Seriale

Kultura w każdej formie, porozmawiaj o niej, pokaż swoje prace, zaproś na wydarzenie kulturalne
niezapominajka
Guru
Guru
Posty: 126
Rejestracja: 17 grudnia 2008, 12:12

Re: Seriale

Post autor: niezapominajka »

M.A.S.H był ekstra.. no i oczywiscie daleko od noszy jak macie zly humor to polecam..rozbraja swą prostotą
Awatar użytkownika
nikita
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 422
Rejestracja: 10 listopada 2008, 17:31

Re: Seriale

Post autor: nikita »

daleko od noszy? z tego serialu bije idiotyzm, jakiego dawno nie widziałam.
mnie się on kompletnie nie podoba i wcale mnie nie bawi.

(nie obrażając oczywiście tych, których śmieszy tego typu komedia)
niezapominajka
Guru
Guru
Posty: 126
Rejestracja: 17 grudnia 2008, 12:12

Re: Seriale

Post autor: niezapominajka »

o znowu jakas zadziorna pannica..tak, śmieszy mnie szczególnie Hanka Sleszyńska i Krzysiu Kowalewski
Awatar użytkownika
Kapsuta Kiszona
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 482
Rejestracja: 24 listopada 2006, 22:53
Lokalizacja: Jasło / Bielsko-Biała

Re: Seriale

Post autor: Kapsuta Kiszona »

Kurcze blade, dlaczego od razu "zadziorna pannica"? Zdaje się, że wyraziła swoje zdanie, do czego ma każdy prawo na tym forum. Nie można było grzeczniej wyrazić, że Ciebie, droga Niezapomninajko śmieszy to i tamto, i się nie zgadzasz z przemówczynią, tylko od razu jakieś zaczepki? Jak się bedziecie przezywać (bo to już nie pierwszy raz się zdarza i nie odnosi się tylko to Ciebie) to będą oficjane ostrzeżenia i bany, bo już nie ma siły na to. Szanujmy się, jeśli również wymagacie szacunku wobec siebie. Pzdr! ;)
niezapominajka
Guru
Guru
Posty: 126
Rejestracja: 17 grudnia 2008, 12:12

Re: Seriale

Post autor: niezapominajka »

no grzeczniej nie moglam:) a coż droga Kapusto kiszona jest zaczepnego w słowach pannica? i zadziorna? dziewczyna to bialoglowa niewiasta panna dziewucha pannica, ok? nic zaczepnego i zadziorna bo sie odnosi do mojego wczesniej wypowiedzianego zdania (jakbys nie zauwazyla droga Kapusto)do ktorego widac nie mam prawa skoro pozniej ktos sie odnosi w ten sposób: "nie obrażając tych ktorych smieszy" pisząc cos takiego ma sie intencje jednak kogos obrazic, wiec moze tą naganę zwróc raczej tej pannicy a nie mnie Wielki MOderatorze;)
Awatar użytkownika
Kapsuta Kiszona
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 482
Rejestracja: 24 listopada 2006, 22:53
Lokalizacja: Jasło / Bielsko-Biała

Re: Seriale

Post autor: Kapsuta Kiszona »

Jest zaczepne, czy do każdego spotkanej dziewczyny, z którą się nie zgadzasz, zwaracasz się per "zadziorna pannico"?

Nie odnoś się do mnie "droga Kapusto", gdyż nie zmieniłem płci i nie mam takiego zamiaru w najbliższej przyszłości.

Skoro napisała, że nie chce obrażać to chyba nie obraziła? A jeśli masz wątpliwości co do czyjegoś posta, to od tego jest opcja zgłaszeń. Każde zgłoszenie traktuje poważne i staram się je rozliczać jeśli naprawde jest niezgodne z regulaminem.

"Wielki Moderatorze"? :hyhy: Mam propozycje - zamieńmy się i ty pobądź przez tydzień moderatorką. Nic przyjemnego. Nie zaproponowano mi tej funkcji za ładne oczy, a jeśli masz do niej wątpliwość to napisz do Adm. Pozdrawiam! ;)
Awatar użytkownika
nikita
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 422
Rejestracja: 10 listopada 2008, 17:31

Re: Seriale

Post autor: nikita »

W poście wyraziłam swoje zdanie na temat serialu, do czego mam prawo (jak każdy na tym forum) i wyraźnie zaznaczyłam, że nie chce nikogo tym obrazić, co zresztą napisał później także Moderator.

To, że według Ciebie jestem "zadziorną pannicą" puszczę mimo uszu :)



/ mam nadzieje, że temat skończony.
jaślanin

Re: Seriale

Post autor: jaślanin »

szara eminencja pisze:Ja dziś odpaliłem tv i akurat trafiłem na odcinek "Stawki większej niż życie" i z przyjemnością obejrzałem. A tak ogólnie to raczej nie oglądam seriali-brak czasu.
Ostatnio wreszcie skompletowałem 11 odcinków "Kompani braci"-jak ktoś lubi tematykę wojenna to polecam.
Skad masz 11 odcinek?? Jest tylko 10. No chyba ze znalazles jakis odcinek specjalny :P
Awatar użytkownika
szara eminencja
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 331
Rejestracja: 27 kwietnia 2007, 22:29
Lokalizacja: Niewidomsko

Re: Seriale

Post autor: szara eminencja »

jaślanin pisze: Skad masz 11 odcinek?? Jest tylko 10. No chyba ze znalazles jakis odcinek specjalny :P

Darłem z neta i było jedenaście. Oglądnąłem do 8 w ramach przypomnienia, ale nie zabrałem z sobą do domu na święta więc nie wiem co to za odcinek o numerze jedenaście. Może po prostu jak to bywa ktoś wrzucił jakiś niemiecki szajse film o wąsatych panach w skarpetkach, a może jakiś bonus filmowy. Jak obczaje to napisze ;)
enzo
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 7 listopada 2008, 20:02

Re: Seriale

Post autor: enzo »

ja oglądam W11 kiepskich Ranczo hehe noj i Odwróceni
TWPC
Guru
Guru
Posty: 110
Rejestracja: 8 listopada 2008, 20:22
Lokalizacja: JAsło

Re: Seriale

Post autor: TWPC »

no ja Brzudule ale w głupich porach leci chyba 17;40 ?cos takiego i prawie zawsze mnie na chacie nie ma :P
OBSERWATOR1987
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 68
Rejestracja: 22 grudnia 2008, 01:13

Re: Seriale

Post autor: OBSERWATOR1987 »

Ja w tv oglądam serial Na Wspólnej, Na dobre i na złe i Świat Według Kiepskich...
A oprócz tego Prison Break, Dexter, Zagubieni są to seriale naprawde ciekawe i wciągające (kto oglądał ten wie) :)
Awatar użytkownika
Kapsuta Kiszona
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 482
Rejestracja: 24 listopada 2006, 22:53
Lokalizacja: Jasło / Bielsko-Biała

Re: Seriale

Post autor: Kapsuta Kiszona »

Najlepszy serial to Przyjaciele. Już ma tyle lat, a nadal mnie śmieszy. Właśnie puszczają od początku na TVNie. ;)

Zgadzam się co do Lost, jedyny udany i przemyślany serial w swoim charakterze. Po ostatniej serii miałem taki mentlik w głowie, autorzy tego serialu naprawde znają się na rzeczy. :)
Awatar użytkownika
paulaaa
Mistrz
Mistrz
Posty: 97
Rejestracja: 17 grudnia 2007, 14:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Seriale

Post autor: paulaaa »

oj tak Friendsi to jest to! chyba rzeczywiście serial wszechczasów. Mógłby nigdy się nie kończyć :)
marcysia
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 21 sierpnia 2008, 11:34

Re: Seriale

Post autor: marcysia »

Oficer :)
Czas honoru, na dwójce leci coś takiego. chociaz w sumie na poczatku byl ok a teraz taki średni- moje zdanie:)
z takich telenowel typowych to barwy szczęścia czasami :D Ranczo? :D
no Przyjaciele ok :)

ale ogólnie to rzadko tv ogladam...
ODPOWIEDZ