Restauracja "Wichrowe wzgórze"

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
jarkor2013
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 201
Rejestracja: 17 sierpnia 2009, 15:39

Restauracja "Wichrowe wzgórze"

Post autor: jarkor2013 »

Czy wiecie coś na temat tej restauracji w Nowym Żmigrodzie? Wczoraj tam byłam, ale było zamknięte...
jarkor2013
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 201
Rejestracja: 17 sierpnia 2009, 15:39

Re: Restauracja "Wichrowe wzgórze"

Post autor: jarkor2013 »

Wznawiam pytanie co do restauracji "Wichrowe Wzgórze" w Nowym Żmigrodzie (koło rynku). Czy komuś coś wiadomo na temat tej restauracji?? Ona funkcjonuje, czy nie? Jest ona odpowiednim lokalem do organizowania w nim na wysokim poziomie imprez?
wieśniak
VIP
VIP
Posty: 691
Rejestracja: 13 marca 2012, 10:52

Re: Restauracja "Wichrowe wzgórze"

Post autor: wieśniak »

jarkor2013 pisze:Wznawiam pytanie co do restauracji "Wichrowe Wzgórze" w Nowym Żmigrodzie (koło rynku). Czy komuś coś wiadomo na temat tej restauracji?? Ona funkcjonuje, czy nie? Jest ona odpowiednim lokalem do organizowania w nim na wysokim poziomie imprez?
Podjedź i zapytaj ,tak chyba będzie najprościej .
Awatar użytkownika
darroman
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 3 września 2009, 11:54

Re: Restauracja "Wichrowe wzgórze"

Post autor: darroman »

Dobra restauracja. Zazwyczaj organizowane są w niej wesela i konferencje. W celu zaczerpnięcia informacji można zgłosić się bezpośrednio do obsługi lokalu (w godzinach pracy) albo po prostu zapytać w knajpie na dole "Pod Kłaputkiem". Lokal podlega "Wichrowym" i tam udzielą również informacji.
semekkk
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 28 października 2011, 12:59

Re: Restauracja "Wichrowe wzgórze"

Post autor: semekkk »

byłem dwa razy na weselu na wichrowym, bardzo ładna sala, z tyłu parking, ale najlepiej o wszystko zapytać i samemu zobaczyć :)
jarkor2013
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 201
Rejestracja: 17 sierpnia 2009, 15:39

Re: Restauracja "Wichrowe wzgórze"

Post autor: jarkor2013 »

Dzięki za informacje. Pytam na forum, bo kiedy ostatnio tam byłam, to lokal był zamknięty z przyczyn niewiadomych (w niedziele po południu).
Awatar użytkownika
martunialla
Guru
Guru
Posty: 176
Rejestracja: 24 lipca 2011, 16:56

Re: Restauracja "Wichrowe wzgórze"

Post autor: martunialla »

W srodku naprawde ladnie. Na temat jedzenia sie nie wypowiem, bo nie jadlam tam nigdy, wiec nie wiem. Ale parking jest troche problematyczny, bo wjazd jest waski i widac ze co niektorzy goscie sobie fure na nim zarysowali.
Awatar użytkownika
darroman
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 3 września 2009, 11:54

Re: Restauracja "Wichrowe wzgórze"

Post autor: darroman »

Wjazd na parking jest od "tyłu" od ulicy Wałowej albo Podwale (te dwie ulice łatwo pomylić nigdy nie wiem która jest która) ;)
Mycha
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 4 grudnia 2012, 19:45

Re: Restauracja "Wichrowe wzgórze"

Post autor: Mycha »

Restauracja jest otwarta codziennie oprocz poniedzialkow.
W razie pytan prosze dzwonic pod numer 13 44 15 665.
sweetyx
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 21 czerwca 2012, 08:39

Re: Restauracja "Wichrowe wzgórze"

Post autor: sweetyx »

Miałam tam wesele, szczerzę mogę polecić bardzo dobre jedzenie, kompetentna obsługa, sala bardzo ładna. Polecam
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: Restauracja "Wichrowe wzgórze"

Post autor: kamil3 »

Byłem tam wielokrotnie pysznę jedzenie bardzo fajna Restauracja super polecam każdemu warto odwiedzić :)
ODPOWIEDZ