Kuchennne rewolucje w Jaśle - ktoś wie w którym lokalu ?

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Kuchennne rewolucje w Jaśle - ktoś wie w którym lokalu ?

Post autor: antykieckowy »

nev pisze:
antykieckowy pisze:a czy ktoś z więcej jak 100 postów (nie 5, 10) może potwierdzić tą informację?
W Perle czy w Maxie?
W Imperialu czy w Pod Skałą?


Wydaje się, że każdy tutaj komentujący czyta z gwiazd i pisze co mu ślina na język przyniesie.
co prawda nie czytam z gwiazd ani nie pisze co mi ślina na język przyniesie, niestety tez nie posiadam więcej jak 100 postów a mimo wszystko mam 100%pewność ze lokalem który odwiedzi Magda G.jest 'Perla'
Skąd ta pewność, jeśli można wiedzieć ?
bartek15
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 18 września 2007, 18:21
Lokalizacja: Jasło

Re: Kuchennne rewolucje w Jaśle - ktoś wie w którym lokalu ?

Post autor: bartek15 »

Potwierdzam - Perła, info od osoby "powiązanej"
Jaślanka11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 27 stycznia 2010, 22:14

Re: Kuchennne rewolucje w Jaśle - ktoś wie w którym lokalu ?

Post autor: Jaślanka11 »

avicularia pisze:Jeśli naprawdę w Perle, to zdecydowanie we właściwym miejscu. tam brakuje jeszcze tylko,żeby obsługa rękawem wycierała stoliki.
Delikatnie powiedziane :rotfl: Ci ludzie nie mają pojęcia, jak powinna wyglądać restauracja. Prawdę mówiąc ciekawa jestem jak się ta pseudorestauracja zaprezentuje przed kamerami :hyhy: Dziw, że ktoś prezentuje taki brak krytycyzmu, żeby aż tak obnosić się ze swoja ignorancja :szok:
nev
Guru
Guru
Posty: 107
Rejestracja: 21 stycznia 2013, 22:19

Re: Kuchennne rewolucje w Jaśle - ktoś wie w którym lokalu ?

Post autor: nev »

antykieckowy pisze:
nev pisze:
antykieckowy pisze:a czy ktoś z więcej jak 100 postów (nie 5, 10) może potwierdzić tą informację?
W Perle czy w Maxie?
W Imperialu czy w Pod Skałą?


Wydaje się, że każdy tutaj komentujący czyta z gwiazd i pisze co mu ślina na język przyniesie.
co prawda nie czytam z gwiazd ani nie pisze co mi ślina na język przyniesie, niestety tez nie posiadam więcej jak 100 postów a mimo wszystko mam 100%pewność ze lokalem który odwiedzi Magda G.jest 'Perla'
Skąd ta pewność, jeśli można wiedzieć ?
tak jak osoba wyżej, info od osoby 'powiązanej' z "Perlą" :) :]
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Kuchennne rewolucje w Jaśle - ktoś wie w którym lokalu ?

Post autor: antykieckowy »

nev pisze: tak jak osoba wyżej, info od osoby 'powiązanej' z "Perlą" :) :]
Może wyjdę na sceptyka ale osoba powiązana z Perłą może być prowodyrem tej "akcji".

"Roznieśmy plotę o Gesslerowej w naszym lokalu to więcej osób przyjdzie w weekend" itp.
walidziura
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 67
Rejestracja: 14 kwietnia 2011, 07:25

Re: Kuchennne rewolucje w Jaśle - ktoś wie w którym lokalu ?

Post autor: walidziura »

wystarczy tam iść w najbliższych dniach albo nawet tylko przejść w pobliżu i zobaczycie czy coś się dzieje, czy są kamery itp itd. To chyba nie trudno zauważyć...
nev
Guru
Guru
Posty: 107
Rejestracja: 21 stycznia 2013, 22:19

Re: Kuchennne rewolucje w Jaśle - ktoś wie w którym lokalu ?

Post autor: nev »

antykieckowy pisze:
nev pisze: tak jak osoba wyżej, info od osoby 'powiązanej' z "Perlą" :) :]
Może wyjdę na sceptyka ale osoba powiązana z Perłą może być prowodyrem tej "akcji".

"Roznieśmy plotę o Gesslerowej w naszym lokalu to więcej osób przyjdzie w weekend" itp.
TAK, troszkę wyszedłeś na sceptyka :super: :) no ale cóż, mam nadzieje ze w najbliższym czasie zaspokoisz swoja ciekawość :)
Awatar użytkownika
Diego Forlan
VIP
VIP
Posty: 605
Rejestracja: 11 lutego 2011, 14:33
Lokalizacja: Jasło

Re: Kuchennne rewolucje w Jaśle - ktoś wie w którym lokalu ?

Post autor: Diego Forlan »

Co do zaproszenia na kolacje to sledzac programy zauwazylem ze restauratorzy chodza w najatrakc yjniejsze miejsca danego miasta. Takze pytajace Panie odsylam jak mysle na jasielski Rynek tudziez bliskie okolice.
The Nun

Re: Kuchennne rewolucje w Jaśle - ktoś wie w którym lokalu ?

Post autor: The Nun »

Idźcie idźcie, jedzenie będzie za darmo, a może i w telewizji was pokażą, Gesslerową poznacie, fotkę zrobicie, może nawet autograf dostaniecie.
Rzadko kiedy takie atrakcje w Jaśle :D
mirror
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 9 lipca 2012, 20:35

Re: Kuchennne rewolucje w Jaśle - ktoś wie w którym lokalu ?

Post autor: mirror »

Racja, rzadko kiedy takie atrakcje w Jaśle. Dla ciekawskich: na kolację zawsze są zapraszane osoby powiązane, czytaj: znajomi, burmistrz tudzież urzędnicy... A Pani Magda Gessler jest, można powiedzieć, tylko gościem w owych restauracjach i owszem trzeba za to zapłacić. Na początku ten program miał rację bytu, ale teraz, przez jej wulgarne zachowanie, oglądalność spada oraz szacunek do tej Pani.
BiczBoży
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 22 listopada 2012, 18:11

Re: Kuchennne rewolucje w Jaśle - ktoś wie w którym lokalu ?

Post autor: BiczBoży »

Czytając takie pierdoły jakie niektórzy tutaj wklejają to nie wiem śmiać się, czy płakać?

Restaurator ma wpłacić 100 tysięcy na poczet programu i nie ma nic do powiedzenia. Większej bzdury nie słyszałem, jak żyje, a sporo latek na karku mam. Jakiś znudzony pismak historyjkę wymyślił, a naiwniaki łykają jak pelikany. Przypomnijcie sobie niektóre z odcinków tego programu, gdzie komornik licytował kobietę za bodajże 30 tysięcy zaległości, w innych przypadkach ludzie nie mieli po kilka tysięcy na towar i nagle mieli wpłacić po 100 tysięcy na rzecz TVN? Głupi by się domyślił, że to bajeczka wyssana z bardzo brudnego palucha.

Inna innszość, że Gesslerowa ma takie samo pojęcie o gotowaniu, jak ja o lotach w kosmos. Owszem wiem o co chodzi, widziałem na wielu filmach, ale sam nie leciałem i pewnie nie polecę. Dokładnie to samo z nią... owszem ona wie z książek to i owo, i na tym jej wiedza kulinarna się kończy. Miałem okazję być w jej kilku lokalach, które same proszę się o pilną i dogłębną rewolucję.

Zupełnym przypadkiem widziałem też realizację programu w Nowym Sączu. Prawda jest taka, że spontaniczne zapraszanie na kolacje to jedna wielka ściema! Na te 20-30 zapraszanych osób z ulicy jest max 3-4 reszta to ekipa "znajomych królika" w tym wypadku właściciela lokalu, nie można ryzykować tego, że ktoś skrytykuje jedzenie boskiej Magdaleny. Warto nagrać sobie (ewentualnie obejrzeć w sieci archiwalne odcinki) programu. Na kolacji finałowej i po rzekomych 2 tygodniach są za każdym razem TE SAME OSOBY :) Żona kiedyś to wypatrzyła - ot nudzi się baba, a wiadomo kobiety bardziej spostrzegawcze na takie pierdoły są - i z ciekawości obejrzałem kilka odcinków zatrzymując klatkę i patrząc. Za każdym razem było tak samo. Zresztą w każdym odcinku popełniany jest ten sam błąd, ale człowiek oglądając "longiem" nie skupia się na tym i nie myśli, ale kiedy boska Magda chodzi po mieście i rozpytuje ludzi NIKT NIE ZNA DANEGO MIEJSCA lub W NIM NIE BYWA ... kiedy rozmawia z ludźmi w czasie kolacji finałowej to nagle wszyscy zgodnym chórem jak jeden maż twierdzą BYWAŁEM TU WCZEŚNIEJ WIELE RAZY ALE BYŁO DO [...] itp. a teraz to mucha nie siada :hyhy:

Reasumując jest to kolejny ogłupiający program, dla ludzi którzy wierzą we wszystko co im się poda na szklanym ekranie. W zdecydowanej większości wypadków, najbardziej potłuczeni z tej całej imprezy wychodzą właściciele danych lokali. Ci, którzy mają troszkę oleju w głowie i zwyczajnie nie akceptują tych głupich pomysłów boskiej Magdy w programie pokazani są z negatywnej strony, a ona nie podpisuje się pod ową rewolucją
matrix
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 273
Rejestracja: 24 marca 2012, 08:25

Re: Kuchennne rewolucje w Jaśle - ktoś wie w którym lokalu ?

Post autor: matrix »

BiczBoży pisze:Czytając takie pierdoły jakie niektórzy tutaj wklejają to nie wiem śmiać się, czy płakać?

Restaurator ma wpłacić 100 tysięcy na poczet programu i nie ma nic do powiedzenia. Większej bzdury nie słyszałem, jak żyje, a sporo latek na karku mam. Jakiś znudzony pismak historyjkę wymyślił, a naiwniaki łykają jak pelikany. Przypomnijcie sobie niektóre z odcinków tego programu, gdzie komornik licytował kobietę za bodajże 30 tysięcy zaległości, w innych przypadkach ludzie nie mieli po kilka tysięcy na towar i nagle mieli wpłacić po 100 tysięcy na rzecz TVN? Głupi by się domyślił, że to bajeczka wyssana z bardzo brudnego palucha.

Inna innszość, że Gesslerowa ma takie samo pojęcie o gotowaniu, jak ja o lotach w kosmos. Owszem wiem o co chodzi, widziałem na wielu filmach, ale sam nie leciałem i pewnie nie polecę. Dokładnie to samo z nią... owszem ona wie z książek to i owo, i na tym jej wiedza kulinarna się kończy. Miałem okazję być w jej kilku lokalach, które same proszę się o pilną i dogłębną rewolucję.

Zupełnym przypadkiem widziałem też realizację programu w Nowym Sączu. Prawda jest taka, że spontaniczne zapraszanie na kolacje to jedna wielka ściema! Na te 20-30 zapraszanych osób z ulicy jest max 3-4 reszta to ekipa "znajomych królika" w tym wypadku właściciela lokalu, nie można ryzykować tego, że ktoś skrytykuje jedzenie boskiej Magdaleny. Warto nagrać sobie (ewentualnie obejrzeć w sieci archiwalne odcinki) programu. Na kolacji finałowej i po rzekomych 2 tygodniach są za każdym razem TE SAME OSOBY :) Żona kiedyś to wypatrzyła - ot nudzi się baba, a wiadomo kobiety bardziej spostrzegawcze na takie pierdoły są - i z ciekawości obejrzałem kilka odcinków zatrzymując klatkę i patrząc. Za każdym razem było tak samo. Zresztą w każdym odcinku popełniany jest ten sam błąd, ale człowiek oglądając "longiem" nie skupia się na tym i nie myśli, ale kiedy boska Magda chodzi po mieście i rozpytuje ludzi NIKT NIE ZNA DANEGO MIEJSCA lub W NIM NIE BYWA ... kiedy rozmawia z ludźmi w czasie kolacji finałowej to nagle wszyscy zgodnym chórem jak jeden maż twierdzą BYWAŁEM TU WCZEŚNIEJ WIELE RAZY ALE BYŁO DO [...] itp. a teraz to mucha nie siada :hyhy:

Reasumując jest to kolejny ogłupiający program, dla ludzi którzy wierzą we wszystko co im się poda na szklanym ekranie. W zdecydowanej większości wypadków, najbardziej potłuczeni z tej całej imprezy wychodzą właściciele danych lokali. Ci, którzy mają troszkę oleju w głowie i zwyczajnie nie akceptują tych głupich pomysłów boskiej Magdy w programie pokazani są z negatywnej strony, a ona nie podpisuje się pod ową rewolucją
RACJA ! ! Prymitywna reżyseria obliczona na takiegoż widza, warsza-wsioki takimi "produkcjami" reperują znajomym finanse, vide - Gessler, Gesslerowa. Jedna uwaga- coś tam restaurator wpłaca na rzecz TVN, raczej to wygląda na reklamę niż na dbałość o jakość naszych restauracji. Makłowicz zawsze mówi, że nie jest kucharzem lecz od wielu lat knajpianym konsumentem - jego programy oglądam z przyjemnością
Pilot do tv jest urządzeniem kreującym demokratyczne zachowania - oglądam i wybieram to co chcę np. discovery i mam w du.ie ofertę programową po-prawnych mediów.
ZUS się wali - a oni o związkach pedalskich
bezrobocie tragiczne - a oni transwescytach
młodzi uciekają za granicę - a oni o 1 krzyżyku w sejmie
bieda że hej - a Gesslerowa poprawia /reklamuje/ knajpy gdzie można zjeść obiad za 100-200 zeta
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Kuchennne rewolucje w Jaśle - ktoś wie w którym lokalu ?

Post autor: kociamberek »

BiczBoży pisze:Miałem okazję być w jej kilku lokalach, które same proszę się o pilną i dogłębną rewolucję.
ja miałem okazję jeść w poprawianej przez nią restauracji ( Panorama) i po tym przeżyciu nie skorzystam z polecanych przez nią restauracji
Awatar użytkownika
Murek
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 18 kwietnia 2011, 20:17

Re: Kuchennne rewolucje w Jaśle - ktoś wie w którym lokalu ?

Post autor: Murek »

witam Magda Gesler ma być dzisiaj w Jalę w perle
czarna1966
Guru
Guru
Posty: 136
Rejestracja: 17 października 2012, 20:33

Re: Kuchennne rewolucje w Jaśle - ktoś wie w którym lokalu ?

Post autor: czarna1966 »

Bilety na kolację rozdane dawno :(zobaczymy kto się dostał .Mysimy tylko poczekać na ...premiere:) Właściciele powinni tylko pamiętać ,że elita ich nie utrzyma ,bo elita przyjdzie tylko na darmową kolację ,a potem pojadą do Rzeszowa ,Krakowa itp.Sądzę ,że zaproszeni powinni być przypadkowi ludzie ,ale przecież to wszystko to pic na wodę.......
ODPOWIEDZ