własnie nie zdajesz sobie sprawy, że nie wszyscy korepetytorzy mają zarejestrowaną swoją działalność? Wystarczy przypomnieć głośną kilka lat temu sprawę "donosu" na jednego z jasielskich korepetytorów... Summa summarum , podtrzymuję swoje stanowisko - polecać, jak najbardziej, ale nie na forach i nie bez wyrazniej zgody uczącego. A śmiem wątpić, by takową zgodę wszyscy korepetytorzy udzielali.
Z szacunkiem i pozdrowieniami, Maja .
krolik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 398
Rejestracja: 14 września 2011, 21:54

Re: korepetycje z angielskiego

Post autor: krolik »

jest bardzo dobra pani od korepetycji z angielskiego w Rafineri
ODPOWIEDZ