Rasizm i STERYDY JASŁO

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Niepoprawny1910
Guru
Guru
Posty: 126
Rejestracja: 22 sierpnia 2006, 00:27
Lokalizacja: Z domu:-)

Re: Rasizm i STERYDY JASŁO

Post autor: Niepoprawny1910 »

nie jestem w stanie was zrozumiec,jezeli był ktos przy pobiciu araba to wie napewno kto to zrobił,jakis debil bo tylko tak go mozna nazwac i jestem w stanie powiedziec ci to w twarz - załozył nie potrzebny temat o Kamilu a wy to podłapaliscie i sie zalicie bo tego ******* czy tobie cos tam zrobił,teraz pozostaje pytanie czy stało sie to po raz pierwszy ??? jezeli nie to niech mi ktos odpowie dla czego teraz tak nagle siadł wam na jezykach.... Czekam jak nie tu odp to PW
Ostatnio zmieniony 27 lipca 2007, 18:46 przez Niepoprawny1910, łącznie zmieniany 1 raz.
Batman
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 8 lipca 2007, 19:09
Lokalizacja: Jasło

Re: Rasizm i STERYDY JASŁO

Post autor: Batman »

Nie jestem koks ale tego araba bym lał jak sie patrzy!!!!!!!!!!!!!!!!!
marianek
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 1 kwietnia 2007, 10:09
Lokalizacja: z nikad

Re: Rasizm i STERYDY JASŁO

Post autor: marianek »

batman a dlaczego? mi tylko jeszcze odpowiedz,

tak wogole to zaczyna sie ten temat robic bez sensu bo to juz nie jest wymiana pogladów tylko zaczyna sie klutnia, moze niech lepiej kazdy pozostanie przy swoim zdaniu, kazdy ma wkoncu do tego prawo, a temat niech pozostanie zamkniety, pozdro for all
Batman
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 8 lipca 2007, 19:09
Lokalizacja: Jasło

Re: Rasizm i STERYDY JASŁO

Post autor: Batman »

Życzę żebyś miał polkę, która była z arabem jak wy go nazywacie i wtedy możemy pogadać!! i sam się przekonasz, dlaczego.
marianek
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 1 kwietnia 2007, 10:09
Lokalizacja: z nikad

Re: Rasizm i STERYDY JASŁO

Post autor: marianek »

ok dzieki za odpowiedz Batman, milej nocy zycze a mze to juz dnia, pozdro for all
Awatar użytkownika
Kapsuta Kiszona
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 482
Rejestracja: 24 listopada 2006, 22:53
Lokalizacja: Jasło / Bielsko-Biała

Re: Rasizm i STERYDY JASŁO

Post autor: Kapsuta Kiszona »

Jak zwykle wiele hałasu o nic, to normalne dla Jasielskiej społeczności. Ciągle tylko afery, duperele. Zamiast się sobą zająć to tylko by plotkowali. Nieładnie! :cisza:

Jego sprali, jutro spiorą ciebie. Codziennie ktoś dostaje w miche i nikt afery nie robi. Świat jaki jest taki jest, nie zmienicie go z dnia na dzień. Ciekawe kto byłby taki odważny i podszedł do tego Pana, który skrzywdził Araba, z prośbą by przestał go bić...?
Awatar użytkownika
wuju
VIP
VIP
Posty: 620
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 03:54
Lokalizacja: Jasło, Lublin

Re: Rasizm i STERYDY JASŁO

Post autor: wuju »

Życzę żebyś miał polkę, która była z arabem jak wy go nazywacie i wtedy możemy pogadać!! i sam się przekonasz, dlaczego.
Jakieś doświadczenia masz?? Może napisz w ramach ostrzeżenia... :niepewny:
Batman
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 8 lipca 2007, 19:09
Lokalizacja: Jasło

Re: Rasizm i STERYDY JASŁO

Post autor: Batman »

Nie chciałbyś znać i przeżyć to, co ja przeżyłem i wdziałem uwierz mi. O polkach, które dają na lewo i prawo mógłbym książkę napisać. Znam sytuacje gdzie małżeństwo z małym stażem i malutka córeczką rozpadło się przez takiego amanta. Taki to wie jak poderwać dziewczynę, ale szacunku dla niej potem nie ma. Następna sytuacja to, że polka była więziona i zastraszana przez takich ludzi, dobrze, że miała braci w Anglii top jej pomogli. Teraz krótko, po co Rutkowski jechał do tych krajów??? Ratować polki!!!! Niby te polski, co niektóre wykształcone były i tutaj następuje mój śmiech. Odwołuje do artykułów na ten temat i życzę żeby wasz znajoma, ex żona, kochanka, siostra nie trafiła w ręce takiego i potem mieszkała w komódce razem z osłem a takie przypadki tez były!!!!
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Rasizm i STERYDY JASŁO

Post autor: lato »

Fajny temacik.Na poziomie :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Awatar użytkownika
Nasti
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 19 listopada 2006, 17:58
Lokalizacja: jasło

Re: Rasizm i STERYDY JASŁO

Post autor: Nasti »

temat sie rozwija, az za bardzo...kolejne tematy poruszane :luka: co dalej?
Awatar użytkownika
Czoper
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 454
Rejestracja: 6 lipca 2006, 21:00
Lokalizacja: Jasło

Re: Rasizm i STERYDY JASŁO

Post autor: Czoper »

Hahaha Batman dobre ale się uśmiałem, to tylko Polki arabom dają, i tylko Araby rozbijają nasze małżeństwa, ohh takie rzeczy to chyba tylko w Pani Domu... i nasz poseł Rutkowski bohater nieuchwytny jak Batman :super:
Morał tej baki taki że gdyby nie Arabska pogańska armia zaciężna atakująca Polskie sfery moralne to rozwodów brak.
Batman
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 8 lipca 2007, 19:09
Lokalizacja: Jasło

Re: Rasizm i STERYDY JASŁO

Post autor: Batman »

Czoper pisze:Hahaha Batman dobre ale się uśmiałem, to tylko Polki arabom dają, i tylko Araby rozbijają nasze małżeństwa, ohh takie rzeczy to chyba tylko w Pani Domu... i nasz poseł Rutkowski bohater nieuchwytny jak Batman :super:
Morał tej baki taki że gdyby nie Arabska pogańska armia zaciężna atakująca Polskie sfery moralne to rozwodów brak.
Byłeś? Widziałeś? Więc co się udzielasz. Spotkałem w Anglii cały blok wschodni, czyli Słowacje, Czechy, Litwa, Polska kraje, które weszły do UE – i wiem, jak kto wygląda a udzielasz się jakby Twoja matula, siostra, kuzynka, dziewczyna ………. Dalej wykropkuje sam się domyślisz i przez to ich bronisz, trzeba było stanąć w obronie jak może twojego znajomego bił ten koleś a może nie znajomy a szwagier, czy kuzyn :D haha P.S Taka informacja Rutkowski nie jest posłem, ale taki osioł jak Ty nie wie o tym stracił immunitet nieuku :D
Awatar użytkownika
wuju
VIP
VIP
Posty: 620
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 03:54
Lokalizacja: Jasło, Lublin

Re: Rasizm i STERYDY JASŁO

Post autor: wuju »

Batman pisze:Byłeś? Widziałeś? Więc co się udzielasz. Spotkałem w Anglii cały blok wschodni, czyli Słowacje, Czechy, Litwa, Polska kraje, które weszły do UE – i wiem, jak kto wygląda a udzielasz się jakby Twoja matula, siostra, kuzynka, dziewczyna ………. Dalej wykropkuje sam się domyślisz i przez to ich bronisz, trzeba było stanąć w obronie jak może twojego znajomego bił ten koleś a może nie znajomy a szwagier, czy kuzyn haha P.S Taka informacja Rutkowski nie jest posłem, ale taki osioł jak Ty nie wie o tym stracił immunitet nieuku
Byłem i ... właśnie nie widziałem... :kwasny:
Uprzedzając odpowiedź: nie jestem osłem ani niewidomym. Nie jestem też pedałem ani cyklistą :hyhy:
sylvuska
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 7 lutego 2007, 15:53
Lokalizacja: Jasło

Re: Rasizm i STERYDY JASŁO

Post autor: sylvuska »

No i temat powrócił... a ja się tak zastanawiam czy ten człowiek o innym kolorze skóry dostał tylko za to że wybrała go sobie jakaś dziewczyna i z nim przyjechała do kraju? To może ona powinna dostać za brak patriotyzmu :kwasny: a w naszym kraju takie jurne chopoki że strach jak widać....
A jak się przed chorobami wenerycznymi uchronić to chyba w szkołach wszystkich uczyli ... (?)
Batman
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 8 lipca 2007, 19:09
Lokalizacja: Jasło

Re: Rasizm i STERYDY JASŁO

Post autor: Batman »

wuju pisze:
Batman pisze:Byłeś? Widziałeś? Więc co się udzielasz. Spotkałem w Anglii cały blok wschodni, czyli Słowacje, Czechy, Litwa, Polska kraje, które weszły do UE – i wiem, jak kto wygląda a udzielasz się jakby Twoja matula, siostra, kuzynka, dziewczyna ………. Dalej wykropkuje sam się domyślisz i przez to ich bronisz, trzeba było stanąć w obronie jak może twojego znajomego bił ten koleś a może nie znajomy a szwagier, czy kuzyn haha P.S Taka informacja Rutkowski nie jest posłem, ale taki osioł jak Ty nie wie o tym stracił immunitet nieuku
Byłem i ... właśnie nie widziałem... :kwasny:
Uprzedzając odpowiedź: nie jestem osłem ani niewidomym. Nie jestem też pedałem ani cyklistą :hyhy:
Ślepota nie boli
Zablokowany