Jaki lokal na elegancką kolację?

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
wickerman
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 12 stycznia 2010, 10:44

Jaki lokal na elegancką kolację?

Post autor: wickerman »

Jaki lokal polecacie? Musi być przytulny i spokojny.
Szeherezada
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 220
Rejestracja: 15 lipca 2011, 15:05

Re: Jaki lokal na elegancką kolację?

Post autor: Szeherezada »

Pod Skałą.
japonka12
Guru
Guru
Posty: 106
Rejestracja: 4 października 2011, 17:22

Re: Jaki lokal na elegancką kolację?

Post autor: japonka12 »

Pod Skałą - mila obsluga, przytulnie, i spokojnie,
houseMd
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 1 października 2012, 12:02

Re: Jaki lokal na elegancką kolację?

Post autor: houseMd »

co do obslugi to bym polemizowala - dlugo trzeba czekac az podejda po zamowienie, a zdarza sie nawet ze trzeba pojsc i powiedziec zeby laskawie podeszly. polecam imperial.
cytrynowakredka
Guru
Guru
Posty: 106
Rejestracja: 28 grudnia 2012, 11:47

Re: Jaki lokal na elegancką kolację?

Post autor: cytrynowakredka »

Afrodyta w Przysiekach
mafia37
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 30 grudnia 2009, 21:35

Re: Jaki lokal na elegancką kolację?

Post autor: mafia37 »

Polecam Panorama w rynku :ok:
MartaW
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 63
Rejestracja: 26 grudnia 2011, 11:57

Re: Jaki lokal na elegancką kolację?

Post autor: MartaW »

może i Afrodyta ładna ale jedzenie to pomyłka. Dokładnie na romantyczną kolację tam pojechaliśmy. Menu tak średnio nam odpowiadało, najbardziej zachęciły placki ziemniaczane z mięsem. Zamówiliśmy. Prezentowały się ładnie i na tym koniec. TO BYŁ SAM TŁUSZCZ. Nigdy nie jadłam gorszych placków. Placki są tłustym daniem, ale tam to jak czułam się jakbym piła stary smażony tłuszcz. Wyjedliśmy samo mięso reszta została. Wątpię czy osoba która to przygotowywała by się tego tknęła. Ale sam lokal jest bardzo ładny, myśleliśmy czy zrobić tam wesele ale po tych plackach byliśmy tam pierwszy i ostatni raz. Omijamy szerokim łukiem.
Mateuszdmks
Guru
Guru
Posty: 104
Rejestracja: 22 grudnia 2010, 16:20

Re: Jaki lokal na elegancką kolację?

Post autor: Mateuszdmks »

Jaś Wędrowniczek w Rymanowie jest idealny na taką kolacje :super:
cytrynowakredka
Guru
Guru
Posty: 106
Rejestracja: 28 grudnia 2012, 11:47

Re: Jaki lokal na elegancką kolację?

Post autor: cytrynowakredka »

ja jadam tam czasami właśnie placki po węgiersku z moim narzeczonym i nigdy takiej sytuacji nie miałam jak Ty MartaW mówisz, zawsze są dobre, smaczne, a nie tak tłuste jak mówisz, ale to może zależy od kucharki jaka jest w lokalu, my czasami z narzeczonym tam jeździmy, nam się podoba tam i smakuje i zawsze jest smacznie:)

i będę bronić Afrodyty, bo to jest mój ulubiony lokal na romantyczna kolację we dwoje :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce:
tess
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 10 czerwca 2013, 20:07

Re: Jaki lokal na elegancką kolację?

Post autor: tess »

MartaW pisze:może i Afrodyta ładna ale jedzenie to pomyłka. Dokładnie na romantyczną kolację tam pojechaliśmy. Menu tak średnio nam odpowiadało, najbardziej zachęciły placki ziemniaczane z mięsem. Zamówiliśmy. Prezentowały się ładnie i na tym koniec. TO BYŁ SAM TŁUSZCZ. Nigdy nie jadłam gorszych placków. Placki są tłustym daniem, ale tam to jak czułam się jakbym piła stary smażony tłuszcz. Wyjedliśmy samo mięso reszta została. Wątpię czy osoba która to przygotowywała by się tego tknęła. Ale sam lokal jest bardzo ładny, myśleliśmy czy zrobić tam wesele ale po tych plackach byliśmy tam pierwszy i ostatni raz. Omijamy szerokim łukiem.
NIe będę się wypowiadać w kwestii placków, bo nie jadałam. ale co do wesela to szczerze polecam Afrodytę, sama tam miałam i jestem bardzo zadowolona, goście również!!!
Przypuszczam, że na weselu placków nie będzie ;)
Qui Pro Quo
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 1 września 2013, 17:40

Re: Jaki lokal na elegancką kolację?

Post autor: Qui Pro Quo »

Dziwi mnie, że nikt nie zaproponował jeszcze Restauracji Artis w Moderówce. Czysto, kameralnie, świetnie zagospodarowany ogródek i naprawdę smacznie, a dania wyszukane i wcale nie są drogie. Idealne miejsce na romantyczną lub inną elegancką kolację czy obiad.
mija
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 460
Rejestracja: 3 października 2011, 13:34

Re: Jaki lokal na elegancką kolację?

Post autor: mija »

Venus w Moderówce , przy okazji można potańczyć a jak się już nie będzie chciało wracać do domu to na górze mają fajne dwa apartamenty gdzie można się przenieś na reszte wieczoru polecam ;)
mija
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 460
Rejestracja: 3 października 2011, 13:34

Re: Jaki lokal na elegancką kolację?

Post autor: mija »

Pod Skałką też mają fajny pakiet romantyczny cena 300 zł wystrój kolacja i wino bardzo fajna sprawa :)
konkret
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 26 kwietnia 2013, 14:51

Re: Jaki lokal na elegancką kolację?

Post autor: konkret »

Serdecznie zapraszamy do naszej Restauracji Pokusa. Miejsce idealne na romantyczną randkę lub rodzinny obiadek (w pobliżu znajduje się plac zabaw dla dzieci) Serwujemy smaczne potrawy kuchni polskiej oraz grillowane dania kuchni greckiej. Polecamy obiady dnia z dowozem do Klienta. Ponadto organizujemy przyjęcia okolicznościowe jak komunie, chrzciny, imprezy firmowe i inne. Mamy jeszcze wolne terminy.
Rezerwacje pod nr.tel: 662 166 002

Zapraszamy Pn-Pt 10,00- 20,00
Sob 11,00-21,00

Jasło ul. Śniadeckich 17 (obok Stadionu Czarni Jasło)
Załączniki
Pokusa ulotka a5.jpg
Szeherezada
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 220
Rejestracja: 15 lipca 2011, 15:05

Re: Jaki lokal na elegancką kolację?

Post autor: Szeherezada »

mija pisze:Pod Skałką też mają fajny pakiet romantyczny cena 300 zł wystrój kolacja i wino bardzo fajna sprawa :)
A korzystałaś z tego pakietu? Jeśli tak, to mam kilka pytań :)
ODPOWIEDZ