bohater w habicie lub sutannie

Kultura w każdej formie, porozmawiaj o niej, pokaż swoje prace, zaproś na wydarzenie kulturalne
yorker
VIP
VIP
Posty: 1103
Rejestracja: 14 sierpnia 2006, 14:43
Lokalizacja: Jasło

Re: bohater w habicie lub sutannie

Post autor: yorker »

Ja niestety byłem...bardzo żałuję wydanych pieniędzy, film tragedia.
Już by sie bardziej opłacało gruzińskie wino kupić.

A o czym to córka miała prezentacje?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: bohater w habicie lub sutannie

Post autor: dragoness »

A o czym to córka miała prezentacje?
Pozornie banalną "postać kobiety w literaturze", ale jak się weźmie na warsztat z jednej strony Kleopatrę, a z drugiej Marię Stuart, wychodzi baaardzo interesująca kombinacja.
wieśniak
VIP
VIP
Posty: 691
Rejestracja: 13 marca 2012, 10:52

Re: bohater w habicie lub sutannie

Post autor: wieśniak »

dragoness pisze:Nie miałam okazji oglądać, ale ciekawa jestem, co by było, gdyby faktycznie ktoś sprokurował taką prezentację? Miny komisji...bezcenne. Podobne do tych, które pojawiły się na nauczycielskich paszczach, gdy dostali spis lektur od mojej córki, a tam m.in. Dion, Tacyt, Swetoniusz i Brantomme :hyhy:
Kogo interesuje spis lektur Twojej córki ?
yorker
VIP
VIP
Posty: 1103
Rejestracja: 14 sierpnia 2006, 14:43
Lokalizacja: Jasło

Re: bohater w habicie lub sutannie

Post autor: yorker »

wieśniak pisze:
dragoness pisze:Nie miałam okazji oglądać, ale ciekawa jestem, co by było, gdyby faktycznie ktoś sprokurował taką prezentację? Miny komisji...bezcenne. Podobne do tych, które pojawiły się na nauczycielskich paszczach, gdy dostali spis lektur od mojej córki, a tam m.in. Dion, Tacyt, Swetoniusz i Brantomme :hyhy:
Kogo interesuje spis lektur Twojej córki ?
mnie interesuje
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: bohater w habicie lub sutannie

Post autor: dragoness »

yorker pisze:
wieśniak pisze:
dragoness pisze:Nie miałam okazji oglądać, ale ciekawa jestem, co by było, gdyby faktycznie ktoś sprokurował taką prezentację? Miny komisji...bezcenne. Podobne do tych, które pojawiły się na nauczycielskich paszczach, gdy dostali spis lektur od mojej córki, a tam m.in. Dion, Tacyt, Swetoniusz i Brantomme :hyhy:
Kogo interesuje spis lektur Twojej córki ?
mnie interesuje
Offtopujemy ździebeczko, jak chcesz coś więcej wiedzieć, to na privie, bo tutaj denerwują się nieobznajomieni z "Żywotami pań swawolnych", lub jak kto woli ".... znamienitych" ;) Chciałam jedynie powiedzieć, że nawet banalny temat można, jak się chce, przekształcić w coś nietuzinkowego.
ODPOWIEDZ