Polskie Seriale

Kultura w każdej formie, porozmawiaj o niej, pokaż swoje prace, zaproś na wydarzenie kulturalne
Awatar użytkownika
Metaxu
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 9 maja 2006, 12:52
Lokalizacja: GaMRaT RuLeZzz

Polskie Seriale

Post autor: Metaxu »

Jak wiemy seriali polskich jest wiele nie kazdy jest dobry moze przyblizycie nam co lubie ogladac a co jest dla was totalna kaszana :P Bo ja to np. ogladam "M jak Milosc " Panna Mnie Wkrecila HuesHues ® ™
Awatar użytkownika
Miś
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 402
Rejestracja: 8 maja 2006, 21:53
Lokalizacja: z zakrystyji...

Re: Polskie Seriale

Post autor: Miś »

Jeszcze do niedawna.. Na wspolnej.. ale juz sie wyzwalam z tego nalogu powoli :D chcoaz czasami ajk sie nawinie na oko to obejrze :D
Awatar użytkownika
orestes
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 63
Rejestracja: 12 maja 2006, 19:27
Lokalizacja: z wielu miejsc

Re: Polskie Seriale

Post autor: orestes »

nie znam żadnego polskiego serialu, ,który by mnie wciągnął. Jak narazie wszytskie są na jedną nutę i towarzyszy im bardzo kiepska promocja. Robione są za marne pieniadzę i może dlatego ich jakoś tak daleko odbiega od amerykańskich standardów. Nie to że bym był jakms wielkim fanem USA raczej jestem wielkim krytykiem tego kraju, no ale jedno im trzeba przyznać przemysł rozrywkowy mają świetny. Od polskich seriali gorsze są chyba tylko niemieckie :)
Awatar użytkownika
clinton*fucker
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 30 marca 2006, 15:47
Lokalizacja: Jasło

Re: Polskie Seriale

Post autor: clinton*fucker »

Seriale, tasiemce, telenowele, szkoda zycia na to ;) Jedyny serial polski jaki oglądam, to nadawany teraz "Pit bull" w odcinkach :niepewny: Jakoś nie kręcą mnie te nasze płaczliwe opowiastki z zycia wzięte.
Awatar użytkownika
Metaxu
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 9 maja 2006, 12:52
Lokalizacja: GaMRaT RuLeZzz

Re: Polskie Seriale

Post autor: Metaxu »

Bylbym Zapomnial Mysle Ze Nienajgorszym Serialem Jest "Fala Zbrodni" :P osobiscie lubie oblukac
Awatar użytkownika
Miś
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 402
Rejestracja: 8 maja 2006, 21:53
Lokalizacja: z zakrystyji...

Re: Polskie Seriale

Post autor: Miś »

Metaxu pisze:Bylbym Zapomnial Mysle Ze Nienajgorszym Serialem Jest "Fala Zbrodni" :P osobiscie lubie oblukac
O no no... swego czasu nalogowo ogladalem :D teraz to zapominam o tym ale dobry serial ... czasami tez ta tania podrobke "Fali Zbrodni" mianowicie "Kryminalnych" obejrze jak sie nawina :D
Awatar użytkownika
orestes
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 63
Rejestracja: 12 maja 2006, 19:27
Lokalizacja: z wielu miejsc

Re: Polskie Seriale

Post autor: orestes »

Dziżas "Kryminalni" są jaką nedzą kalką Cobry oddziału specjalnego czy czegoś takiego. anyway taki niemiecki serial był. Głos komisarza Zawady zawsze troszeczke głośniej niż głosy pozostałych tak jakby w ten sposób próbowano pokazać jego range. Ogólnie zenada tak samo zresztą jak W 11. Fala zbrodni owszem kiedyś oglądałęm , nawet mi się podobało.Kiedy jednak zaczęli puszczać drugi sezon znudziło mi sie . strasznie "drewnianie" grają ci aktorzy
falstaff
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 52
Rejestracja: 28 marca 2006, 01:03
Lokalizacja: wziąść milion

Re: Polskie Seriale

Post autor: falstaff »

Jezeli można zaliczyć do kategorii seriale to Detektyw i czasami W11 :)
Awatar użytkownika
wojnarjaslo
VIP
VIP
Posty: 166
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:19
Lokalizacja: jasło

Re: Polskie Seriale

Post autor: wojnarjaslo »

polskie seriale schodzą na psy :| pokarzą kilka nowych odcinków a pozniej powtarzają to kilkanaście razu :zly:
Nobek
Guru
Guru
Posty: 108
Rejestracja: 9 maja 2006, 15:54
Lokalizacja: Jasło

Re: Polskie Seriale

Post autor: Nobek »

moda na sukces i tak jest najlepsza :D :D
Awatar użytkownika
wojnarjaslo
VIP
VIP
Posty: 166
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:19
Lokalizacja: jasło

Re: Polskie Seriale

Post autor: wojnarjaslo »

będąc dzieckiem oglądałem to :P przestałem około 600 odcinka ale gdybym teraz to obejrzał pewnie bylbym na bieżąco :D
Ostatnio zmieniony 26 maja 2006, 22:53 przez wojnarjaslo, łącznie zmieniany 1 raz.
Nobek
Guru
Guru
Posty: 108
Rejestracja: 9 maja 2006, 15:54
Lokalizacja: Jasło

Re: Polskie Seriale

Post autor: Nobek »

mysle ze nie zgubil bys wątku :D
Awatar użytkownika
aNia
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 2 maja 2006, 13:28
Lokalizacja: Jasło

Re: Polskie Seriale

Post autor: aNia »

oczywiście :P Moda na Sukces wymiata wszystkie seriale świata ... to jest najdłuższy "tasiemiac" jaki kiedykolwiek puszczono na ekrany naszych telewizorów ..czasem to oglądam ,i nawet wiem załapałam już , co .. kto.. z kim .. :zawstydzony: ..bo tyle tak rozwodów każde dziecko z innym facetem :D no i sliczny jest tam młody aktor <Rick> mHmm .. :oczami: :oczami: :oczami: ...ahh ostatnimi czasy przekształciłam ... M jak Matematyka .. nie oglądam tego już .. bo po tygodniu nieoglądania i tak leci dalej ten sam wątek :spi: szkoda życia marnować na oglądanie bzdetów ...lepiej kupić .."świat seriali " ..i jesteśmy na bierząco z każdym serialu ..i jaki pożytek .. :luka: hihi
Awatar użytkownika
wojnarjaslo
VIP
VIP
Posty: 166
Rejestracja: 22 maja 2006, 21:19
Lokalizacja: jasło

Re: Polskie Seriale

Post autor: wojnarjaslo »

m jak milosc jak dotad ogladam ale cos mi sie wydaje ze niedlugo przestane tworcy tego serialu juz pewnie wyczerpali wszystkie swoje pomysly bo nic tylko janeczka i teodor albo marek i hanka-albo sie kloca albo rozstaja. PATOLOGIA
Awatar użytkownika
aNia
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 2 maja 2006, 13:28
Lokalizacja: Jasło

Re: Polskie Seriale

Post autor: aNia »

hohoho ..pominołeś jeszcze zadufaną w sobie Małgosie :znudzony: piękną ..cycata Simone ...i Kisiela :D hahaha i jego zacną gre w szachy z Panem Mostowiakiem .. i wiele wiele wątków ,z tego co wiem przed wakacjami jeszcze pchneli na plan Tereske z dzieckiem żeby cos sie działo , bo faktycznie zaczyna frakować pełnej fabuły w tym wszystkim
ODPOWIEDZ