Clerks 2

Kultura w każdej formie, porozmawiaj o niej, pokaż swoje prace, zaproś na wydarzenie kulturalne
Awatar użytkownika
Uzumaki Naruto
Ekspert
Ekspert
Posty: 81
Rejestracja: 9 sierpnia 2006, 02:15
Lokalizacja: z woli ojca

Clerks 2

Post autor: Uzumaki Naruto »

Clerks 2 to kolejna produkcja z Jeyem i Cichym Bobem. Jak komuś już te 2 postacie coś mówią to powinien już resztę wiedzieć :]

Widziałem z daleka plakat, że będzie ten film wyświetlany w Syrenie - ale na stronie nie moge znaleźć informacji kiedy to będzie :(

Proszę o wsparcie...
Awatar użytkownika
Gołąb
VIP
VIP
Posty: 514
Rejestracja: 27 marca 2006, 05:22
Lokalizacja: Your worse nightmare

Re: Clerks 2

Post autor: Gołąb »

O ile się nie mylę to

24-26.11 o godzinie 16:30
bilet: 13zł

ale sprawdzę to jeszcze zalecam później zajrzeć do repertuaru kina na portalu :)
Ostatnio zmieniony 21 listopada 2006, 16:40 przez Gołąb, łącznie zmieniany 1 raz.
Meaglar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 235
Rejestracja: 25 czerwca 2006, 16:17

Re: Clerks 2

Post autor: Meaglar »

Czytałem niepochlebne recenzje na temat tego filmu, ale nie oglądałem, więc nijak mi przyznać :)
Awatar użytkownika
wuju
VIP
VIP
Posty: 620
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 03:54
Lokalizacja: Jasło, Lublin

Re: Clerks 2

Post autor: wuju »

Mysle, ze z tym filmem jest tak, ze jak sie raz powie w filmie [...], to mozna to jeszcze uznac za sztuke, ale jak sie to mowi na kazdym kroku to zaczyna byc niesmaczne.
Awatar użytkownika
Uzumaki Naruto
Ekspert
Ekspert
Posty: 81
Rejestracja: 9 sierpnia 2006, 02:15
Lokalizacja: z woli ojca

Re: Clerks 2

Post autor: Uzumaki Naruto »

Filmów z Jeyem i Cichym Bobem już trochę widziałem. Film faktycznie nie zbiera najlepszych recenzji ale jak komuś pasuje ich klimat to na pewno się na Clerks 2 wybierze.
Czasem obejrzenie filmu z wielokrotnym powtórzeniem słowa *** i ***** przydaje się i pomaga. Mnie osobiście cała sztuka "alternatywna" już nudzi, bo skoro kultura alternatywna jest wszechobecna to sztuka zwykła staje się po pewnym czasie alternatywną...a ja po prostu lubię Jeya i Cichego Boba :D
holahola
VIP
VIP
Posty: 179
Rejestracja: 12 września 2006, 21:01
Lokalizacja: z krainy hazardu

Re: Clerks 2

Post autor: holahola »

Uzumaki Naruto pisze:Czasem obejrzenie filmu z wielokrotnym powtórzeniem słowa *** i ***** przydaje się i pomaga
jak juz to **** i ***** ; )
Awatar użytkownika
wuju
VIP
VIP
Posty: 620
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 03:54
Lokalizacja: Jasło, Lublin

Re: Clerks 2

Post autor: wuju »

Uzumaki Naruto pisze:Mnie osobiście cała sztuka "alternatywna" już nudzi, bo skoro kultura alternatywna jest wszechobecna to sztuka zwykła staje się po pewnym czasie alternatywną...

Zgoda! :ok:

Obejrzalem tez kilka filmow z Jay'em i Cichym Bobem i pełen szacunek dla nich, ale teraz zaczynam miec wrazenie, ze jada juz tylko na legendzie i to juz kolejna woda po kisielu.
Awatar użytkownika
Uzumaki Naruto
Ekspert
Ekspert
Posty: 81
Rejestracja: 9 sierpnia 2006, 02:15
Lokalizacja: z woli ojca

Re: Clerks 2

Post autor: Uzumaki Naruto »

Wlasnie wychodze na autobus i jade do kina...jak wruce to napisze jak bylo :D
Awatar użytkownika
Kapsuta Kiszona
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 482
Rejestracja: 24 listopada 2006, 22:53
Lokalizacja: Jasło / Bielsko-Biała

Re: Clerks 2

Post autor: Kapsuta Kiszona »

A mnie się tam Clerks 2 nie podoba. Oglądałem i mogę potwiedzić słowa: woda po kisielu. Pierszy film z J&CB był the best, reszta taka sobie, ale to już jest napradwę przeżytek. Film średni.
Żyleta
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 10 maja 2006, 16:44
Lokalizacja: W-wa

Re: Clerks 2

Post autor: Żyleta »

jedyny mankament tego filmu to taki że jest kolorowy brakuje tego klimatu z jedynki a reszta to stara dobra szkoła Kevina Smith'a warto było czekać lubie to poczucie humoru specyficzne obrzydliwe a zarazem zmuszające do zastanowienia i refleksji :)))
ODPOWIEDZ